برندگان و بازندگان NBA: لیکرز با یک معامله شگفت آور تحت تأثیر قرار گرفت. دویت هوارد توئیتر را جعل کرد


برداشت نماینده رایگان NBA در سال 2020 هیجان انگیزترین چیزی نیست که ما دیده ایم ، اما این بدان معنا نیست که فعالیت در خارج از فصل باید وحشی باشد. آژانس رایگان جمعه ساعت 6 بعدازظهر ET رسماً راه اندازی شد و قبلاً چرخش های وحشی داشته است.

در حالی که بزرگترین اسامی هیئت مدیره – آنتونی دیویس ، براندون اینگرام ، گوردون هیوارد ، فرد ون ولیت – هنوز اهداف خود را اعلام نکرده اند ، جمعه شب تصمیمات بسیار جذاب و سرسختانه گرفته شد. در اینجا نگاهی به برخی از برندگان و بازندگان از روز اول آژانس رایگان است.

آخرین دوایتمار کنار ، لیکرز به عنوان یکی از بزرگترین برندگان عصر وارد بازی شد. آنها با موافقت با یک قرارداد دو ساله به ارزش 19 میلیون دلار با مرد ششم حاکم مونترسل هارل ، که ظاهراً پیشنهادات پردرآمدتر را رد کرد برای پیوستن به قهرمانان.

پیش از این ، لیکرز با موافقت برای به خدمت گرفتن یک نگهبان کهنه کار امنیتی وسلی ماتیوس برای یک قرارداد یک ساله به مبلغ 3.6 میلیون دلار ، حرکتی حیله گرانه انجام داد. متیوز جایگزین دنی گرین خواهد شد که لیکرز او را برای تجارت با دنیس شرودر به اوکلاهما سیتی فرستاد. این یک حرکت عالی برای لیکرز به نظر می رسد ، زیرا ماتیوز فصل گذشته میانگین تقریباً یکسانی با گرین داشت و امسال 12 میلیون دلار کمتر خواهد داشت.

بسیار خوب ، بنابراین همه مراکز جمعه شب برنده نبودند. اندکی پس از افتتاح آژانس رایگان ، دویت هوارد پیروزمندانه اعلام کرد که همراه با عبارت غنایی “بنفش و طلا هرگز پیر نمی شوند” به لیکرز قهرمان جهان باز خواهد گشت. اما قبل از اینکه مجیک جانسون حتی بتواند در مورد او بنویسد ، هوارد به سرعت او را حذف کرد و پس از او شمس چارانیا از ورزشکار ، که گزارش داد هوارد “هنوز همه احتمالات را در نظر دارد” ، پس از وی قرار گرفت. همانطور که می توانید تصور کنید ، NBA توییتر با بلاتکلیفی دوایت یک روز میدانی را سپری کرد.

گفته می شود حدود یک ساعت بعد ، هوارد این کار را کرده است موافقت می کند که با Philadelphia 76ers برخورد کند برای 2.6 میلیون دلار ، که کمتر از حداقل پیشنهادی لیکرز با 3.1 میلیون دلار است. طبق گزارش یاهو اسپورت ، معلوم می شود که هوارد فکر می کرده با لیکرز معامله ای انجام داده است که فقط یک توییت ایجاد کرده است تا تیم بتواند به سرعت به هوارد اطلاع دهد که هیچ پیشنهادی رسمی نشده است. مردم نمی توانید این چیزها را اختراع کنید.

هوارد یکی از جالب ترین و قطبی ترین بازیکنان NBA در کل دوران حرفه ای خود است ، بنابراین ما باید بدانیم که آژانس رایگان وی توانایی دراماتیک را دارد.

برنده: مراکز

گزارش های مربوط به مرگ مرکز NBA بسیار اغراق آمیز است. حداقل از نظر مالی دو معامله بزرگترین معاملات از زمان افتتاح آژانس رایگان در روز جمعه به مایرز لئونارد (دو سال ، 20 میلیون دلار از میامی هیث) و میسون پلاملی (سه سال ، 25 میلیون دلار از دیترویت پیستونز) انجام شد ، که در مورد آنها صحبت خواهیم کرد بعد). بعداً ، مرکز سن آنتونیو اسپرز ، جیکوب پولت ، با یک قرارداد سه ساله به ارزش 27 میلیون دلار موافقت کرد و از هر دو بالاتر بود. اگرچه معامله Poeltl غیر معقول نبود ، لئونارد در فصل منظم برای Heat شروع کرد ، اما در فینال کاملا از چرخش خارج شد ، در حالی که Plumlee به طور متوسط ​​17.3 دقیقه در هر بازی (10.8 در پلی آف) به عنوان پشتیبان از نیکولا جوکیچ با ناگتس ، بنابراین دیدن اینکه این همه پول در راه آنها ریخته می شود کمی تعجب آور بود.

حتما بخوانید:
پیگیری معاملات پیش نویس NBA 2020: پیرمرد 76 ساله مشغول ارسال جاش ریچاردسون به ماوریکس ، توزیع ال هورفورد ، منتخب به تندر

علاوه بر این دو ، مراکز رابین لوپز ، جلیل اوکافور ، درو یوبانس و دریک فاورز نیز روز جمعه توافق کردند. آنها محدودیت حقوق و دستمزد بسیار بالایی را تعیین کرده اند و مراکزی مانند سرژ ایباکا ، مارک گاسول و تریستان تامپسون هنوز معامله ای ندارند. در واقع افراد سرنشین پول دریافت می کنند.

