بر اساس گزارش ها ، Bruins ، Penguins ، Kings و Panthers از جمله تیم هایی هستند که برای خانه NHL برنامه خارج از منزل را برنامه ریزی می کنند.


گتی ایماژ

مانترا متداول در طول این ورزش طی سال گذشته یا بیشتر به نوعی شکایت از عدم ازدحام جمعیت ورزشگاه ها با ادامه لیگ ها و آغاز فصل های خود در میان بیماری همه گیر ویروس کرونا بوده است. این شامل بازی NHL در تابستان در دو بالون تابستانی در کانادا برای تعیین قهرمان جام استنلی بود.

در تلاش برای مقابله با این مشکل ، برخی از تیم ها در تلاشند بازی های خانگی را در فضای باز برگزار کنند تا هواداران با کمی ظرفیت نسبت به داخل خانه با ظرفیت محدود جمع شوند. بر اساس گزارش SportsNet ، این تیم ها شامل بوستون بروین ، اردک های آناهیم ، پادشاهان لس آنجلس و پنگوئن های پیتسبورگ هستند.

همانطور که الیوت فریدمن گزارش داد ، پادشاهان و اردک ها در حال بررسی LA Park Park ، Dignity Health Sports Park ، Bruins در نظر گرفتن پارک Fenway ، و پنگوئن ها به دنبال Heinz Field و PNC Park هستند.

پیر لبرون از Athletic کارولینا طوفان ها ، دالاس استارز ، نشویل درنده ها و فلوریدا پانترز را به ترکیب تیم های مشاهده در فضای باز اضافه کرد. کارولینا یک زمین فوتبال ایالتی NC ، استادیوم کارتر-فینلی آن طرف خیابان ، دالاس در حال بررسی یک استادیوم AT&T است ، و نشویل و فلوریدا ابراز علاقه به یک برنامه منزل در فضای باز کرده اند ، اما جزئیات خاصی در مورد آن اعلام نشده است.

NHL با هاکی در فضای باز با بازی Winter Classic سالانه و سایر بازی های فضای باز به موفقیت دست یافته است ، اگرچه وقتی این بازی ها انجام می شود ، به ویژه به عنوان رویدادهای منحصر به فرد اعلام می شوند. بازی هاکی در یک فصل منظم در فضای باز یک کار کاملا دشوار است ، حتی اگر سابقه نحوه برگزاری بازی های منفرد در فضای باز وجود داشته باشد.
منبع: pencil-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>