برنامه رویدادها برای Bellator MMA 2020: Ilima-Lei Macfarlane vs. Juliana Velasquez


گتی ایماژ

پس از آن که بیماری همه گیر COVID-19 Bellator را مجبور به لغو چندین رویداد برنامه ریزی شده کرد ، تبلیغات در اواخر ژوئیه آغاز شد. اکنون که Bellator در حال انتقال به خانه جدید خود در شبکه ورزشی CBS است ، کارهای بزرگی پیش روی تبلیغات است. Bellator قبلاً قهرمان جدید وزن سبک ، خوان آرچولتا را که در ماه سپتامبر Patchy Mix را به روزرسانی کرد ، و همچنین یک پادشاه جدید در وزن متوسط ​​را پس از سبقت گرفتن Gegard Mousasi از قهرمان وزن سبک وزن ، داگلاس لیما ، تاج گذاری کرده است.

نمی توانید بوکس و MMA کافی بدست آورید؟ جدیدترین های دنیای ورزش های رزمی را از بهترین های کسب و کار کسب کنید. با لوک توماس و برایان کمبل در Morning Kombat مشترک شوید برای بهترین تجزیه و تحلیل و اخبار دقیق.

همانطور که به ماه آخر سال 2020 می رویم ، در حال حاضر فقط یک کارت تبلیغاتی وجود دارد و عنوان آن را یکی از بهترین جنگنده های 125 پوندی در جهان عنوان کرده است. ایلیما-لی مک فارلین هنگامی که جولیانا ولازکز را از 10 دسامبر در کانکتیکات بدست آورد عنوان سبک وزن زنان را کسب خواهد کرد. هاوایی به عنوان یک حرفه ای بدون شکست است و تاکنون چهار دفاع از عنوان خود را انجام داده است.

برای اطلاع از رویدادهای آینده Bellator برای بقیه سال حتماً به این صفحه مراجعه کنید.

برنامه Bellator آینده

25 Bellator 10 دسامبر ایلیما-لی مک فارلین (ج) مقابل جولیانا ولازکز عنوان مگس ماده آنکاسویل ، کنتیکت شبکه ورزشی CBS
منبع: pencil-news.ir

حتما بخوانید:
سدیم والپرات چیست؟