بر اساس گزارشی ، شیرها قصد دارند گیرنده Marvin Hall را یک ماه پس از اولین بازی 100 حیاط خود آزاد کنند


گتی ایماژ

ماروین هال ، که بازی موفقیت آمیز در هفته 8 باعث شد او بتواند در ترکیب اصلی شیرهای دیترویت قرار بگیرد ، توسط تیم آزاد خواهد شد ، طبق گفته مایک گاروفولو از شبکه NFL. شیرها که اخیراً سرمربی مت پاتریشیا و مدیر کل باب کوین را برکنار کرده اند ، می گویند که می خواهند به گیرنده های جوان خود فرصت بیشتری برای بازی بدهند.

هال ، 27 ساله ، در سال 2016 پس از ثبت تنها 25 گیر در چهار سال در واشنگتن ، بدون پروژه ماند. هال پیش از پایان فصل خود به عنوان یک تازه کار با کاردینال ها توسط Raiders پذیرفته شد. در سال 2017 ، هال قبل از اینکه یک ماه بعد از فصل عادی فعال شود ، فصل را در تیم آموزشی Falcons آغاز کرد. هال 5 فوت 10 پوندی در اولین بازی خود در فصل منظم ، اولین پاس خود را در NFL بدست آورد ، یک ضربه محکم 40 متری از مت رایان ، مهاجم Falcons. در فصل بعد ، هال در هر یک از 16 بازی Falcons فعال بود و برای 149 یارد 10 پاس گل می داد و یک ضربه محکم زد.

قبل از پیوستن به تیم آموزش شیرها در ماه سپتامبر ، هال بیشتر فصل 2019 را با خرس ها گذراند. او فصل گذشته در 9 بازی ظاهر شد ، قبل از اینکه یک مصدومیت از ناحیه پا زودتر از موعد به پایان برسد. در باخت هفته 8 شیرها به کلتس ، هال چهار گل از هفت گل را برای 113 یارد گرفت. عملکرد او در آن روز ، همراه با آسیب دیدگی لگن کنی گلادای ، باعث شد تا او در چهار بازی بعدی در ترکیب اصلی شیرها قرار بگیرد ، زیرا در این مدت 10 گل از 15 گل برای 121 یارد و یک ضربه محکم به دست آورد. در 11 بازی ، هال قبلاً با 17 پاس گل برای 290 یارد و دو تاچ داون در صدر کار خود قرار گرفته است. هال برای حرفه خود 36 پاس برای 760 یارد و پنج تاچ داون گرفته است که به طور متوسط ​​21.1 یارد در هر صید دارد.

حتما بخوانید:
Arkansas vs. LSU Live Live Channel TV Live: نحوه تماشای فوتبال NCAA در تلویزیون ، جریان آنلاین

با طولانی شدن مهلت معاملات NFL ، تیم های نیاز به جانشین مطمئناً تکالیف خود را تا آنجا که به سالن مربوط باشد انجام می دهند. از جمله تیم هایی که می توانند از کمک گیرنده کمک بگیرند ، میهن پرستان ، دلفین ها ، عقاب ها ، براون و اوپاکووچیتسی هستند.
منبع: pencil-news.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme NakitMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme