[ad_1]

درست است ، اینجا ما در اولین کالج فوتبال هستیم که آخر هفته دسامبر برگزار می شود. فصل همیشه سریعتر از آنچه شما فکر می کنید پرواز می کند ، اما شروع تدریجی به دلیل همه گیری ویروس کرونا ، این احساس را ایجاد می کند که فصل تازه شروع شده است. اما با پایان مسابقات کنفرانس ، هنوز مسابقات مهم بسیاری وجود دارد – به علاوه یک مسابقه که تا همین اواخر نیز طبق برنامه نبود.

این ، البته ، بازی سریع شماره 13 جاده BYU در شماره 18 کارولینای ساحلی است. این یک پیروزی بزرگ برای طرفداران فوتبال دانشگاه در همه جا است. بله ، یک پیروزی به BYU برای یک بازی عالی کمک می کند ، اما همچنین لذت بردن از فوتبال خوب در صورت غیرمنتظره بودن امکان پذیر است. Cougars و Chanticleers فصلی موفقیت آمیز است.

این هم همه نیست. پنج تیم از 10 تیم برتر در راه خواهند بود و بعضی از آنها اگر قبلاً این کار را نکرده باشند ، ممکن است تقسیم بندی را قفل کنند. با لنگیدن این ورزش تا خط پایان ، بیایید از تمام بازی هایی که می توانیم در این مرحله بدست آوریم قدردانی کنیم. اجازه دهید به شما کمک کنیم تا در یک آخر هفته عالی فوتبال دانشگاهی خود را با راهنمای مناسب برای تماشاگران جهت گیری کنید.

همه زمان های شرقی

بزرگترین بازی ها

5 پوند تگزاس A&M در اوبرن – ناهار ، ESPN و fuboTV (مجانی امتحان کنید): اگر 5 تیم برتر پلی آف برای شکار فوتبال کالج در این هفته آخر هفته در مقابل گاس مالزان ارزش توجه را ندارد ، به جرات می توانم بگویم چیزهای کمی وجود دارد. دفاع آگیزی خصوصاً در جبهه عالی بود. اما بازیکن خط حمله تایگر بو نیکس طی دو فصل گذشته 10-1 در خانه بوده است. سازندگان شانس در Texas A&M -7 خط دارند. ممکن است در ابتدای بازی در اینجا دسیسه باشد.

شماره 12 ایندیانا در ساعت 16 ویسکانسین – 3:30 بعد از ظهر ، ABC و fuboTV (مجانی امتحان کنید): مایکل پنیکس جونیور برای ایندیانا وجود نخواهد داشت ، اما هنوز هم یک بازی پرمخاطب و تقسیم بندی در ده بزرگ است. Hoosiers هنوز گیرنده های پیشرفته Ty Fryfogle و Whop Philyor دارند. باگرها فقط سه بازی انجام داده اند و امیدوارند كه مدیران ارشد ورزشی ده شركت در شش بازی قبلی حداقل شرط صلاحیت قهرمانی را بردارند. این یک بازی تندرست برای ویسکانسین است که در آخرین سفر میدانی خود به Northwest باخت.

ویرجینیای غربی در شماره 9 ، آیووا – 3:30 بعد از ظهر ، ESPN و fuboTV (مجانی امتحان کنید): سایکلون ها تا انتخاب شدن برای حضور در بازی قهرمانی Big 12 یک پیروزی فاصله دارند. نمی توان اغراق کرد کاری که مربی مت کمبل برای این برنامه انجام داد. سال عجیبی بود ، اما همان سالی بود که آیووا برای استفاده از آن به آن نیاز داشت. دفاع ویرجینیا غربی به اندازه کافی خوب است که این بازی را به یک بازی تبدیل می کند ، بنابراین دیدن اینکه آیا سایکلون ها می توانند این چالش آخر را انجام دهند بسیار جالب خواهد بود.

شماره 13 BYU در شماره 18 کارولینای ساحلی – 5:30 بعد از ظهر ، ESPNU و fuboTV (مجانی امتحان کنید): این بازی که برای پنجشنبه برنامه ریزی شده بود ، همانطور که باید در هفته 14 در جلو و مرکز درمان می شود. این دو تیم با کیفیت هستند و طرفداران فوتبال دانشگاه برنده بزرگ هستند. بازی ساحلی شانس بیشتری برای فرود در شش سالگی جدید به BYU می دهد و مربی ساحلی جامی چادول در حال چرخش مربی است. این یک مسابقه بزرگ خط حمله با زک ویلسون و گریسون مک کال است. از این موضوع هیجان زده شوید

بازی های عالی دیگر

4 پوند ، اوهایو ، میشیگان – ناهار ، ABC و fuboTV (مجانی امتحان کنید): مربی دسته گل رایان دی حضور نخواهد داشت زیرا او پس از مذاکره در مورد COVID-19 به انزوا ادامه می دهد. این مهم نیست و اوهایو احتمالاً برنده راحت است. با این حال ، باکی نقطه کانونی جهان فوتبال در کالج است ، زیرا آنها نزدیک هستند که نتوانند در بازی برای ده بزرگ شرکت کنند. اینکه تبلیغات کنفرانس حداقل شش بازی را معکوس کند یا خیر احتمالاً بستگی به اتفاقی دارد که هفته آینده برای میشیگان می افتد. در همین حال ، هر اجرای در اوهایو زیر میکروسکوپ قرار می گیرد.

