[ad_1]

فوتبال NCAA: ایالت Texas Bowl-Oklahoma در مقابل Texas A&M
توماس شی / ایالات متحده آمریکا امروز ورزش

SEC روز یکشنبه اعلام کرد که در 12 دسامبر ، رقابت بین Ole Miss و شماره 5 A&M Texas در زمان اصلی در CBS در ساعت 20:00 ET برگزار می شود تا فصل سه گانه مسابقات ورزشی کالج را به صورت آنلاین محدود کند. در ابتدا قرار بود شورشیان و اگی در 21 نوامبر بازی کنند ، قبل از اینکه جلسه به دلیل مشکلات COVID-19 به تعویق بیفتد.

شماره 20 کنتاکی و نوتردام در مسابقات بسکتبال کالج CBS آغاز می شود ، از ظهر ET شروع می شود ، و پس از آن بازی سالانه ارتش در مقابل نیروی دریایی در ساعت 3 بعد از ظهر قبل از روز محدود به مهمترین Ole Miss Texas A&M برگزار می شود بازی آگی برای حضور در جدول رده بندی کالج فوتبال پلی آف می جنگد و برای زنده نگه داشتن امیدهای پلی آف خود به یک پیروزی احتیاج دارد.

مربی سال اول Ole Miss Lane Kifin یکی از قدرتمندترین تخلفات و ارقام SEC را برای اثبات چالش A&M تگزاس ایجاد کرد که روز شنبه با نتیجه 31-20 آبرن را شکست داد تا به 7-1 برسد. شورشیان 4-4 هستند ، اما مشکلی در جمع آوری امتیازات در باخت سنگین وزن به فلوریدا و آلاباما ندارند.

هر دو تیم بازی نهایی را برای 19 دسامبر برنامه ریزی کرده اند ، زیرا Texas A&M در تنسی بازی می کند و Ole Miss به مصاف LSU می رود. اما خطر بازی روز شنبه برای هر دو تیم مشخص است ، شورشیان سعی می کنند رکورد 500 فصل خود را به دست آورند و Agis برای حمایت از پرونده CFP خود تلاش می کند. اگر داستان اخیر نشانه باشد ، باید داستان خوبی باشد ، زیرا سه مورد از چهار داستان آخر مجموعه با یک لمس یا کمتر حل شده اند.[ad_2]

منبع: pencil-news.ir

ایندکسر