بر اساس گزارشی ، مایکل پنیکس جونیور بازیکن ایندیانا QB با آسیب دیدگی از ناحیه پا ، ادامه فصل را از دست خواهد داد


گتی ایماژ

ایندیانا در میانه رقابت برای کسب عنوان بزرگ ده در شرق است و یکی از بهترین داستان ها برای فصل فوتبال در سال 2020 است. مدافع خط حمله مایکل پنیکس جونیور بعد از مصدومیت از ناحیه پا در آخر هفته گذشته مقابل مریلند ، دیگر فصل را از دست خواهد داد طبق گزارشی توسط بروس فلدمن از The Athletic.

پنیکس در اواسط سه ماهه سوم با پرواز 21 متری ، در حال دویدن به خط 3 حیاط در مریلند ، دچار آسیب دیدگی شد. کارکنان ایندیانا در رختکن به او کمک کردند. مربی تام آلن وقتی بعد از بازی با خبرنگاران صحبت کرد ، هیچ اطلاعی از او نداشت.

پنیکس یکی از ستارگان این ورزش در سال 2020 است. او برای 1،645 یارد ، 14 تاچ داون پرتاب کرد ، در حالی که 25 یارد را به زمین اضافه کرد و در شش بازی دو هوای سریع را برای Hoosiers اضافه کرد.

دانشجوی سال دوم جک تاتل جای پنیکس را گرفت و هر پنج پاس 31 متری را تکمیل کرد. تاتل یک ستاره چهار ستاره و یک چشم انداز کلی برای شماره 167 در کلاس 2018 بود. 6 فوت ، 215 پوند ، با یوتا امضا کرد اما قبل از فصل 2019 به ایندیانا منتقل شد. فصل گذشته ، او در پنج بازی 34 یارد پرتاب کرد.

تاتل و هوزیرز که در ده بزرگ در شرق پشت اوهایو 5-1 و دوم می نشینند ، شنبه در یک نبرد حساس در ده بزرگ در مدیسون به ویسکانسین سفر می کنند.
منبع: pencil-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>