برندگان و بازندگان NBA برای سال 2020: هورنتس برای ورود توپ LaMelo آماده می شود در حالی که 76ers تعمیرات اساسی را آغاز می کنند


پروژه NBA 2020 به پایان رسیده است ، بنابراین وقت آن رسیده است که شب تصمیماتی را که عمدتا در مورد پیش بینی مهارت خوب جوانان 19 و 20 ساله در سه تا پنج سال بود ، ارزیابی کنیم. درست است: بیایید برندگان و بازندگان پروژه را بررسی کنیم.

سلب مسئولیت: هدف این نیست که ارزیابی نهایی کیفیت هر انتخاب باشد. این بیشتر نگاهی به عواقب یک پروژه شبانه است ، چه چیزی منطقی است و چه چیز گیج کننده است. می توانید برای هر انتخاب رتبه بندی جداگانه را در پروژه پیگیری پیش نویس ما پیدا کنید.

برنده: Philadelphia 76ers

قبل از شروع پروژه ، فیلادلفیا تراز خود را متعادل کرد و انعطاف پذیری کوتاه مدت و بلند مدت خود را با یک تغییر قابل توجه بهبود بخشید. آل هورفورد و قرارداد عظیم او ، دنی گرین ، ترانس فرگوسن و یک استثنا trade تجاری 8.6 میلیون دلاری منعقد شد. این هزینه برای سیکسرها یک انتخاب برای دور اول ، یک انتخاب برای دور دوم و حقوق Vasilje Micic است.

فقط تخلیه حقوق هورفورد چالش برانگیز است ، اما دفتر کار داریل موری موفق شده است بازیکنی را اضافه کند که کاملاً با ستارگان سیکسرز سازگار باشد. گرین فصل آینده بخشی از دفاع های مسلط خواهد بود و وقتی تابستان سال آینده قراردادش به پایان می رسد ، فیلادلفیا گزینه هایی را در اختیار خواهد داشت که با هورفورد در کتابها نخواهد داشت.

همچنین گرین یک برنده آشکار است. او تنها بازیکنی است که در NBA انصراف می دهد و به جای اینکه نیم فصل را در تیم بهبود یافته اوکلاهاما سیتی تندر سپری کند ، با تعجب اینکه در مهلت مقرر کجا برود ، به یک مدعی نزدیک خانه خود روی آورد.

و پس از آن شب پیش نویس بود: در شماره 21 ، سیکسرها تیرسی ماکسی را به تساوی کشاندند ، یک مدافع قدرتمند با داشتن دفاعی که اگر به همان اندازه که تیراندازی آزاد نشان می دهد ، می تواند یک سرقت مطلق باشد. انجام دادن. آنها سپس جوش ریچاردسون و دالاس ماوریکس شماره 36 را برای ست کاری عوض کردند ، تیراندازی های ستاره ای و همبازی های ثانویه آنها به شدت در فیلادلفیا مورد نیاز است.

با شماره 49 ، سیکسرها ایزایا جو را انتخاب کردند که به دلیل کاملاً واضحی در این لیست منطقی است. بله ، حدس زدید: جو یک تیرانداز نخبه است.

سرانجام ، با شماره 58 ، سیکسرها پاول رید ، یک مرد بزرگ و ورزشکار را که اتفاقاً مورد علاقه تحلیل بود ، آماده کردند. بازیکنانی که سر او دارند معمولاً در اواخر پیش نویس در دسترس نیستند.

بازنده: گلدن استیت واریرز و شاید همه ما

این در مورد جیمز ویزمن نیست ، اگرچه من اعتراف می کنم که من به اندازه گلدن استیت از او بالا نیستم. Warriors ظاهراً نتوانسته است شماره 2 را به ستاره برساند و اکنون عملاً به مرکز 19 ساله اعتماد می کند و قبل از بستن پنجره های قهرمانی خود صدای او را درک می کند.

در خبرهای بسیار بدتر ، كلی تامپسون ساعاتی قبل از پروژه از ناحیه پا دچار آسیب دیدگی نامحدود شد. تامپسون 17 ماه گذشته را از بازگشت از پاره شدن ACL گذراند و مجبور شد چند هفته بعد به دادگاه برگردد. اکنون جنگجویان می ترسند که او آشیل خود را آزار دهد.

