بر اساس گزارش ها ، بن رتلیسبرگر به مصاف واشنگتن می رود ، جیمز کانر احتمالاً این دیدار را از دست خواهد داد


گتی ایماژ

بن رتلیسبرگر که در تمرینات پیتزبورگ استیلرز در روزهای پنجشنبه و جمعه شرکت کننده فعال نبود ، یکشنبه تمرین کرد و انتظار می رود بازی خانگی را روز دوشنبه مقابل واشنگتن دی سی آغاز کند. به گفته گری دولاک از پیتسبورگ Post-Gazette. در طول هفته ، مشخصه روتلیسبرگر در گزارش آسیب دیدگی تیم NIR (مربوط به آسیب دیدگی نیست) / زانو است. از روتلیسبرگر در گزارش آخرین آسیب دیدگی تیم سوال برانگیز شد.

جیمز کانر ، که حق دارد روز دوشنبه ذخیره تیم / COVID-19 را ترک کند ، انتظار نمی رود که مقابل واشنگتن بازی کند ، طبق گفته آدام شفر از ESPN. کانر که در 28 نوامبر در فهرست COVID-19 قرار گرفت ، در پیروزی 12 هفته ای Pittsburgh برابر Ravens بازی نکرد. با انتشار Conner ، بازی فولادی ها توسط بنی اسنل در سال دوم تقویت شد ، وی که در پیروزی 19-14 پیتسبورگ برای 60 یارد در 16 دویدن عجله داشت. او همچنین به پاس کمک به فولادی ها تا نتیجه 11-0 ، سه پاس گل داد.

کانر ممکن است تنها Pro Bowler سابق باشد که فولاد در روز دوشنبه نخواهند داشت. روز یکشنبه ، تیم اعلام کرد که پا زدن کریس بوسول (لگن) پایین آمده است از مشکوک به مشکوک. اگر بوسول نتواند برود ، فولادی ها به متیو رایت متوسل می شوند که اواخر ماه گذشته برای تمرین به پیتسبورگ آمد. رایت که پس از عدم اعزام به خدمت در سال 2019 توسط استیلرز امضا شد ، 77.4٪ ضربات خود را در طول زندگی حرفه ای خود در فلوریدا مرکزی انجام داد.

حتما بخوانید:
شما به چند اپل ایدی نیاز دارید؟

حمله فولادی ها که از نظر نتایج در حال حاضر در لیگ NFL ششم و از نظر کارایی سوم است ، با خط دفاعی واشنگتن روبرو خواهد شد که از نظر نتایج در لیگ هفتم ، از نظر دفاعی دوم و از نظر کارایی منطقه قرمز اول است. تیم فوتبال دارای هجوم زیادی پاس به رهبری Montes Suat (شش کیسه ، دو لمس اجباری) ، Ryan Kerrigan (5.5 کیسه) ، تیم Settle (پنج کیسه) و تازه کار Chase Young (4.5 کیسه ، دو لمس اجباری) واشنگتن که در حال حاضر سومین کرسی در لیگ NFL است ، با اجازه ندادن روتلیزبرگر که از پیروزی هشتم پیتسبورگ در بالتیمور اخراج نشد ، سعی خواهد کرد سری چهار بازی فولادی ها را بشکند.

واشنگتن (4-7) همچنین در تلاش است تا با غول های مقام اول NFC شرق همگام شود. پیتزبورگ تلاش می کند تا در مسابقه شماره 1 AFC از کارفرمایان پیشی بگیرد.
منبع: pencil-news.ir