بر اساس گزارش ها ، رویالز با شرایط Mike Miner چپگر نماینده آزاد موافقت می کند


Jo Camporeale / USA TODAY Sports

پیانوهای بزرگ کانزاس سیتی توافق کردند که با مایک مینور چپ دست ، یک بازیکن آزاد ، معامله کنند کن روزنتال از The Athletic گزارش می دهد. مارک Feinsand از MLB.com اضافه می کند که ماینر و رویا بر سر قراردادی دو ساله به توافق رسیده اند. این معامله در انتظار جسمی است.

ماینر ، که در پایان دسامبر 33 ساله می شود ، فصل 2020 را برای رنجرز و A ترک می کند ، که در آن برای 11 شروع و یک تسکین در رتبه 5.56 ERA / 79 ERA قرار دارد. با این حال ، او از مبارزات انتخاباتی سال 2019 دور نیست ، که او را در میان 10 نفر برتر AL Cy Young قرار داد. اگرچه ماینر در فصل گذشته سرعت برخی از توپ های سریع را از دست داد ، عملکرد اصلی او در سطح فرماندهی و کنترل همچنان پابرجا بود. چالش برای حرکت به جلو یافتن بهتر اسلایدر و کاهش سرعت دویدن آن خواهد بود. برای کار خود ، ماینر دارای ERA + 107 در بخشهایی از 9 فصل لیگ برتر است. ماینر قبلاً در سال 2017 از پیانوس صعود کرده بود.

ماینر با ورود به خارج از فصل ، در رده 29 ام در میان 60 بازیکن برتر آزاد RJ Anderson برای 21-2020 قرار گرفت.

اگرچه پیانوها قصد جنگ در سال 2021 را ندارند ، اما هنوز هم در چرخش به پایداری کهنه سربازان نیاز دارند. خردسال توانایی تأمین دقیق آن را دارد. در فصل کوتاه سال 2020 ، سلطنتی با ERA 4.70 در رده هجدهم MLB قرار گرفت.
منبع: pencil-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>