قبل از بازگشت سریع به مسابقه قهرمانی ، فصل گذشته قرار بود “گل سرخ” برای گلدن استیت “سال پوچی” باشد. استفان کاری در این فصل 33 ساله خواهد شد ، و دریموند گرین و تامپسون 31 ساله خواهند شد. این احتمال وجود دارد که پای تامپسون خوب شود و ویزمن بلافاصله بتواند در پلی آف بازی کند (یا با کسی تجارت کند) ، اما همچنین ممکن است تامپسون در طول سال بیرون بیاید و ویزمن یک پروژه باشد. بدترین حالت در اینجا سقوط کامل است ، نه تنها برای جنگجویان ، بلکه برای همه ما که مشتاقانه منتظر هستیم تا دوباره وارد این مخلوط شویم.

برنده: دی آرون فاکس

من نمی توانم باور کنم که تیریس هالیبرتون تا پادشاهان در شماره 12 سقوط کرده باشد. او فقط نوعی امید است که آنها و به ویژه فاکس باید امیدوار بودند. هالیبرتون به عنوان یک بازی ساز ، تنش را از فاکس خلاص خواهد کرد همه چيز، اما او فاکس را مجبور به ترک توپ نخواهد کرد. این را با میدان تیر و توانایی بازی دفاعی او ترکیب کنید و تصور یک شریک ایده آل در عقب دشوار است.

حتما بخوانید:
میهن پرستان خاطرنشان می کند: لامار جکسون نمونه ای از عملکرد ضعیف بیل بلیچیک در پروژه های اخیر است

علاوه بر همه اینها ، هالیبرتون یک کلاچ است. او یک پارچ بسیار باتجربه و مشتاق است و غرایز دفاعی او خارق العاده است ، که نمی توانم برای هیچ یک از بازیکنان اصلی ساکرامنتو بگویم. پادشاهان باید از حضور وی در سازمان خوشحال شوند.

بازنده: تیم هایی که اجازه دادند هالیبرتون و وصل از زمین دور شوند

فقط هالیبرتون نبود. درست قبل از این که ساکرامنتو آن را بدزدد ، سان آنتونیو اسپرز ، دوین واسل را انتخاب کرد ، مردی سه بعدی که می تواند به چندین تیم در انتخاب بالاتر کمک کند. انتخاب شماره 11 مقایسه دنی گرین را به دلیل دفاع خارج از توپ و شوت دقیق به دست آورد ، البته او اسپور است.

برنده: رعد نظری

اول ، تجارت هورفورد-سبز شماره 34 را به تندر داد ، كه آنها برای مشتری اصلی 19 ساله فرانسوی ، تئو مالدون ، نگهبان بزرگی كه تونی پاركر را دوست دارد استفاده می كنند و معمولاً تندر باید شوت 3 امتیازی خود را بهبود بخشد و قویتر در این معامله ، اوکلاهما سیتی در سال 2025 نیز برای دور اول انتخاب شد.

دفتر جلوی سام پرستی سپس ریکی روبیو تازه وارد را با مینه سوتا تیمبرولوز همراه با قله های 25 و 28 در ازای شماره 17 معامله کرد. آنها از آن در یکی از جذاب ترین و عجیب ترین چشم اندازهای عجیب و غریب در تاریخ پیش نویس NBA ، صربستان 7 استفاده کردند. پایین الکسی پوکوسفسکی. او جوانترین و به راحتی لاغرترین بازیکن پروژه است و هیچ راهی واقعی برای مقایسه او با دیگران وجود ندارد. شخص مانند یک نگهبان راه می رود ، مانند بال حرکت می کند و مانند یک مرد بزرگ جلوی عکس ها را می گیرد ، اما وزن او تقریباً 200 پوند است و به هیچ وجه نمی تواند ارتباط برقرار کند.

پوکوسفسکی چیزی فراتر از یک شرط ارزشمند برای بازیابی تیم تندر است که مثل دیوانه ها دارایی جمع می کند. من می دانم ، اگر از تمام تعریف و تمجیدهای پرستی خسته شده اید – پایین آوردن یک تیم آسان تر از ساختن یک تیم است ، اما در حال حاضر گنجینه شهر اوکلاهما یک فرصت نامحدود است. پوکوسفسکی نیز

گمشده: Onyeka Okongwu

دشوار است بگوییم که گذرگاه تحت شماره 6 یک است بد نتیجه برای Okongwu ، مرکز کنترل لبه های جدید و محافظت از لبه ها در آتلانتا. تا زمانی که هاوک ها کلینت کاپلا را قبل از انجام هیچ بازی برای آنها حرکت ندهند ، در حال حاضر مسیر او به دقایق اصلی مسدود شده است. این یک تناسب کاملا عجیب است زیرا یافتن جان کالینز را در 5 دقیقه دشوار می کند.

روشن تر: آتلانتا بازنده انتخاب نیست. من انتظار دارم Okongwu بهترین مرکز پروژه باشد و هیچ مشکلی ندارد که بر اساس استعداد انتخاب شود و بعدا در مورد چرخش مرد بزرگ خود اطلاعات کسب کند. فقط دیدن چنین چشم انداز خوبی در تیمی که واقعاً به شخصی مثل او احتیاج ندارد ، ناامیدکننده است.

برنده: ممفیس گریزلیز

نمی توانم کمک کنم اما فکر نکنم که گروهی از تیم ها با خیانت به دزموند باین خود را بیش از حد خود کنند. یک سال پس از خوشحالی تهیه کنندگان با معامله با برندون کلارک در شماره 21 ، آنها سی امین انتخاب را از بوستون گرفتند و از آن در بانه ، مورد علاقه دیگر اینترنت استفاده کردند. بانه یک تانک ایستاده است که در سه فصل حضور خود در TCU بهتر از 40 درصد برد 3 امتیازی شلیک می کند ، دفاع سرسختانه ای بازی می کند و احتمالاً لغزیده است زیرا 22 ساله است و دستهای کوتاه دارد.

تقریباً هیچ تازه واردی در واقع به تیم ها کمک نمی کند فوراً برنده شوند ، اما بانه یک چشم انداز نادر است که می تواند خیلی خوب عمل کند. او کاملاً در هسته ممفیس توسط جا مورانت ، براندون کلارک و جارون جکسون جونیور قرار می گیرد و با توجه به این که فصل گذشته دیلن بروکس به عنوان خالق از چه فضایی برخوردار بود ، به نظر می رسد تیمی است که به او اجازه می دهد ادامه دهد. به عنوان یک بازی ساز توسعه می یابد. بانه یک رهگذر خلاق است و در حالت ایده آل بیش از یک فرد سه بعدی در NBA خواهد بود.

اما این همه ماجرا نیست. گریزلیز با شماره 35 ، خاویر تیلمن را گرفت ، یکی دیگر از چشم اندازهای بسیار بدنی و تولیدی. تیلمن 21 ساله است و بسیار پیرتر به نظر می رسد و مورانت صفحه های نمایش خود را دوست خواهد داشت. او همچنین یک پاسور خوب است و یک مدافع کاملاً مسلط ایالت میشیگان بود.

حتما بخوانید:
آشنایی با انواع سبد گل ارزان و شیک

بازنده: تری روزی و / یا Devonte ‘گراهام

اکنون LaMelo Ball چهره شارلوت هورنتس است که باید برای تری روزی بسیار عجیب باشد. در تابستان 2019 ، روزی در امضای قراردادی برای امضای قرارداد و معامله به هورنتس پیوست ، انتظار داشت که حافظ اصلی آنها باشد. در عوض ، او در پایان با مدافع Devonte Graham به اشتراک گذاشت و حالا هیچ یک از آنها بازی ساز پیشرو نیست.

برای بازداشت شخصی از گراهام یا روزی در اطراف باید پرونده ای ایجاد شود. هر دو می توانند شوت بزنند ، توپ به اندازه یک بال است و روزی به اندازه یک بال. بازگشت هر سه به نظر می رسد تخصیص نامناسب منابع است و بال زمانی که در زمین بازی است مجبور است نمایش را هدایت کند.