گمشده: لس آنجلس کلیپرز

با دفع باخت شرم آور ناگتس در فینال کنفرانس غرب ، کلیپرز در سال گذشته که هارل با عقد قرارداد با لیکرز موافقت کرد ، قسمت زیادی از تیم خود را از دست داد. اکنون گزینه های آنها در مورد مراکز پیوستن به Ivica Zubac در لیست محدود است. پس از توافق هارل برای امضای قرارداد با لیکرز ، کلیپرز تصمیم گرفت قراردادی چهار ساله به ارزش 64 میلیون دلار به مارکوس موریس بدهد. موریس بازیکن خوبی است ، اما اهرم بزرگی داشت ، می دانست که کلیپرز انعطاف پذیری کلاهک برای بیرون آمدن و امضای بال دیگر از کالیبر او را ندارد. شاید استیو بالمر مخالف شکستن چک نباشد ، اما با تغییر تیم به هارل لیکرز ، آنها در نبرد برای LA … فعلا پیش افتادند.

فاکس با موافقت با تمدید 5 سال 163 میلیون دلاری با پادشاهان ساکرامنتو ، به اولین بازیکنی که حداکثر قرارداد این فصل را دریافت کرد ، تبدیل شد. در حالی که انتظار می رود جیسون تاتوم و دونووان میچل ، تهیه کنندگان همکار 2017 ، حداکثر تمدید برنامه ها را امضا کنند ، حداقل بحث هایی پیرامون فاکس وجود داشته است ، که برای او در پرداخت ها بسیار مناسب است. حالا او سعی خواهد کرد پادشاهان را برای اولین بار پس از رسیدن به پلی آف هدایت کند 1947 2006

بازنده: دیترویت پیستونز

ببینید ، شاید پیستون ها در حال بازی شطرنج هستند و ما همه در اینجا مانده ایم و سعی می کنیم ردیف عقب را هنگام بازی چکرز خالی نگه داریم ، اما کاری که ما در روز جمعه انجام دادیم … عجیب بود. آنها توافق کردند که با میسون پلومی و جاهیل اوکافور معامله کنند و به دواین Deadman ، Tony Bradley و Isaiah Stewart که اخیراً تولید شده است ، به محصول اصلی موجود خود اضافه کنند. بله ، این پنج مرکز در یک تیم هستند (طبق گزارش ها ، آنها Deadmon را رها می کنند و کشش می دهند ، اما هنوز هم هستند). آنها سپس با جرمی گرانت برای یک معامله سه ساله به ارزش 60 میلیون دلار مذاکره کردند ، وعده دادند که یک نقطه کانونی تهاجمی تر باشد ، در حالی که در عوض می توانستند کریستین وود را که توافق کرد برای مدت سه سال با راکت ها امضا کند ، 41 میلیون دلار نگه دارند. آنها همچنین با جاش جکسون معامله کردند ، که این یک حرکت وحشتناک برای یک تیم در حال بازیابی نیست ، اما هنوز هم به عجیب و غریب می افزاید.

به طور کلی ، شروع عجیبی برای اولین مدیر خارج فصل از مدیر عامل Troy Weaver در تیم بود. باید منتظر ماند و دید آیا روشی برای جنون دیترویت وجود دارد یا خیر.

عکس سر

امضای مجدد کلارکسون برای جاز در اولویت به نظر می رسید ، اما با این حال دیدن اینکه او موافقت کرد یک قرارداد 4 ساله 52 میلیون دلاری را قبول کند ، کمی تعجب آور بود. او یکی از بهترین بازیکنان لیگ است ، اما شاید بهترین بازیکن سطل لیگ ، لو ویلیامز ، فقط 8 میلیون دلار در سال درآمد کسب کند. کلارکسون اکنون سالانه 13 میلیون دلار درآمد کسب خواهد کرد.

گمشده: دنور ناگتس

وقتی جرمی گرانت گزینه 9 میلیون دلاری خود را برای فصل آینده رها کرد ، ما می دانستیم که به او دستمزد می دهند – ما فقط فکر می کردیم این از طرف ناگتس باشد. گرانت که از یک حباب بیرون آمد ، در عوض تصمیم گرفت یک قرارداد سه ساله 60 میلیون دلاری با Detroit Pistons امضا کند. برای اضافه كردن توهین به مصدومیت ، گرانت گفت كه او در میز دنور نیز همین پیشنهاد را داشت اما با نقش آفرینی بیشتر در حمله پیستونز او را مجذوب خود كرد. گرانت در کنار نیکولا جوکیچ و جمال موری به ستاره سوم رسید ، بنابراین این ضرر ناگت برای ناگتس است ، اگرچه وی برای جیمشال گرین قراردادی دو ساله به ارزش 15 میلیون دلار در نظر گرفت تا خلا در قسمت جلو را پر کند.

از طرف مثبت ، طرفداران دنور می توانند فیلم لهجه انسانی آرژانتینی Facundo Campazzo را برای دو فصل آینده تماشا کنند.

برنده: متخصصان 3 امتیازی

زمان خوبی است که 3 امتیاز آور در NBA باشید. دانیلو گالیناری (سه سال ، 61.5 میلیون دلار) ، جو هریس (چهار سال ، 75 میلیون دلار) و دیویس برتانس (پنج سال ، 80 میلیون دلار) دزدان دریایی توافق کردند که در روز جمعه 216 میلیون دلار قرارداد داشته باشند ، به طور متوسط ​​سالانه 18 میلیون دلار. گالیناری در واقع با قرارداد خود به تاریخ پیوست – این سودآورترین قرارداد چند ساله برای بازیکن بالای 30 سال بدون حضور در All-Star است ، به گفته آدریان ویناروسکی از ESPN.
منبع: pencil-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید