[ad_1]

ufc-apex-generic.jpg
گتی ایماژ

UFC به قول خود عمل کرده است که هرگز از برگزاری رویدادهای زنده در طی شیوع ویروس کرونا متوقف نخواهد شد. اگرچه پیش از این چندین نمایش را لغو کرد ، اما سازمان برتر هنرهای رزمی مختلط جهان از 9 مه تقریباً هر هفته رویدادهایی را برگزار می کند.

این سال چرخشی خارق العاده از قهرمانان رقم زد ، اما با این وجود تعداد کمی همچنان درخشش دارند. خبیب نورماگومدوف برای حفظ عنوان سبک وزن خود از طریق جاستین گائتجه در UFC 254 دوید و بلافاصله کناره گیری خود را از این ورزش اعلام کرد. او به عنوان یکی از بهترین های قدم گذاشتن در هشت ضلعی فرود خواهد آمد. علاوه بر این ، اسرائیل آدسانیا با پیروزی برتر برابر پائولو کوستا کمربند خود را در UFC 253 حفظ کرد. و Deiveson Figueiredo ثابت کرد که در بخش سبک وزن وارث تاج و تخت است پس از اینکه الکس پرز مانع از حفظ آسان عنوان خود در ماه نوامبر شد.

در برنامه 2020 فقط سه رویداد باقی مانده است و هر یک از رویدادهای اصلی نسبتاً بزرگ را روی عرشه دارند. اولین نفر انتظار می رود جک هرمانسون در برابر ماروین وتوری در یک مبارزه بزرگ در وزن متوسط ​​در 5 دسامبر باشد. در ابتدا انتظار می رفت که هرمانسون در مسابقات اصلی به مصاف کوین هلند برود ، اما به دلیل COVID-19 هلند مجبور به کناره گیری از مسابقه شد.

سپس در تاریخ 12 دسامبر ، دیویسون فیگوئیدرو ، که در پرواز در رده نامزدهای دور اول از عنوان خود دفاع کرد ، فقط یک ماه بعد که در رقابت اصلی PPV UFC 256 با رقیب شماره 1 براندون مورنو روبرو می شود ، وارد هشت ضلعی خواهد شد. .

وقتی اطلاعات بیشتری در مورد رویدادهای آینده UFC در طول سال داریم ، حتماً در این صفحه بازبینی کنید.

برنامه UFC آینده

UFC Fight Night 5 دسامبر جک هرمانسون در مقابل ماروین ویتوری وزنه های متوسط لاس وگاس ESPN 2
UFC 256 12 دسامبر Deiveson Figueiredo vs. براندون مورنو عنوان سنگین وزن سبک لاس وگاس ESPN + PPV
UFC Fight Night 19 دسامبر لئون ادواردز مقابل همزات چیمایف وزنه بردار لاس وگاس ESPN / ESPN +[ad_2]

منبع: pencil-news.ir

ایندکسر