مطالب مرتبط: هورنتز بدون توجه به نیاز در شکل گیری توپ برنده است و D’Angelo Russell برنده است زیرا مینه سوتا تیمبرولوز او را تحویل گرفت تا سطل شماره 1 آنتونی ادواردز را بدست آورد.

برنده: پاتریک ویلیامز

مدتی است که گفته می شود ویلیامز در حال افزایش است ، اما با این حال دیدن اینکه شیکاگو بولز او را به شماره 4 رسانده هنوز هم به نوعی تکان دهنده بود. بحث های زیادی در مورد او درباره شروع نکردن یک بازی در دانشگاه وجود دارد ، گویا این بدان معنی است تقدیر شده است که او چیزی جز یک نقش آفرین نخواهد بود. با این حال ، دلیل بسیار بالا رفتن او این است که او یک ورزشکار دیوانه است که گاوها را قانع کرده است – و ، اگر گفته شود گزارش های اخیر ، 10 تیم برتر دیگر است – که او شرط خوبی برای توسعه مهارت های خود است تبدیل به چیز خاصی شود.

بازنده: دفاع از مینه سوتا

کارل-آنتونی تاونز ، راسل و ادواردز می توانند یک سه نفره مهیب باشند … توهین. متاسفانه برای گرگ ها ، این فقط نیمی از بازی است. من خیلی دوست دارم که این سه نفر با هم به من ثابت کنند که من در اینجا اشتباه می کنم ، اما سوابق آنها نشان می دهد که دفتر کار و مربیان مینه سوتا برای پوشاندن این نقص آشکار باید تحریف شوند.

برنده: جالن اسمیت

اسمیت برنده جایزه کامرون جانسون امسال برای خیره کننده ترین انتخاب لاتاری است و به همان تیم می رود. وقتی سانز او را در شماره 10 انتخاب کرد ، دو نویسندگان از جانب ورزشکار اشاره کرد که آنها (به صورت جداگانه) آنها را به عنوان استعداد دور دوم طراحی کردند.

در اینجا در CBS Sports ، آخرین پروژه كایل بون اسمیت بود كه شانزدهم بود و گری پریش نوزدهم بود. .

بدبینی مشابهی در مورد ورزشکاری جانسون وجود داشت و او به عنوان یک تازه کار از حد انتظار فراتر رفت. با این حال ، یک تفاوت بزرگ این است که هر تیم به دنبال تیراندازانی با چشم مرده از جناحین است و این برای مراکز نقش صدق نمی کند. دستیابی به این سطح بالا باید بهترین سناریو برای او باشد ، خصوصاً با توجه به اینکه به تیمی از کالیبر پلی آف می پیوندد.

بازنده: جولیوس راندال

گزارش هایی مبنی بر این که از زمان روی کار آمدن لئون رز ، راندال مدت زیادی برای نیویورک نگذشته است ، و انتخاب نیکس از اوبی توپین – یکی دیگر از تخلفات اولیه ، مرد بزرگ کم اندازه – با شماره 8 ، به نظر می رسد احتمال بیشتری دارد.

خبر خوب برای نیویورک: توپین می تواند شوت بزند ، بنابراین با RJ Barrett و میچل رابینسون در مرکز حمله وحشتناکی ندارد.

برنده: لوک کنارد

تصور کنید که از پیستونز به لس آنجلس کلیپرز بروید. من هنوز درمورد چگونگی به هم پیوستن این تجارت در لس آنجلس-دیترویت-بروکلین گیج هستم ، زیرا تصور می کنم یک کنارد سالم از ارزش تجاری بسیار بیشتری برخوردار است. آیا او سالم نیست؟ آیا من فقط آن را بیش از حد بزرگ می کنم؟ در لس آنجلس ، او در دیترویت ظاهری بازتر از هر زمان دیگری پیدا خواهد کرد و توانایی خلاقیت نیز برای او مفید خواهد بود.

برای او ، تنها ایراد این است که او در شرف فهمیدن شکار در دفاع در پلی آف است.
منبع: pencil-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer html nullednulled themesKamagrasu tesisatçısıBağlama Büyüsüilaclarim.com.trgates of olympus oynaEvde Paketleme İşi İstanbul