برندگان هفته شگفت انگیز فوتبال 13: Cam Akers به ​​یک نقش بالقوه برنده تبدیل می شود


شاید یادآوری آن سخت باشد ، اما کم آکرز فصلی را شروع کرد که قوچ ها شروع به بازگشت کردند و فصل را با 14 بینی برای هدایت تیم باز کردند. دلیل سختی یادآوری آن این است که او بیشتر یک بازیکن کوچک بود ، زیرا قوچها کاملا راضی بودند که هنگام دویدن عقب بین آکرز ، دارل هندرسون و مالکوم براون ، با یک تقسیم سه طرفه اجرا شوند ، که یک سناریوی کابوس برای خیالی با این حال ، به نظر می رسد بعد از هفته سیزدهم ، آكرز برای پلی آف فانتزی در وضعیت رویایی قرار داشته باشد.

آکرز یکی از بزرگترین برندگان هفته 13 بود ، زیرا سرانجام به نظر می رسد RB1 کار را برای خود به عهده گرفت. این به هندرسون کمک کرد که مدتی را با آسیب دیدگی از ناحیه زانو از دست بدهد ، اما او موفق شد از طریق آن بازی کند و در حالی که براون 12 بازی می کرد فقط 16 کلیک را در روز یکشنبه ثبت کرد. از طرف دیگر ، آکرز روز یکشنبه 51 بازی از 79 کلیک تهاجمی را برای برج حمل انجام داد. او تیم را با 72 یارد در 21 دوش هدایت کرد و یک صید 22 متری به علاوه یک ضربه سریع روی زمین اضافه کرد. و جالب ترین قسمت این است که او 25 مسیر را طی کرد ، در حالی که براون و هندرسون 20 مسیر را با هم ترکیب کردند.

البته ، این بدان معنا نیست که آکرز هفته آینده همان نقش را برابر پاتریوت ها داشته باشد ، اما 21 اجرا بالاترین فصل برای همه قوچ ها بود ، در حالی که از 51 کلیک فقط 54 با براون در هفته 8 پیشی گرفت. بازی ای که در آن قوچها 61 بار توپ را انداختند. یکشنبه در واقع اولین باری بود که قوچها با هر یک از پشتها به عنوان گزینه کاهش رفتار می کردند ، زیرا آکرز در واقع زمان خود را به طور مساوی بین دویدن و زمین خوردن تقسیم می کرد.

هفته 14 در برابر میهن پرستان آسانترین مسابقه نیست ، اما اگر هنوز هم بازی می کنید و آکرس را در اختیار دارید ، او در این بحث برای RB2 است و احتمال دارد که او در سه هفته آینده به عنوان RB1 به پایان برسد. شما باید در مورد آن صبور باشید – جهنم ، شاید حتی آن را بیرون آوردید – اما به نظر می رسد که آکرز در پایان هزینه را پرداخت می کند.

ما در مورد QB ستاره ای ناامید کننده هفته 13 که به هفته 14 می رود چه احساسی داریم؟ ما یکشنبه را خلاصه می کنیم و منتظر پادکست Fantasy Football Today هستیم. در زیر گوش دهید و مشترک شوید سیب، Spotify یا پادکست های خود را هر کجا می گیرید:

در اینجا 10 برنده بزرگ دیگر از هفته سیزدهم فصل NFL آورده شده است:
منبع: pencil-news.ir

حتما بخوانید:
آژانس رایگان NBA: دانیلو گالیناری با گزارش 61.5 میلیون دلاری قرارداد سه ساله با هاوکس را امضا خواهد کرد

دیدگاهتان را بنویسید