برنامه فوتبال Pac-12 2020: روسای جمهور لیگ اضافه کردن بازی های غیر کنفرانس را تأیید می کنند


روسای جمهور و دبیران Pac-12 روز چهارشنبه تغییر سیاست اولیه را تصویب کردند که تیم ها را فقط برای برنامه کنفرانس ها فقط برای فصل فوتبال 2020 کالج محدود می کند. تماس کنفرانسی در صورت لغو به دلیل COVID-19.

برای تأیید مصاف با حریف بدون تماس کنفرانسی ، مدرسه باید به آزمایش Pac-12 و پروتکل های مربوطه پایبند باشد و بازی را در استادیوم خانگی مدرسه Pac-12 انجام دهد. همچنین ، اگر حریف Pac-12 تا روز پنجشنبه هفته بازی در دسترس قرار بگیرد ، باید بازی کنفرانس به جای حریفی که در کنفرانس شرکت نمی کند ، انجام شود.

لاری اسکات ، کمیسر Pac-12 گفت: “Pac-12 متعهد است حداکثر انعطاف پذیری را حفظ کند تا به دانشجویان ورزشکار فوتبال ما فرصت رقابت بدهد و در عین حال اطمینان حاصل کند که سلامتی و ایمنی اولویت اول ماست.” در یک بیانیه.

از زمان بازگشت به میادین ، ​​پنج بازی لغو شده Pac-12 به دلیل ویروس کرونا انجام شده است. با توجه به تاریخ شروع 7 نوامبر و تاریخ پایان 18 دسامبر ، جایی برای بازی های آرایش خارج از برخی از ژیمناستیک برنامه ریزی شده وجود ندارد ، مانند مانور دادن UCLA و Cal برای بازی در 15 نوامبر ، پس از اینکه هر دو تیم بازی های خود را برای 14 سال برنامه ریزی کردند نوامبر ، لغو شد.

تصمیم گیرندگان Pac-12 در ابتدا به دلیل نگرانی در مورد استانداردهای مختلف آزمون کنفرانس به کنفرانس ، بر اساس یک برنامه فقط کنفرانس رأی دادند ، اما آزمایش روزانه آنتی ژن برخی از این موارد را (اما به طور قطع نه همه) کاهش داده است.

حتما بخوانید:
راهنمای خرید هدرز - وب سایت رسمی گروه رونیز کلاب

حتی در این صورت ، پنجره های محکم برنامه ریزی کالج فوتبال باریک تر می شوند. به نظر می رسد این موضوع ، همراه با اطلاعات جدید در مورد نحوه انتقال COVID-19 ، باعث شده است که Pac-12 در تصمیم اولیه خود تجدید نظر کند.
منبع: pencil-news.ir