بر اساس گزارشی ، تیرود تیلور از شکایت علیه Chargers خودداری کرد ، زیرا دکتر تیم وی ریه های او را سوراخ کرد

[ad_1]

tyrod-taylor-charrs.jpg
گتی ایماژ

Tyrod Taylor آماده است تا از آخرین اتفاقات NFL در آخرین حافظه ادامه دهد. جانباز ریه سوراخ شده دریافت کرد در دست یک پزشک از تیم شارژر لس آنجلس استکه قبل از بازی تیم با سران کانزاس سیتی در هفته 2 در تلاش بود داروی مسکن را برای آسیب دیدگی در ناحیه دنده تجویز کند ، تیلور سپس به بیمارستان منتقل شد و دوران جاستین هربرت را با شارژر آغاز کرد ، و کار ابتدایی خود را حفظ کرد به طور مداوم حتی پس از دریافت اجازه پزشکی تیلور برای بازگشت – حدود یک ماه پس از حادثه. NFLPA تحقیق در مورد این موضوع را آغاز کرده است و تیلور احتمال طرح شکایت را پس از ظاهراً تصمیم گیری بررسی می کند.

گفته می شود که این مرد 31 ساله از شکایت علیه شارژر برای جراحت جدی خودداری کرده و در نتیجه هزینه اولیه کار او را برای یان راپوپورت از شبکه NFL، چون به وی 60 روز فرصت داده شد تا تصمیم بگیرد که این کار را انجام دهد. NFLPA هنوز در حال بررسی این موضوع است ، اما فقط برای ایجاد این موضوع روشهای پیشگیری پیش رو.

تیلور اکنون در سال دوم و آخرین قرارداد دو ساله شارژر 11 میلیون دلاری در سال 2019 ، پس از جدایی از فیلیپ ریورز در این فصل ، به عنوان آغازگر تیم وارد فصل 2020 شد. او موفق شد فصل را آغاز کند ، اگرچه تیم برای انتخاب هربرت از ششمین انتخاب کلی در پیش نویس NFL 2020 استفاده کرد. اگرچه هفته 2 را با یک ریه سوراخ شده از دست داد ، اما آنتونی لین سرمربی تیم در ابتدا تیلور را به عنوان یک شروع کننده دو برابر کرد در حالی که سالم بود ، اما هربرت خیلی سریع آن را تغییر داد.

او در حال حاضر در این فصل 3-8 می نشیند ، لین خودش ممکن است دریابد که آینده ای در این باشگاه وجود ندارد.

به اعتبار وی ، هربرت در غیاب تیلور فوتبال فوق العاده ای بازی کرد ، اگرچه برای بدست آوردن اولین پیروزی خود در لیگ NFL تلاش کرد و پس از آن مجبور شد به دومین پیروزی خود راه یابد. عملکرد چهار لمسی او در هفته 5 برابر نیو اورلئان ساینتس یک رکورد برای یک تازه کار در “Football on Monday Night” از ESPN بود و اکنون شارژرها برای آینده قابل پیش بینی تیم هربرت هستند. حالا تیلور قبل از سال دوم استعداد ایستون استیک به نقش QB2 منتقل شده است. در مورد آینده تیلور در لس آنجلس ، این دو طرف امیدوار کننده به نظر نمی رسد ، اما زمان مشخص خواهد شد که آیا او تصمیم می گیرد در تیمی بماند که همان وظیفه اولیه ای را که به او داده شد ، با مشت زدن به یک ریه و یا اگر می خواهید برگردید – مورد دوم احتمالاً به توسعه Stick بستگی دارد.

اگر پاسخ در هر دو جهت منفی نباشد ، هافبک QB دوباره در حرکت خواهد بود ، پس از انتخاب در دور ششم مسابقه NFL 2011 از Ravens بالتیمور ، به دنبال خانه پنجم خود در NFL است.[ad_2]

منبع: pencil-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme Nakit