№ 6 فلوریدا ، تنسی – 3:30 بعد از ظهر ، CBS و CBSSports.com: گیترز می تواند SEC East را با پیروزی بر داوطلبان به پایان برساند. فلوریدا مورد علاقه سه نتیجه است و تنسی 5 پیاپی باخت. جرمی پرویت ، مربی تیم Vols ، ممکن است بهتر باشد که آماده سازی برای سال 2021 شود ، زیرا فلوریدا باید این کار را انجام دهد. با این حال ، هر فرصتی برای تماشای Kyle Trask و Kyle Pitts به عنوان تلویزیون اجباری واجد شرایط است.

23 پوند اورگان در کال – 19:00 ، ESPN و fuboTV (مجانی امتحان کنید): اورگان هنوز در جستجوی Pac-12 North است ، اما در صورت شکست در برابر Cal و واشنگتن در اوایل روز استنفورد ، می تواند یک ضربه ویرانگر در روز شنبه داشته باشد. خرس های طلایی 0-3 هستند ، یک دیدار ناامیدکننده برای تیم پیش فصل غرب. اما دو مورد از این باخت ها در کل پنج امتیاز بود و افتتاحیه UCLA یک برنامه ریزی لحظه آخری بود. اورگان باید مراقب باشد.

3 پوند Clemson در ویرجینیا تک – 7:30 بعد از ظهر ، ABC و fuboTV (مجانی امتحان کنید): از آنجایی که Notre Dame قبلاً در بازی ACC Championship گنجانده شده است ، ببرها می توانند با پیروزی مقابل ویرجینیا تک بلیط خود را بشکنند. با تجدید نظر در برنامه ACC در پایان فصل ، بسیاری از مشکلات به وجود آمده برطرف شده است. از نظر کلمسون این یک پیروزی است و شما وارد می شوید.

1 پوند آلاباما در LSU – 8 شب ، CBS و CBSSports.com: CBS SEC در روز شنبه با یک عنوان مضاعف به شما ضربه می زند. این بازی قرار بود در ماه نوامبر انجام شود ، اما به دلیل COVID-19 به تعویق افتاد. این معمولاً یک مسابقه هیولایی است. امسال نه. خطای آلاباما منتفی است و خط دفاع گام های زیادی برمی دارد. LSU آشفته است و تاید باید فصل عادی خود را با یک پیروزی راحت به پایان برساند – با مربیگری نیک سبان در خط حمله.

ایالت واشنگتن به شماره 20 USC – یکشنبه ، 7:30 بعد از ظهر ، FS1 و fuboTV (مجانی امتحان کنید): اوه بله ، یکشنبه شب کالج فوتبال وجود دارد. گویی # Pac12AfterDark نمی تواند عجیب و غریب شود. این بازی برای انتقال بازیکنان USC از انزوای COVID-19 منتقل شد. تروایی ها قبلاً چندین بار در حاشیه زندگی کرده اند. این تیم بندرت کسل کننده است.

بهترین از بقیه

 • 15 پوند ، اوکلاهما ، ایالت TCU – ناهار ، ESPN2 و fuboTV (به صورت رایگان امتحان کنید)
 • تگزاس در کانزاس – ناهار ، FOX و fuboTV (به صورت رایگان امتحان کنید)
 • ایالت Ball در میشیگان مرکزی – ساعت 14:00 ، ESPNU و fuboTV (به صورت رایگان امتحان کنید)
 • سیراکوس در شماره 2 نوتردام – 14:30 ، NBC و fuboTV (به صورت رایگان امتحان کنید)
 • 19 پوند آیووا در ایلینوی – 3:30 بعد از ظهر ، FS1 و fuboTV (به صورت رایگان امتحان کنید)
 • نه 24 تولسا در نیروی دریایی – 3:30 بعد از ظهر ، ESPN2 و fuboTV (به صورت رایگان امتحان کنید)
 • بوفالو در اوهایو – 3:30 بعد از ظهر ، شبکه ورزشی CBS و CBSSports.com
 • استنفورد در 22 ، واشنگتن – 4 بعد از ظهر ، FOX و fuboTV (به صورت رایگان امتحان کنید)
 • کلرادو در سن دیگو – 19:00 ، شبکه ورزشی CBS و CBSSports.com
 • کلرادو در آریزونا – 19:00 ، FS1 و fuboTV (به صورت رایگان امتحان کنید)
 • شماره 10 میامی در Duke – 8 عصر ، شبکه ACC و fuboTV (به صورت رایگان امتحان کنید)
 • بیلور در ساعت 11 ، اوکلاهما – 8 عصر ، FOX و fuboTV (به صورت رایگان امتحان کنید)
 • UCLA در آریزونا – 22:30 ، FS1 و fuboTV (به صورت رایگان امتحان کنید)[ad_2]

منبع: pencil-news.ir