[ad_1]

رائول خیمنز مهاجم ولورهمپتون روز یکشنبه در پیروزی 2-1 برابر آرسنال دچار شکستگی جمجمه شد. گرگ ها پس از درگیری شدید و خونین مهاجم با دیوید لوئیس ، مدافع آرسنال ، درمورد سلامتی مهاجم در زمین و انتقال به بیمارستان اطلاعات به روز را منتشر کردند. خیمنز نزدیک به 10 دقیقه سرد و زمین بود.

این بیانیه باشگاه است:

رائول بعد از عمل شب گذشته در یکی از بیمارستان های لندن راحت است.

او از آن زمان شریک زندگی خود دانیلا را دیده و اکنون در حال استراحت است. تا چند روز بهبودی وی تحت نظر خواهد بود.

این باشگاه از کادر پزشکی آرسنال ، پیراپزشکان NHS ، کارکنان بیمارستان و جراحانی که با مهارت و پاسخ زودهنگام بسیار مفید بودند ، تشکر می کند.

این باشگاه از رائول و خانواده اش می خواهد قبل از اینکه به موقع به روزرسانی های بعدی انجام شود ، یک فضا و خلوت اختصاص دهند.

این یک وضعیت مصدومیت وحشتناک است ، اما گرگ ها حداقل با توجه به شرایط نشان می دهند که او خوب کار می کند. بدیهی است که سلامتی وی از اهمیت بیشتری برخوردار است ، اما در مورد طرف ورزش ، جالب است که ببینیم باشگاه چگونه با عدم حضور او کنار می آید. مشخص نیست که وی تا چه مدت غایب خواهد بود ، اما باشگاه باید در غیاب وی شخصی را پیدا کند تا تولید کند. او پس از ناکامی در بازی در اتلتیکو مادرید و سپس احیای دوباره زندگی حرفه ای خود در بنفیکا ، از زمان پیوستن به گرگ ها در سال 2018 بسیار هیجان انگیز بود.

گرگ ها اکنون بدون سه دروازه بان برتر فصل گذشته خود به مسابقات پیچیده ای نزدیک می شوند. دو تیم دیگر به باشگاه های جدیدی پیوسته اند ، دیوگو جیوتو به لیورپول پیوست و مت دوهرتی برای تاتنهام به خدمت گرفت.

نونو اسپیریتو سانتو در لیگ ششم است و در شش بازی آینده به مصاف لیورپول ، چلسی ، تاتنهام و منچستر یونایتد می رود.

مهاجم جوان پرتغالی ، فابیو سیلوا ، که قبل از فصل از پورتو به این تیم پیوست ، احتمالاً دقایق قابل توجهی را در جای خیمنز بدست خواهد آورد. این بازیکن 18 ساله در حالی که در 7 بازی برای گرگ ها به میدان رفته بود در چند دقیقه دو گل به ثمر رسانده است.[ad_2]

منبع: pencil-news.ir

ایندکسر