برنامه ورزشی برای سال 2020: چهار بازی برتر 25 بسکتبال دانشگاهی روی عرشه ؛ نگاه به روز شده در تقویم امسال


گتی ایماژ

امسال به دلیل همه گیری ویروس کرونا مانند هر سال دیگری برگزار شد و این شامل فصل ورزشی است. وقتی همه گیری در ماه مارس رخ داد ، رویدادهای ورزشی در سراسر جهان لغو یا به تعویق افتادند. برخی از قهرمانی ها و مسابقات مجبور به لغو شدند ، برخی دیگر به امید شروع مجدد متوقف شدند ، اما همه باید به نوعی خود را تنظیم کنند.

در حالی که جهان به صورت همه گیر به حرکت خود ادامه می دهد ، بسیاری از لیگ های ورزشی که در ماه مارس متوقف شدند و از آن زمان یک برنامه راه اندازی مجدد را ایجاد کرده اند ، راهی ایمن برای گذراندن فصل خود پیدا کرده اند. به عنوان مثال ، NBA و NHL برای زندگی بازیکنان “بادکنک” داشتند. در سایر ورزش ها ، طرفداران در بسیاری از مسابقات مجاز نیستند و پروتکل های جدید بهداشتی معرفی شده اند.

با بررسی برنامه روزانه رویدادهای ورزشی ، در جریان بازی های فعلی باشید.

رویدادهای ورزشی امروز:

پنجشنبه ، 3 دسامبر

بسکتبال کالج مردان

  • ایلینوی غربی مقابل شماره 3 آیووا ، ساعت 8 عصر
  • واشبرن در مقابل # 7 کانزاس ، ساعت 8 عصر
  • VMI در مقابل شماره 16 ویرجینیا تک ، 8 عصر
  • شماره 25 آریزونا علیه کالیفرنیا ، ساعت 10 شب

دانشکده فوتبال

  • Louisiana Tech برابر North Texas ، ساعت 6 عصر
  • نیروی هوایی علیه یوتا ، ساعت 9:30 شب

در اینجا یک نگاه جامع به تقویم ورزشی فعلی برای سال 2020 وجود دارد.

زنان آزاد ایالات متحده: 10 – 13 دسامبر 2020

USGA از 4 تا 7 ژوئن مسابقه آزاد زنان ایالات متحده را تغییر داده است. به دلیل کم بودن نور روز در ماه دسامبر ، در دو دوره بازی خواهد شد.

المپیک تابستانی 2020: تابستان 2021

بازی های المپیک تابستانی 2020 به سال 2021 منتقل شد ، اما هنگام بازی آنها هنوز می توانند بسیار متفاوت به نظر برسند. IOC ممکن است به دلایل بهداشتی تصمیم بگیرد که طرفداران را محدود کند یا اصلا طرفدار نداشته باشد.
منبع: pencil-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>