[ad_1]

untitled-design-2020-09-18t234856-564.jpg
گتی ایماژ

کریسمس روز چادر در برنامه فصل عادی NBA است ، اما از آن برای فصل 21-20-2020 بسیار مهم است. با پایان فصل در 22 دسامبر ، دو ماه دیرتر از حد معمول ، کریسمس به عنوان یک مراسم افتتاحیه یک فصل عمل می کند ، و به همین ترتیب لیگ تعطیلات را با برخی از بزرگترین مسابقات خود بارگیری کرده است. با توجه به ، پنج بازی بعدی برای کریسمس از قبل انتخاب شده اند آدریان ویناروسکی از ESPN.

کل برنامه لیگ هنوز منتشر نشده است. پیش بینی می شود برنامه نیم فصل اول به زودی اعلام شود ، اما در صورتی که NBA مجبور شود کمی وقت اضافی برای جبران بازیهای از دست رفته به دلیل COVID-19 اختصاص دهد ، باید منتظر بماند. انتظار می رود در 22 دسامبر یک نمایش جداگانه از بازی های چادر افتتاح شود و یک ماه بعد ، در روز مارتین لوتر کینگ جونیور (19 ژانویه) ، لیگ معمولاً بازی های تمام روز را با چندین مسابقه قابل توجه ارائه می دهد.

اما از آنجا که کریسمس مانند یک روز افتتاحیه دوم عمل کرد ، لیگ مجبور شد بازی هایی را که روی تخته می گذارد میخکوب کند تا به هواداران کمک کند تا پس از پایان فصل گذشته خیلی سریع در بسکتبال تنظیم شوند. آنها این کار را با این لیست انجام دادند و هر چهار نامزد نهایی در کنفرانس فصل گذشته ، دو مدعی بازگشت و تعدادی فوق ستاره در یک روز از تقویم قرار گرفتند.[ad_2]

منبع: pencil-news.ir

ایندکسر