برنامه کالج فوتبال ، مسابقات 2020: آنچه در هفته سیزدهم تماشا کنید ، کانال های تلویزیونی ، ساعات شروع شنبه


ممکن است کمی عجیب به نظر برسد ، اما آخر هفته رقابت با وجود اینکه قسمت زیادی از فصل باقی مانده ، پیش روی ماست. عنوان آخر هفته توسط SEC برای بازی هفته CBS بین شماره 1 در آلاباما و شماره 22 در اوبرن در Tuscaloosa ، آلاباما برگزار شد. گرچه امسال ببرها دانشمندان را ناامید کرده اند ، اما این فرصت را دارند که برای سومین بار در چهار فصل Tide را رهبری کنند.

اجازه دهید به شما کمک کنیم تا در یک آخر هفته عالی فوتبال دانشگاهی خود را با راهنمای مناسب برای تماشاگران جهت گیری کنید.

همه زمان های شرقی

بزرگترین بازی ها

4 پوند ، اوهایو ، ایلینوی – شنبه ، ظهر ، FS1 و fuboTV (مجانی امتحان کنید): ایلینی آخر هفته گذشته نبراسکا را خفه کرد ، اما این هفته با چالش بسیار دشواری در برابر ده مورد علاقه بزرگ مواجه است. اوهایو باید راهی پیدا کند که قسمت عقب دفاع خود را تقویت کند و هیچ زمانی مانند زمان حال وجود ندارد.

نه 22 آبرن در شماره. 1 آلاباما – شنبه ، 3:30 بعد از ظهر ، CBS و CBSSports.com: مک جونز ، مهاجم تیم Crimson Tide می تواند به کار خود را از جایگاه Heisman Trophy ادامه دهد و Najee Harris می تواند بیانیه بزرگی علیه Tigers در بهترین رقابت در این ورزش ارائه دهد. در همین حال ، گاس مالزان ، مربی تیم Auburn مطمئناً ترفندهایی در آستین خود دارد و سعی دارد جهان را برای سومین بار در مدت چهار سال شوکه کند. عنصر اضافه شده عدم حضور مربی Crimson Tide به دلیل COVID-19 مربی جالبتر این بازی مربیگری است.

حتما بخوانید:
باربری کاشانی - اتوبار کاشانی با بسته بندی اصولی در تهران |44282757|

پیتسبورگ در شماره 3 کلمسون – شنبه ، 3:30 بعد از ظهر ، ESPN و fuboTV (مجانی امتحان کنید): ترور لورنس ، مهاجم خط حمله Tigers بیشتر ماه را به دلیل COVID-19 و لغو بازی از دست داد ، اما در بازی ای که ممکن است کمی طرح و نقاشی شود ، در مقابل Panthers برمی گردد. به هر حال ، اگر داغ شود ، پلنگ و كنی پیكت می تواند خطرناک باشد.

آیا در زندگی خود فوتبال دانشگاهی بیشتری می خواهید؟ برای بینش و تجزیه و تحلیل درجه یک و فراتر از شبکه ، از جمله بهترین شرط بندی ها و قفل های هفته 13 زیر ، پادکست Cover 3 College Football را گوش دهید و مشترک شوید.

بازی های عالی دیگر

کنتاکی در شماره 6 ، فلوریدا – شنبه ، ظهر ، ESPN و fuboTV (مجانی امتحان کنید): پایان سخت گیترز ، کایل پیتس پس از از دست دادن دو بازی گذشته با ضربه مغزی ، برمی گردد. این ، همراه با دسیسه پیرامون مهاجم Kyle Trask برای بهترین فصل دفاع در تاریخ فوتبال دانشگاه ، باید ارزش این را داشته باشد.

№ 8 شمال غربی در میشیگان – شنبه ، 3:30 بعد از ظهر ، ESPN2 و fuboTV (مجانی امتحان کنید): Wildcats مستقیماً به مسابقات قهرمانی Big Ten West و شاید شلیک خارج از خانه در Playoffs کالج فوتبال می روند. آیا بعد از پیروزی بزرگ هفته گذشته مقابل ویسکانسین ناامید خواهد شد؟

LSU در شماره 5 تگزاس A&M – شنبه ، 7 عصر ، ESPN و fuboTV (مجانی امتحان کنید): “اگی” برای آخرین بار هنگام دیدار این دو در دانشگاه ، در یک هیجان با 7 دنباله در راس “ببرها” قرار گرفت. این یکی کمی متفاوت است. Aggies به برخی از نکات سبک در برابر ببرهای ناامید کننده نیاز دارد که می تواند یک بازی بزرگ در تلاش جیمبو فیشر برای حضور در کالج فوتبال پلی آف باشد.

حتما بخوانید:
Tyreek Hill By The Numbers: گیرنده Heads بهترین عملکرد را در نیمه اول یک بازی واحد برای WR در این قرن دارد

بهترین از بقیه

 • خانم جنوبی در UAB – جمعه ، ساعت 12:30 بعد از ظهر ، شبکه ورزشی CBS
 • نبراسکا به آیووا – جمعه ، ساعت 1 بعد از ظهر ، فاکس و fuboTV (به صورت رایگان امتحان کنید)
 • میشیگان مرکزی در میشیگان شرقی – جمعه ، ساعت 4 عصر ، شبکه ورزشی CBS
 • مریلند در 12 ، ایندیانا – شنبه ، ناهار ، ESPN2 و fuboTV (به صورت رایگان امتحان کنید)
 • Texas Tech 23rd Oklahoma – شنبه ، ناهار ، فاکس و fuboTV (به صورت رایگان امتحان کنید)
 • ایالت پن در میشیگان – شنبه ، ناهار ، ABC و fuboTV (به صورت رایگان امتحان کنید)
 • کنت در بوفالو – شنبه ، ظهر ، شبکه ورزشی CBS
 • شماره 20 کارولینای ساحلی ، تگزاس – شنبه ، 3 بعد از ظهر ، ESPN +
 • لوئیزیانا در UL-Monroe – شنبه ، ساعت 15:00 ESPN3
 • کلرادو به شماره 18 USC – شنبه ، 3:30 بعد از ظهر ، ABC و fuboTV (به صورت رایگان امتحان کنید)
 • فلوریدا آتلانتیک در تنسی میانه – شنبه ، 3:30 بعد از ظهر ، شبکه ورزشی CBS
 • № سینسیناتی در معبد – شنبه ، 16:00 ، ESPNU و fuboTV (به صورت رایگان امتحان کنید)
 • ممفیس در نیروی دریایی – شنبه ، ساعت 19:00 ، شبکه ورزشی CBS
 • 9 پوند جورجیا در کارولینای جنوبی – شنبه ، 19:30 ، شبکه SEC و fuboTV (به صورت رایگان امتحان کنید)
منبع: pencil-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید