برنامه ورزشی برای سال 2020: دوشنبه شب رم ها در برابر باکس در فوتبال ؛ نگاه به روز شده در تقویم امسال


USATSI

امسال به دلیل همه گیری ویروس کرونا مانند هر سال دیگری برگزار شد و این شامل فصل ورزشی است. هنگامی که ضربه های همه گیر در ماه مارس، رویدادهای ورزشی در سراسر جهان لغو یا به تعویق افتاد. برخی از قهرمانی ها و مسابقات مجبور به لغو شدند ، برخی دیگر به امید راه اندازی مجدد متوقف شدند ، اما همه باید به نوعی خود را تنظیم کنند.

در حالی که جهان به صورت همه گیر به حرکت خود ادامه می دهد ، بسیاری از لیگ های ورزشی که در ماه مارس استراحت کردند ، از آن زمان یک برنامه راه اندازی مجدد را ایجاد کرده و راهی امن برای گذراندن فصل خود پیدا کردند. به عنوان مثال ، NBA و NHL برای زندگی بازیکنان “بادکنک” داشتند. در سایر ورزش ها ، طرفداران در بسیاری از مسابقات مجاز نیستند و پروتکل های جدید بهداشتی معرفی شده اند.

با بررسی برنامه روزانه رویدادهای ورزشی ، در جریان بازی های فعلی باشید.

رویدادهای ورزشی امروز:

دوشنبه 23 نوامبر

NFL:

  • Los Angeles Rams vs. Tampa Bay Buccaneers ، 8:15 بعد از ظهر

در اینجا یک نگاه جامع به تقویم ورزشی فعلی برای سال 2020 وجود دارد.

اوپن زنان ایالات متحده: 10 – 13 دسامبر 2020

USGA از 4 تا 7 ژوئن مسابقه آزاد زنان ایالات متحده را تغییر داده است. به دلیل کم بودن نور روز در ماه دسامبر ، در دو دوره بازی خواهد شد.

المپیک تابستانی 2020: تابستان 2021

بازی های المپیک تابستانی 2020 به سال 2021 منتقل شد ، اما آنها هنوز هم می توانند بسیار متفاوت باشند. IOC به دلایل بهداشتی ممکن است تصمیم بگیرد که طرفداران را محدود کند یا اصلا طرفدار نداشته باشد.
منبع: pencil-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>