[ad_1]

NFL: NEW 08 Saints in Buccaneers
گتی ایماژ

آنتونیو براون مسلماً بهترین گلزن NFL در دهه گذشته بود ، در لیگ در رده دوم پذیرش ، دریافت حیاط و دریافت تاچ داون از 2010 تا 2019 قرار گرفت – اگرچه بیشتر فصل 2019 را به دلیل حوادث خارج از زمین. براون از زمان امضای قرارداد با Tampa Bay Buccaneers سه بازی انجام داده است و احتمالاً نتایج وقتی تیم او را به خدمت گرفت انتظارات را برآورده نکرد.

براون دارای 18 جلب برای 157 یارد و بدون لمس ، به طور متوسط ​​فقط 8.7 یارد در هر صید. مصرف کل وی در هر بازی افزایش یافته است ، اما طولانی ترین صید براون در سال 2020 به 25 یارد رسیده است – تنها صید 20 متری که در این فصل داشته است. این یک تحول شگفت آور است ، زیرا براون از سال 2010 تاکنون 164 پذیرایی از حداقل 20 حیاط دارد که مقام دوم NFL است.

سرمربی Buccaneers ، Bruce Arians فکر نمی کند که براون یک قدم را از دست داده یا از تیم جدیدش سو mis استفاده کرده است. مشکل خارج از کنترل براون است.

“خوب ، باز بود. ما یکی را در نوک انگشتان او داشتیم [and] من عادت کرده ام ببینم که او این جلب را دارد. هفته گذشته توپ را از دست دادیم ، بنابراین ضربه زدن به او آسان است. “آریانس روز سه شنبه گفت.” او در حال دویدن بعد از گرفتن و در نقش خود کار بزرگی انجام می دهد ، من فکر می کنم او واقعا کار خوبی انجام می دهد. فقط وقتی او عمیق می شود ، ما به او ضربه نمی زنیم. “

این مشکلات فراتر از براون ادامه دارد و بیشتر مبارزات تام بردی با پاس های عمقی است. طبق آمار برای نسل بعدی NFL، بردی در چهار بازی آخر 0 – 19 پاس عمقی (20 به علاوه حیاط هوای پایین زمین) است که سه بازی از آن بازی هایی است که براون انجام داده است. در هفت بازی ابتدایی فصل ، بردی 14 پاس 39 (39/35 درصد) در پاس های عمیق با توپ هایی با دو تاچ داون و بدون فاصله 101.2 بود. بردی از هفته 5 این فصل در پاس های عمیق 3 و 36 است.

این مبارزه به معنای واقعی کلمه ، از دستان براون دور است. همه علائم به بردی اشاره می کنند ، زیرا آریان معتقد است که او مشکلات خود را با پاس های عمقی کشف کرده است.

آریانس گفت: “به غیر از توپ عمقی ، من فکر می کنم او چند بار با پوشش گیج می شود ، که می تواند باعث برخی توپ های نادرست شود.” “من در عمل اصلاً آن را نمی بینم. در عمل ، ما توپ عمقی را از دست نمی دهیم – این مطمئناً است. این فقط مسئله زدن روز یکشنبه است.”[ad_2]

منبع: pencil-news.ir

ایندکسر