بر اساس گزارش ها ، سلطنت ها با مایک مینور ، بازیکن آزاد چپ ، موافقت می کنند تا برای یک قرارداد دو ساله به توافق برسند


Jo Camporeale / USA TODAY Sports

پیانوهای بزرگ کانزاس سیتی توافق کرده اند که با نماینده آزاد چپ دست مایک مینور معامله کنند ، کن روزنتال از The Athletic گزارش می دهد. مارک Feinsand از MLB.com اضافه می کند که ماینر و رویالز بر سر قراردادی دو ساله به توافق رسیده اند. به گفته جف پاسان از ESPN، قرارداد مینور در مجموع 18 میلیون دلار به او تضمین شده برای سالهای 2021 و 2022 پرداخت خواهد کرد و این معامله همچنین شامل گزینه باشگاهی 13 میلیون دلاری / خرید 1 میلیون دلاری برای سال 2023 است.

ماینر ، که در پایان دسامبر 33 ساله می شود ، فصل 2020 را برای رنجرز و A ترک می کند ، در این دوره برای 11 شروع و یک تسکین به 5.56 ERA / 79 ERA + می رسد. با این حال ، او از مبارزات انتخاباتی سال 2019 دور نیست ، که او را در میان 10 نفر برتر AL Cy Young قرار داد. اگرچه ماینر در فصل گذشته سرعت برخی از توپ های سریع را از دست داد ، عملکرد اصلی او در سطح فرماندهی و کنترل همچنان پابرجا بود. چالش برای حرکت به جلو یافتن بهتر اسلایدر و کاهش سرعت دویدن آن خواهد بود. برای کار خود ، ماینر دارای ERA + 107 در بخشهایی از 9 فصل در لیگهای بزرگ است. مینور قبلاً در سال 2017 از پیانوس صعود کرده بود.

ماینر با ورود به خارج از فصل ، در رده 29 ام در میان 60 بازیکن برتر آزاد RJ Anderson برای 21-2020 قرار گرفت.

اگرچه پیانوها قصد جنگ در سال 2021 را ندارند ، اما هنوز هم در چرخش به پایداری کهنه سربازان احتیاج دارند. خردسال توانایی تأمین دقیق آن را دارد. در فصل کوتاه سال 2020 ، سلطنتی با ERA 4.70 در رده هجدهم MLB قرار گرفت.

حتما بخوانید:
این است یک ویدیوی 2 دقیقه ای که باعث می شود اسباب بازی خود را بازنگری کنید استراتژی
منبع: pencil-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید