برنامه های بسکتبال کالج کنفرانس که با زمینه های همه گیر COVID-19 همراه با موارد عجیب و غریب و قالب های عجیب و غریب است


همین چند ماه پیش بود که Pac-12 آخرین کنفرانس بزرگی بود که به تیم هایش اجازه می داد انواع بسکتبال را شروع کنند ، چه رسد به بازی های لیگ. این کنفرانس به دلیل همه گیری COVID-19 در زمانی که هیچ کنفرانس انرژی دیگری چنین اقدامی جدی را اعلام نکرده بود ، تا سال 2021 یک وقفه در تمام رویدادهای ورزشی را اعلام کرده بود.

سریع به 25 نوامبر در Gill Coliseum در محوطه دانشگاه اورگان بروید و نه تنها برنامه Pac-12 بسکتبال بازی می کند ، بلکه لیگ نیز بازی می کند. اورگان در اولین بازی بسکتبال این کنفرانس با کال روبرو شد که در هر لیگ در فصل 21-2020 بازی کرد.

این لیگ شروع زودهنگام خود را در این هفته آغاز کرد زیرا واشنگتن روز چهارشنبه اورگان را با نتیجه 59 بر 55 شکست داد و دو بازی دیگر در لیگ برای روز پنجشنبه برگزار شد. یک سال پیش ، Pac-12 بازی در مسابقات قهرمانی را فقط از هفته اول ژانویه آغاز کرد. اما با گسترش این فصل به 20 بازی لیگ در این فصل ، او پس از کنار گذاشتن برنامه قبلی خود برای پرهیز از هر گونه رقابت ، قبل از هر شش کنفرانس مهم دیگر بازی در لیگ را شروع کرد. تا سال 2021

کایل اسمیت ، مربی ایالت واشنگتن قبل از افتتاح لیگ تیمش در روز چهارشنبه ، که تنها سومین بازی فصل کوگارها بود ، گفت: “شروع Pac-12 خیلی زود در برنامه شما کمی عجیب است.” “من احساس می کنم بدون نمایش و درگیری ، در دو بازی اول که چند مسابقه خوب داشتیم ، که معمولاً دعواها یا نمایش های ما است. ما فقط به صورت داوطلبانه به آن می پردازیم.”

تغییر شدید از Pac-12 از عدم بازی در کل تا سال 2021 به اولین بخش از 32 بخش در بخش I برای شروع بازی در لیگ (فقط 31 بازی در این فصل از زمانی که لیگ پیچک اعلام کرده است انتشار آن در فصل 2020 – 21) فقط یک نمونه از موارد عجیب و غریب است که در برنامه ریزی بسکتبال دانشگاهی در پس زمینه همه گیری ایجاد شده است. در فصلی که از قبل با برنامه هایی برای مکث فعالیت ها ، لغو تأخیر و اضافه کردن برنامه ها پر شده است ، در ساختار برنامه ورزشی تعدادی تفاوت ظریف غیرمعمول وجود دارد.

برخی دیگر از این موارد:

کنفرانس پشت به پشت

نیمی از 32 کنفرانس ، از جمله ACC ، برنامه های لیگ را اعلام کرده اند که شامل یک پشت سر هم است که تیم ها در همان روزهای متوالی یا فقط یک روز بین مسابقات با همان مکان روبرو می شوند. ایده این است که میزان سفر مورد نیاز برنامه ها را در پس زمینه همه گیر کاهش دهید.

اما این پویایی را ایجاد می کند که در یک کالج مدرن بسکتبال در سطح وسیعی دیده نمی شود. در حالی که تیم ها حداقل چند هفته – و تغییر مکان – بین مسابقات برابر یک حریف وقت می گیرند ، اکنون تیم ها به طور منظم دو بار در کمتر از 48 ساعت در یک مکان بازی می کنند.

زک کلاوس ، مربی آیداهو گفت: “من مطمئن هستم که در حال آماده سازی هستید که می خواهید نمایش را به بازی دوم موکول کنید.” “اما اگر در حال حرکت هستید و به یک سطل احتیاج دارید ، می توانید به این بازی بروید. من فکر می کنم به عنوان مربی ما یک طرفه هستیم و می خواهیم سطل خود را خالی کنیم تا تلاش کنیم و برنده شویم. اما این” من مسابقه می دهم. “

تیم کلاوس وندالی هفته گذشته به پورتلند ، اورگان سفر کردند تا فصل خود را در بانک دعوت نامه پورتلند آمریکا آغاز کنند. اما به محض ورود و ورود به هتل ، این رویداد به دلیل سیاست های دولت مربوط به بیماری همه گیر لغو شد. بنابراین در حالی که کلاوس تیم خود را برای افتتاحیه بازی Big Sky در این هفته در ایالت ساکرامنتو در روزهای پنجشنبه و شنبه آماده می کند ، عجیب بودن یکی از اولین افراد در این کشور است که در یک سفر دو بار در یک تیم بازی می کند یک نگرانی عمده بود

کلاوس گفت: “صادقانه بگویم ، آنها می توانستند هر برنامه پیشنهادی را به ما بدهند و ما هیجان زده خواهیم شد.” “ما مشتاقانه منتظر بازی هستیم و هیجان زده هستیم که دوباره به زمین می آیم تا دوباره رقابت کنیم.”

آسمان بزرگ همراه با America East یکی از دو کنفرانسی است که به تیم های خود یک روز تعطیل بین بازی های متوالی برابر یک تیم می دهد. کلاوس گفت که تیم وی قصد دارد روز جمعه مدتی را در سالن بدنسازی بگذراند و کمی قبل از بازی دوم سفر کار کند.

بازی های خارج از کنفرانس در برابر دشمنان کنفرانس

تیم های حاضر در Summit League در رقابت های لیگ بیشتر به صورت مدافع عقب بازی خواهند کرد. اما چهار مدرسه همایش با چندین تیم برنامه ریزی شده برای هفته آینده رقابت می کنند که در جدول رده بندی کنفرانس قرار نمی گیرند. ویترین داکوتا که برای پنجشنبه آینده تا شنبه در سیوکس فالز ، داکوتای جنوبی برنامه ریزی شده است ، داکوتای جنوبی ، داکوتای جنوبی ، داکوتای شمالی و داکوتای شمالی را برای دور سه روزه برگزار می کند که هر چهار تیم با یکدیگر بازی می کنند.

تاد لی ، مربی داکوتای جنوبی در بیانیه مطبوعاتی با اعلام نمایشگاه مستقیم گفت: “زمان COVID غیر معمول برای بازی در خارج از لیگ برابر حریفان لیگ است ، اما هدف ما این است که به اندازه بقیه لیگ بازی کنیم.” از داکوتا.

ساختار بخشی

کوه MEAC باید شامل پشت به پشت باشد. اما تغییر اصلی در لیگ در پس زمینه همه گیری ، ایجاد یک ساختار تقسیم بندی است که در آن تیم ها به جای بازی در لیگ ، سه یا چهار بار با همان تیم ها بازی می کنند.

دنیس ای توماس ، کمیسر MEAC ، گفت: “سلامت روحی و جسمی و ایمنی دانش آموزان ورزشکار ، مربیان ، کارکنان و هواداران ما باید در خط مقدم باشند.” “با این حساب ، برای رسیدن به اهداف ما یک برنامه خلاقانه و ابتکاری لازم بود. با توجه به بیماری همه گیر COVID-19 ، ما مجبور شدیم سفر به مسابقات منطقه ای را محدود کنیم. امیدواریم که نوع برنامه فقط برای بهار 2021 باشد.”

بزرگترین تغییر

با این حال ، بیشترین تغییر در فصل بسکتبال 21-2020 در پایان رخ خواهد داد. کمیته بسکتبال مردان NCAA Division I ماه گذشته اعلام کرد که قصد دارد همه صندلی های خود را به دور مقدماتی در یک شهر میزبان منتقل کند.

کاسا دان ، معاون رئیس ارشد بسکتبال NCAA گفت: “ما در چند ماه گذشته چیزهای زیادی از تماشای سایر مسابقات موفق ورزشی آموخته ایم و مشخص شد که امکان اجرای این مسابقات پیچیده در بسیاری از کشورها با چالش های ناشی از همه گیری وجود ندارد.” گاویت “با این حال ، ما در حال تدوین برنامه ای جامع برای ارائه یک مسابقات امن ، مسئولانه و خارق العاده March Madness هستیم ، برخلاف هر تجربه دیگری.”
منبع: pencil-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>