[ad_1]

dupree.png
گتی ایماژ

طبق آزمایشات اولیه ، بود دوپری ، پیشکسوت پیتسبورگ استیلرز در خارج از خانه ، در جریان پیروزی 19-14 پیتزبورگ برابر بالتیمور ریونز در لیگ قهرمانان آسیا دچار پارگی ACL شد. طبق گفته مایک گارافولو از شبکه NFL و Aditi Kinkhabwala. دوپری به تنهایی رفت و در حالی که حدود پنج دقیقه به بازی چهارشنبه باقی مانده بود به سمت رختکن حرکت کرد.

دوپری 22مین انتخاب کلی در پیش نویس 2015 است ، تحت حق رای دادن بازی می کند که مبلغ 15.8 میلیون دلار برای فصل 2020 به او پرداخت می کند. پس از ثبت 20 کیسه در 54 بازی اول فصل عادی خود ، دوپری 19.5 کیسه از شروع فصل 2019. دوپری در حال حاضر با هشت کیسه در فولاد دوم است و فقط یک سال پس از پایان کار با 11.5 کیف در کار خود است. در دو فصل گذشته ، دوپری و همتای خارجی او TJ Watt در حالی که به پیتسبورگ کمک کردند تا در 68 بازی متوالی یک کیسه را ثبت کند ، دومین کشش طولانی در تاریخ NFL است.

بازی دوپری یکی از دلایلی بود که دفاع فولادی ها روز چهارشنبه ابتدا در لیگ NFL با به ثمر رساندن گل ها ، گونی ها و چرخش های بازی وارد بازی شد. اگر او و فولادی ها نتوانند قبل از شروع سال جدید لیگ ، در توافق طولانی مدت توافق کنند ، دوپری در این فصل به بازیکن آزاد تبدیل خواهد شد. دوپری که در سال 2019 تحت گزینه پنجم خود بازی می کرد ، سال گذشته پیش از امضای حق رای دادن ، قرار بود بازیکن آزاد شود.

مایک توملین ، مربی فولاد در آغاز فصل خارج از سال 2020 به دوپری گفت: “او برای ما اولویت است.” اشتباه نکنید ، بود دوپری برای ما اولویت است.

قرار است اولا آدنیی ، پیشکسوت سه ساله و الکس هایسمیت تازه کار ، جایگزین دوپری در ترکیب اصلی شود. دوپری دومین مدافع پیتسبورگ خواهد بود که در پایان فصل مصدوم می شود. فولادی ها Devin Bush ، خط خط اصلی داخلی خود را از اوایل هفته 5 از دست دادند. فولاد هنگام معامله با Jets جایگزین بوش را با Robert Spillane به دست آورد تا Avery Williamson کهنه کار را بدست آورد.[ad_2]

منبع: pencil-news.ir

ایندکسر