[ad_1]

NFL: رام های لس آنجلس در Tampa Bay Bookers
Kim Clement-USA TODAY Sports

ما اکنون وارد هفته دوازدهم مسابقات NFL 2020 می شویم و هنوز در تلاش هستیم بفهمیم تیم Tampa Bay Buccaneers چیست. این واحد نخبه که امسال می تواند برای جام لومباردی بجنگد؟ یا این تیمی است که احتمالاً قبل از اینکه به تیم فوق العاده ای تبدیل شود که خیلی ها تصور می کردند در سال 2020 باشد ، یک سال دیگر هم نیاز داریم؟ Buccaneers به ​​هیچ وجه از مرحله پلی آف 7-4 خارج نیستند ، اما باخت هفته یازدهم آنها مقابل رامز لس آنجلس برای Bruce Arians and Co. امسال امتیاز پایین بود.

با از دست دادن 27-24 ، تام بردی ، هافبک بازی باکز ، کمترین 54.17٪ از خدمات 216 متری خود را در این فصل ، دو تاچ داون و دو رهگیری به پایان رساند. هر دو رهگیری وی خراشیدگی بود ، به ویژه مورد آخر که در پایان کوارتر چهارم یک پیروزی برای لس آنجلس حاصل کرد. چگونه بردی می تواند از 71.79 درصد عبور خود را به 341 یارد و سه لمس در هفته برساند ، به آنچه دوشنبه شب دیدیم؟ وی در پاسخ به این سال که آیا آریان آگاهی از هویت تیم را دارد یا خیر ، پاسخ جالبی ارائه داد.

به گزارش JoeBucsFan.com ، آریان در هفته جاری به Bucs Total Access گفت: “این توهین آمیز است که هر هفته این سوال وجود دارد که بازیکن خط حمله خوب بازی می کند یا نه.” “و کار ما این است که اطمینان حاصل کنیم او راحت است و اجازه می دهد خوب بازی کند.”

بنابراین این پاسخ در واقع به چه معناست؟ به نظر می رسد Arians گفته است که همه چیز به بازی بردی بستگی دارد و اگر باکری ها مبارزه کند ، ضربه خوبی برای پیروزی در یک بازی ندارند. منطقه ای که اخیراً بردی به طور مداوم با آن مبارزه می کند ، پرتاب توپ عمیق است. با توجه به آمارهای نسل بعدیبردی در چهار بازی اخیر خود با امتیاز پاسور 0-0 در پاس های عمیق (20 به علاوه حیاط های هوا) 0-19 بوده است. با بازگشت به هفته 5 ، بردی 3-36 پاس عمیق دارد – هر سه این پایان ها در یک بازی برابر لاس وگاس ریدرز انجام شد.

در اواخر فصل ، زمانی که هر بازی مهم است ، افراد سخت گیر نمی توانند در بازی های بیشتری که بردی می جنگد ، رنج ببرند. هفته آینده 12 قهرمان کنونی Super Bowl در کانزاس سیتی است و ما خواهیم دید که آیا تخلف Brady و Tampa Bay می تواند او را با سرعت بالا برگرداند یا خیر.[ad_2]

منبع: pencil-news.ir

ایندکسر