برندگان هفته شگفت انگیز فوتبال 13: Cam Akers به ​​عنوان Rams No. 1 RB ، بزرگترین برنده هفته


شاید به سختی به خاطر سپرده شود ، اما کام آکرز در واقع فصلی را شروع کرد که قوچ ها شروع به عقب رفتن کردند و فصل را با 14 بینی برای هدایت تیم باز کردند. دلیل سختی که به خاطر سپردن این است که او بیشتر یک بازیکن کوچک بود زیرا ، به نظر می رسید که رامز کاملاً راضی است که هنگام دویدن عقب بین آکرز ، دارل هندرسون و مالکوم براون ، با تقسیم سه طرفه بدود. فیلم کابوس برای فانتزی. با این حال ، به نظر می رسد بعد از هفته سیزدهم ، آكرز برای پلی آف فانتزی در وضعیت رویایی قرار داشته باشد.

آکرز یکی از بزرگترین برندگان هفته سیزدهم بود ، زیرا سرانجام به نظر می رسد این شغل RB را برای خود انتخاب کرده است. این به هندرسون کمک کرد که مدتی را با آسیب دیدگی از ناحیه زانو از دست داد ، اما او موفق شد از طریق آن بازی کند و در روز یکشنبه فقط 16 کلیک بازی کرد در حالی که براون 12 بازی کرد. از طرف دیگر ، آکرز روز یکشنبه 51 بازی از 79 کلیک تهاجمی را برای برج حمل انجام داد. او تیم را با 72 یارد در 21 دوش هدایت کرد و یک صید 22 متری به علاوه یک ضربه سریع روی زمین اضافه کرد.

البته ، این بدان معنا نیست که آکرز هفته آینده نیز همان نقش را برابر پاتریوت ها داشته باشد ، اما 21 اجرا بالاترین فصل برای همه قوچ ها بود ، در حالی که از 51 کلیک فقط 54 با براون در هفته 8 پیشی گرفت. بازی ای که در آن قوچها 61 بار توپ را انداختند. یکشنبه در واقع اولین باری بود که قوچها با هر یک از پشتهای خود به عنوان گزینه کاهش رفتار می کردند ، زیرا آکرز در واقع زمان خود را به طور مساوی بین دویدن و زمین خوردن تقسیم می کرد.

هفته 14 در برابر میهن پرستان آسانترین مسابقه نیست ، اما اگر هنوز هم بازی می کنید و آکرس دارید ، احتمالاً اکنون در این بحث RB2 است. شما باید در مورد آن صبور باشید – جهنم ، شاید حتی آن را بیرون آورده اید – اما به نظر می رسد که آکرز در پایان هزینه را پرداخت می کند.

ما در مورد QB ستاره ای ناامید کننده هفته 13 که به هفته 14 می رود چه احساسی داریم؟ ما یکشنبه را خلاصه می کنیم و منتظر پادکست Fantasy Football Today هستیم. در زیر گوش دهید و مشترک شوید سیب، Spotify یا پادکست های خود را هر کجا می گیرید:

در اینجا 10 برنده بزرگ دیگر از هفته سیزدهم فصل NFL آورده شده است:
منبع: pencil-news.ir

حتما بخوانید:
شانس NFL Week 13: Titans Coverage vs. Browns، Saints edge Falcons، Rams over Cardinals