[ad_1]

gettyimages-1210995349.jpg
گتی ایماژ

پس از اینکه پادشاهان ساکرامنتو تصمیم گرفتند با لیست پیشنهادی که امضا کرده مطابقت ندارند بوگدان بوگدانوویچ با قراردادی چهار ساله به ارزش 72 میلیون دلار به آتلانتا هاوکس خواهد پیوست. حالا آنها بوگدانوویچ را بدون بازگشت از دست خواهند داد و هاوکس یکی از بهترین محافظان تیراندازی بازار را به آن اضافه خواهد کرد.

موارد اضافی بوگدانوویچ و دانیلو گالیناری باید یکی از بهترین خطاهای NBA را به هاوکس بدهد. هر دو تیرانداز نخبه ای هستند که از پس توپ برمی آیند اما قیمت قابل توجهی بود. هاوکس در حال حاضر به آینده نزدیک محدود شده است و این قبل از آن است که قرارداد تمدید قرارداد جان کالینز شامل شود. گران خواهد بود ، اما اضافات Gallinari و Onyeka Okongwu نشان می دهد که این محصول در تجارت موجود است.

در همین حال ، پادشاهان تقریباً یک بازده تجاری قوی برای بوگدانوویچ دریافت کردند. این در ابتدا قبل از شروع آژانس رایگان با Milwaukee Bucks برای بسته ای با عنوان Donte DiVincenzo اعلام شد. این معامله از هم پاشید و تحقیقات درباره جعل ادامه دارد. در عوض ، ساکرامنتو هیچ چیز به بوگدانوویچ باخت ، که به نظر می رسد نشان می دهد آنها بادی هیل را انتخاب کرده اند ، که فصل گذشته برای بوگدانوویچ منصوب شد ، به عنوان نگهبان آینده خود.

این ممکن است یک انتخاب مناسب برای حقوق و دستمزد باشد ، اما رقابت با کینگ برای رقابت در یک مرحله پلی آف به مراتب دشوارتر خواهد بود ، حتی با ورود تازه وارد Tyrese Haliburton به جای او. در همین حال ، هاوکس در حال انجام این کار در کنفرانس شرقی هستند. دفاع آنها سوراخ های زیادی دارد ، اما هاوکس باید یکی از بهترین خطاهای NBA را داشته باشند. آنها اگر قصد دارند برای قهرمانی بجنگند هنوز راههای مقابله دارند اما باید فصل آینده گام بلندی بردارند.[ad_2]

منبع: pencil-news.ir

ایندکسر