برنامه رویدادهای UFC 2020: آنتونی اسمیت در مقابل دوین کلارک ، دیوکسون فیگوئیدرو در مقابل براندون مورنو


گتی ایماژ

UFC به قول خود عمل کرده است که هرگز از برگزاری رویدادهای زنده در طی شیوع ویروس کرونا جلوگیری نخواهد کرد. اگرچه پیش از این چندین نمایش را لغو کرد ، اما سازمان برتر هنرهای رزمی مختلط جهان از 9 مه تقریباً هر هفته رویدادهایی را برگزار می کند.

این سال چرخشی خارق العاده از قهرمانان را رقم زد ، اما با این وجود تعداد کمی همچنان درخشش دارند. خبیب نورماگومدوف برای حفظ عنوان سبک وزن خود از طریق جاستین گئتزه در UFC 254 دوید و بلافاصله کناره گیری خود را از این ورزش اعلام کرد. او به عنوان یکی از بهترین های قدم گذاشتن در هشت ضلعی فرود خواهد آمد. علاوه بر این ، اسرائیل آدسانیا با پیروزی برتر برابر پائولو کوستا کمربند خود را در UFC 253 حفظ کرد. و Deiveson Figueiredo پس از اینکه الکس پرز را به راحتی در ماه نوامبر لقب خود را حفظ نکرد ، در بخش سبک وزن به سلطنت رسید.

در برنامه 2020 فقط چهار رویداد باقی مانده است و هر یک از آنها یک رویداد اصلی نسبتاً بزرگ را روی عرشه دارند. انتظار می رفت اولین مسابقه Curtis Blades در مقابل Derrick Lewis در دسته سنگین وزن باشد ، اما آزمایش تیغه های COVID-19 در روز جمعه مثبت بود و مجبور به بازنشستگی شد. در عوض ، آنتونی اسمیت هفتمین جایگاه اصلی خود را در رویداد اصلی دریافت خواهد کرد که در تاریخ 28 نوامبر در مسابقات سنگین وزن سبک با دوین کلارک روبرو شود.

با ظهور تقویم در ماه دسامبر ، انتظار می رفت که در رویداد اصلی UFC 256 ، پتر یان را به مصاف آلجاماین استرلینگ برسانیم. در عوض ، دیویسون فیگوئیدرو ، که در ماه نوامبر با ارسال دور اول از عنوان سبک وزن خود دفاع کرد ، فقط یک ماه بعد که در مسابقه اصلی PPV با رقیب شماره 1 براندون مورنو روبرو می شود ، وارد هشت ضلعی می شود.

حتما بخوانید:
پنجره دوجداره upvc نوین خانه

وقتی اطلاعات بیشتری در مورد رویدادهای آینده UFC در طول سال داریم ، حتماً در این صفحه بازبینی کنید.

برنامه UFC آینده

UFC Fight Night 28 نوامبر آنتونی اسمیت در مقابل دوین کلارک وزنه های سنگین سبک لاس وگاس ESPN 2 / ESPN +
UFC Fight Night 5 دسامبر جک هرمانسون و کوین هالند وزنه های متوسط لاس وگاس ESPN 2
UFC 256 12 دسامبر Deiveson Figueiredo vs. براندون مورنو عنوان سنگین وزن لاس وگاس ESPN + PPV
UFC Fight Night 19 دسامبر لئون ادواردز در برابر همزات چیمایف وزنه بردار لاس وگاس ESPN / ESPN +
منبع: pencil-news.ir