[ad_1]

از زمان برافراشتن جام استنلی توسط Tampa Bay Lightning سه ماه می گذرد و NHL هیچ اعلامیه ای را درباره شروع فصل 21-2020 اعلام نکرده است. طبق آخرین گزارش امیلی کاپلان از ESPN ، لیگ قصد دارد از اواسط ژانویه آغاز شود.

بر اساس این گزارش ، NHL برای یک برنامه 52 یا 56 بازی تعیین شده است ، اما بازیکنان لیگ از زمان بازگشت آنها به شهرهای بازیگری مطلع نشده اند.

در حال حاضر ، بزرگترین موانع عدم ارتباط بین NHL و انجمن بازیکنان NHL در مورد پروتکل های COVID-19 و پول است.

به گزارش ESPN ، مالکان از بازیکنان می خواهند که قرارداد خود را تغییر دهند ، که شامل به تعویق انداختن حقوق بیش از 10 درصد قبلی است.

روز چهارشنبه ، گری بتمن ، کمیساریای NHL ، در یک صفحه از Sports Business Journal صحبت کرد و گفت که لیگ هنوز قصد دارد فصل 21-2020 را برگزار کند – اما جزئیات خاصی را بیان نکرد. وی خاطرنشان کرد که موج دوم COVID-19 فعلی ، که احتمالاً تحت تأثیر سفرهای کریسمس قرار خواهد گرفت ، عاملی مهم در دلیل اینکه “NHL” به آنها فرصت می دهد تا مراحل بعدی را اعلام کنند ، است.

بتمن همچنین به اختلافات مالی بین NHL و انجمن بازیکنان اشاره کرد و گفت: “درآمد هر چه باشد ، بازیکنان فقط 50٪ می گیرند” و افزود که “ما در تلاش هستیم راهی برای ادامه کار مشترک پیدا کنیم”.

بتمن گفت: “طبق قرارداد ما و معامله ای که بیش از یک دهه با انجمن بازیکنان داشته ایم ، درآمد هرچه باشد ، بازیکنان فقط 50٪ می گیرند.” “اگر ما بیش از این به آنها اضافه پرداخت کنیم و آنها در کوتاه مدت ما را پس ندهند ، آنها باید با گذشت زمان ما را پس دهند. عوامل استرس زا در این سیستم وجود دارد و ما در مورد اینکه این استرس ها چیست و چگونه می توانند کنار بیایند بحث کرده ایم ، اما ما سعی نداریم بگوییم ، “شما باید X ، Y و Z” را انجام دهید. “ما در تلاشیم راهی برای ادامه کار با هم پیدا کنیم.”

آنچه در مورد فصل آینده NHL شناخته شده است این است که لیگ قبلاً تمایل خود را برای جلوگیری از سناریوی حباب در فصل آینده ابراز داشته است. بازآرایی بخش ها ، روشی برای محدود کردن زمان سفر بیشتر و جلوگیری از رفتن تیم ها از کانادا به ایالات متحده ، نیز مورد بحث قرار گرفت.[ad_2]

منبع: pencil-news.ir