[ad_1]

college-basket-firebox.jpg
گتی ایماژ

امسال به دلیل همه گیری ویروس کرونا مانند هر سال دیگری برگزار شد و این شامل فصل ورزشی است. وقتی همه گیری در ماه مارس رخ داد ، رویدادهای ورزشی در سراسر جهان لغو یا به تعویق افتادند. برخی از قهرمانی ها و مسابقات مجبور به لغو شدند ، برخی دیگر به امید شروع مجدد متوقف شدند ، اما همه باید به نوعی خود را تنظیم کنند.

در حالی که جهان به صورت همه گیر به حرکت خود ادامه می دهد ، بسیاری از لیگ های ورزشی که در ماه مارس متوقف شدند و از آن زمان یک برنامه راه اندازی مجدد را ایجاد کرده اند ، راهی ایمن برای گذراندن فصل خود پیدا کرده اند. به عنوان مثال ، NBA و NHL برای زندگی بازیکنان “بادکنک” داشتند. در سایر ورزش ها ، طرفداران در بسیاری از مسابقات مجاز نیستند و پروتکل های جدید بهداشتی معرفی شده اند.

با بررسی برنامه روزانه رویدادهای ورزشی ، در جریان بازی های فعلی باشید.

رویدادهای ورزشی امروز:

پنجشنبه ، 3 دسامبر

بسکتبال کالج مردان

  • ایلینوی غربی مقابل شماره 3 آیووا ، ساعت 8 عصر
  • واشبرن در مقابل # 7 کانزاس ، ساعت 8 عصر
  • VMI در مقابل شماره 16 ویرجینیا تک ، 8 عصر
  • شماره 25 آریزونا علیه کالیفرنیا ، ساعت 10 شب

دانشکده فوتبال

  • Louisiana Tech برابر North Texas ، ساعت 6 عصر
  • نیروی هوایی علیه یوتا ، ساعت 9:30 شب

در اینجا یک نگاه جامع به تقویم ورزشی فعلی برای سال 2020 وجود دارد.

زنان آزاد ایالات متحده: 10 – 13 دسامبر 2020

USGA از 4 تا 7 ژوئن مسابقه آزاد زنان ایالات متحده را تغییر داده است. به دلیل کم بودن نور روز در ماه دسامبر ، در دو دوره بازی خواهد شد.

المپیک تابستانی 2020: تابستان 2021

بازی های المپیک تابستانی 2020 به سال 2021 منتقل شد ، اما هنگام بازی آنها هنوز می توانند بسیار متفاوت به نظر برسند. IOC ممکن است به دلایل بهداشتی تصمیم بگیرد که طرفداران را محدود کند یا اصلا طرفدار نداشته باشد.[ad_2]

منبع: pencil-news.ir