برنامه شب افتتاحیه NBA 2020-21: لیکرز-کلیپرز ، نکاتی برای سران خارج از فصل دو جنگجو-نت ، گزارش


گتی ایماژ

فصل 22-2020 NBA در 22 دسامبر با حضور دو تیم بروکلین نتز و گلدن استیت واریرز در اولین بازی با یک سر و کله دو طرفه ارائه می شود و قهرمان لس آنجلس لیکرز و رقیب لس آنجلس کلیپرز برای بستن شب اول به رقابت خود ادامه می دهند. برای شمس چارانیا Athletic’s.

این لیگ قصد دارد برنامه ای از قطعات را منتشر کند تا در صورت نیاز به دلیل همه گیری COVID-19 امکان انعطاف پذیری در بازی های آرایش را فراهم کند. تا زمانی که لیگ فصل 20-209 را با خیال راحت و در یک محیط حبابی در اورلاندو به پایان برساند ، NBA انتخاب می کند تا برای فصل آینده در بازار خانگی هر تیم رقابت کند.

در حالی که چرخش بین پایان فصل گذشته و تاریخ شروع این فصل جدید سریعترین تاریخ لیگ است ، NBA می خواست تا آنجا که ممکن است به برنامه سنتی خود برگردد و می خواست فصل را قبل از المپیک 2020 توکیو به پایان برساند در طول تابستان. برای انجام این کار ، لیگ تعداد مسابقات منظم را از 82 به 72 مورد کاهش داد و آخر هفته All-Star در ایندیاناپولیس را به سال 2024 موکول کرد.

علاوه بر شب آغازین بازی ها ، بازی های فصل آینده نیز آغاز شد و لیکرز و ماوریکس در 5 بازی پیشرو بودند.

CBS Sports با در دسترس قرار دادن اطلاعات بیشتر ، این تاریخچه را به روز می کند.
منبع: pencil-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>