[ad_1]

college-basket-firebox.jpg
گتی ایماژ

امسال به دلیل همه گیری ویروس کرونا مانند هر سال دیگری برگزار شد و این شامل فصل ورزش می شود. وقتی همه گیری در ماه مارس رخ داد ، رویدادهای ورزشی در سراسر جهان لغو یا به تعویق افتادند. برخی از قهرمانی ها و مسابقات مجبور به لغو شدند ، برخی دیگر به امید راه اندازی مجدد متوقف شدند ، اما همه باید به نوعی خود را تنظیم کنند.

در حالی که دنیا به صورت همه گیر به حرکت خود ادامه می دهد ، بسیاری از لیگ های ورزشی که در ماه مارس استراحت کردند ، از آن زمان یک برنامه راه اندازی مجدد را ایجاد کرده و راهی امن برای گذراندن فصل خود پیدا کرده اند. به عنوان مثال ، NBA و NHL برای زندگی بازیکنان “بادکنک” داشتند. در سایر ورزش ها ، طرفداران در بسیاری از مسابقات مجاز نیستند و پروتکل های جدید بهداشتی معرفی شده اند.

با بررسی برنامه روزانه رویدادهای ورزشی ، در جریان بازی های فعلی باشید.

رویدادهای ورزشی امروز:

دوشنبه ، 30 نوامبر

NFL:

  • سیاتل سیهاوکس و عقاب های فیلادلفیا ، ساعت 8:15 عصر

کالج بسکتبال مردان:

  • شماره 19 تگزاس در مقابل دیویدسون ، ساعت 12 عصر
  • شماره 16: کارولینای شمالی و UNLV ، ساعت 7 عصر
  • ایالت لانگ بیچ در مقابل UCLA # 22 ، ساعت 9:30 بعد از ظهر

در اینجا یک نگاه جامع به تقویم ورزشی فعلی برای سال 2020 وجود دارد.

اوپن زنان ایالات متحده: 10 – 13 دسامبر 2020

USGA از 4 تا 7 ژوئن مسابقه آزاد زنان ایالات متحده را تغییر داده است. به دلیل کمبود نور روز در ماه دسامبر ، در دو دوره بازی خواهد شد.

المپیک تابستانی 2020: تابستان 2021

بازی های المپیک تابستانی 2020 به سال 2021 منتقل شد ، اما آنها هنوز هم می توانند بسیار متفاوت باشند. IOC ممکن است به دلایل بهداشتی تصمیم به محدود کردن طرفداران یا عدم استفاده از طرفداران در آن بگیرد.[ad_2]

منبع: pencil-news.ir

ایندکسر