برنامه تلویزیونی لیگ اروپا ، نتایج ، نتایج مرحله گروهی: آرسنال ، آث میلان ، بنفیکا ، رم ، لورکوزن


گتی ایماژ

فصل یوفا لیگ اروپا 2020-2021 با آماده سازی کامل آغاز شده است. پسران بزرگ – آرسنال ، اسپوری ، لستر ، رم ، ناپولی ، بنفیکا ، بایر لورکوزن و ویارئال – برای یکی از محبوب ترین جوایز اروپا رقابت می کنند.

شما می توانید هر مسابقه مرحله گروهی و حذفی را به CBS All Access پخش کنید. اکنون ثبت نام کنید و قبل از مسابقه از یک هفته CBS All Access به صورت رایگان لذت ببرید. هر مسابقه کمی بعد از سیگنال نهایی در صورت درخواست در دسترس خواهد بود.

آرزو می کنید حتی بیشتر از بازی جهانی پوشش دهید؟ به زیر گوش دهید و در to Qué Golazo مشترک شوید! پادکست فوتبال روزانه در CBS ، جایی که شما را برای نظرات ، تجسم ها ، خلاصه ها و موارد دیگر به خارج از زمین و سراسر دنیا خواهیم برد.

تمام تاریخ هایی که باید در این فصل از لیگ اروپا بدانید:

مرحله گروهی: روز 5 مسابقه

پنجشنبه ، 3 دسامبر

  • AEK آتن 2 ، براگا 4
  • زوریا لوگانسک 1 ، لستر سیتی 0
  • میلان 4 ، سلتیک 2
  • لیل 2 ، اسپارتا پراگ 1
  • قره باغ 1 ، مکابی تل آویو 1
  • سیواسپور 0 ، ویارئال 1
  • LASK 3 ، ​​تاتنهام 3
  • Royal Antwerp 3، Ludogorets 1
  • زسکا مسکو 0 ، ولفزبرگ 1
  • فاینورد 0 ، دینامو زاگرب 2
  • ستاره سرخ بلگراد 0 ، هوفنهایم 0
  • Gent 1 ، Slovan Liberec 2
  • رم 3 ، یانگ بویز 1
  • CFR کلوژ 0 ، زسکا-صوفیه 0
  • آرسنال 4 ، راپید وین 1
  • مولده 3 ، داندالک 1
  • اسلاویا پراگ 3 ، هاپوئل بیرشبا 0
  • خوب 2 ، بایر لورکوزن 3
  • بنفیکا 4 ، لخ پوزنان 0
  • رنجرز 3 ، استاندارد لیژ 2
  • اومونویا 2 ، PAOK 1
  • گرانادا 0 ، PSV آیندهوون 1
  • AZ آلکمار 1 ، ناپولی 1
  • رئال سوسیداد 2 ، ریژکا 2

مرحله گروهی: روز 6 بازی

پنجشنبه ، 10 دسامبر

  • Young Boys v CFR Cluj ، 12:55 PM (CBS All Access)
  • زسکا-صوفیه مقابل رم ، ساعت 12:55 (CBS All Access)
  • داندالک و آرسنال ، ساعت 12:55 بعد از ظهر (CBS All Access)
  • Rapid Wien v. Molde، 12:55 (CBS All Access)
  • بایر لورکوزن و اسلاویا پراگ ، ساعت 12:55 بعد از ظهر (CBS All Access)
  • هاپوئل بیرشبا و نیس ، ساعت 12:55 بعد از ظهر (CBS All Access)
  • لیژ استاندارد مقابل بنفیکا ، ساعت 12:55 بعد از ظهر (CBS All Access)
  • لخ پوزنان و رنجرز ، ساعت 12:55 بعد از ظهر (CBS All Access)
  • PSV آیندهوون و اومونویا ، ساعت 12:55 بعد از ظهر (CBS All Access)
  • PAOK – گرانادا ، ساعت 12:55 بعد از ظهر (CBS All Access)
  • ناپولی و رئال سوسیداد ، ساعت 12:55 بعد از ظهر (CBS All Access)
  • Rijeka v AZ آلکمار ، ساعت 12:55 بعد از ظهر (دسترسی کامل CBS)
  • براگا و زوریا لوگانسک ، ساعت 15:00 (CBS All Access)
  • لستر سیتی و AEK آتن ، ساعت 15:00 (CBS All Access)
  • اسپارتا پراگ – میلان ، ساعت 14:00 (CBS All Access)
  • سلتیک و آث میلان ، ساعت 14:00 (CBS All Access)
  • مکابی تل آویو و سیواسپور ، ساعت 15:00 (CBS All Access)
  • ویارئال و قره باغ ، ساعت 15:00 (CBS All Access)
  • تاتنهام و رویال آنتورپ ، ساعت 15:00 (CBS All Access)
  • Ludogorets برابر LASK ، ساعت 15:00 (CBS All Access)
  • دینامو زاگرب برابر زسکا مسکو ، ساعت 15:00 (CBS All Access)
  • ولفسبرگ و فاینورد ، ساعت 15:00 (CBS All Access)
  • هوفنهایم و گنت ، ساعت 15:00 (CBS All Access)
  • Slovan Liberec vs. Red Star Belgrade ، ساعت 15:00 (CBS All Access)

مرحله حذفی

قرعه کشی 32: دوشنبه 14 دسامبر
دور 32 ، اولین مسابقه: پنجشنبه ، 18 فوریه
دور 32 ، مسابقه دوم: پنجشنبه ، 25 فوریه
قرعه کشی مرحله یک چهارم نهایی: جمعه 5 بهمن
مرحله یک هشتم نهایی ، اولین مسابقه: پنجشنبه ، 11 مارس
مرحله یک هشتم نهایی ، مسابقه دوم: پنجشنبه 18 مارس
مرحله یک چهارم نهایی و نیمه نهایی: جمعه 19 مارس
مرحله یک چهارم نهایی ، مسابقه اول: پنجشنبه ، 8 آوریل
مرحله یک چهارم نهایی ، مسابقه دوم: پنجشنبه ، 15 آوریل
نیمه نهایی ، مسابقه اول: پنجشنبه ، 29 آوریل
نیمه نهایی ، مسابقه دوم: پنجشنبه ، 6 مه
نهایی: چهارشنبه ، 26 مه (ورزشگاه گدانسک ، لهستان)


مسابقات کامل شده

نتایج 1 بازی

  • یانگ بویز 1 ، رم 2
  • CSKA-صوفیه 0 ، CFR کلوژ 2
  • Dundalk 1 ، مولده 2
  • Rapid Vienna 1، Arsenal 2
  • بایر لورکوزن 6 ، نیس 2
  • هاپوئل بیرشبا 3 ، اسلاویا پراگ 1
  • استاندارد لیژ 0 ، رنجرز 2
  • لخ پوزنان 2 ، بنفیکا 4
  • PSV آیندهوون 1 ، گرانادا 2
  • PAOK 1 ، Omonoia 1
  • ناپولی 0 ، آلکمار 1
  • ریژکا 0 ، رئال سوسیداد 1
  • براگا 3 ، AEK آتن 0
  • لستر سیتی 3 ، زوریا لوگانسک 0
  • اسپارتا پراگ 1 ، لیل 4
  • سلتیک 1 ، میلان 3
  • مکابی تل آویو 1 ، قره باغ 0
  • ویارئال 5 ، سیواسپور 3
  • تاتنهام 3 ، 0 LASK
  • Ludogorets 1 ، Royal Antwerp 2
  • دینامو زاگرب 0 فاینورد 0
  • ولفزبرگ 1 ، زسکا مسکو 1
  • هوفنهایم 2 ، ستاره سرخ بلگراد 0
  • اسلوان لیبرچ 1 ، گنت 0

نتایج مسابقه 2

  • AEK آتن 1 ، لستر سیتی 2
  • زوریا لوگانسک 1 ، براگا 2
  • میلان 3 ، اسپارتا پراگ 0
  • لیل 2 ، سلتیک 2
  • Carabag 1 ، ویارئال 2
  • سیواسپور 1 ، مکابی تل آویو 2
  • LASK 4 ، Ludogorets 3
  • رویال آنتورپ 1 ، تاتنهام 0
  • زسکا مسکو 0 ، دینامو زاگرب 0
  • فاینورد 1 ، ولفسببرگ 4
  • ستاره سرخ بلگراد 5 ، اسلووان لیبرچ 1
  • گنت 1 ، هوفنهایم 4
  • رم 0 ، زسکا – صوفیه 0
  • CFR Cluj 1 ، Young Boys 1
  • آرسنال 3 ، دندالک 0
  • مولده 1 ، سریع وین 0
  • اسلاویا پراگ 1 ، بایر لورکوزن 0
  • خوب 1 ، هاپوئل بیرشبا 0
  • بنفیکا 3 ، استاندارد لیژ 0
  • رنجرز 1 ، لخ پوزنان 0
  • اومونویا 1 ، PSV آیندهوون 2
  • گرانادا 0 ، PAOK 0
  • AZ آلکمار 4 ، ریجکا 1
  • رئال سوسیداد 0 ، ناپولی 1

نتایج مسابقه 3

  • هاپوئل بیرشبا 2 ، بایر لورکوزن 4
  • لخ پوزنان 3 ، لیژ استاندارد 1
  • بنفیکا 3 ، رنجرز 3
  • Slavia Prague 3، Nice 2
  • PAOK 4 ، PSV 1
  • رئال سوسیداد 1 ، آلکمار 0
  • لودوگورتس 1 ، تاتنهام 3
  • Roma 5، CFR Cluj 0
  • ریژکا 1 ، ناپولی 2
  • اومونیا 0 ، گرانادا 2
  • Rapid Wien 4، Dundalk 3
  • سیواسپور 2 ، قره باغ FC 0
  • ویارئال 4 ، ماکبی تل آویو 0
  • آنتورپ 0 ، لاسک 1
  • دینامو زاگرب 1 ، ولفسببرگ 0
  • فاینورد 3 ، زسکا مسکو 1
  • آرسنال 4 ، قالب 1
  • لستر سیتی 4 ، براگا 0
  • میلان 0 ، لیل 3
  • یانگ بویز 3 ، زسکا صوفیا 0
  • هافنهایم 5 ، اسلووان لیبرچ 0
  • ستاره سرخ 2 ، گنت 1
  • سلتیک 1 ، اسپارتا پراگ 4
  • زوریا لوگانسک 1 ، AEK آتن 4

نتایج 4 بازی

  • زسکا – صوفیا 0 ، یانگ بویز 1
  • قالب 0 ، آرسنال 3
  • براگا 3 ، لستر سیتی 3
  • AEK آتن 0 ، زوریا لوگانسک 3
  • اسپارتا پراگ 4 ، سلتیک 1
  • لیل 1 ، میلان 1
  • مکابی تل آویو 1 ، ویارئال 1
  • قره باغ 2 ، سیواسپور 3
  • LASK 0 ، Royal Antwerp 2
  • زسکا مسکو 0 ، فاینورد 0
  • ولفزبرگ 0 ، دینامو زاگرب 3
  • گنت 0 ، ستاره سرخ بلگراد 2
  • اسلوان لیبرسک 0 ، هوفنهایم 2
  • CFR کلوژ 0 ، رم 2
  • Dundalk 1 ، Rapid Wien 3
  • بایر لورکوزن 4 ، هاپوئل بیر-شووا 1
  • زیبا 1 ، اسلاویا پراگ 3
  • استاندارد لیژ 2 ، لخ پوزنان 1
  • رنجرز 2 ، بنفیکا 2
  • PSV آیندهوون 3 ، PAOK 2
  • گرانادا 2 ، اومونویا 1
  • ناپولی 2 ، ریژکا 0
  • AZ آلکمار 0 ، رئال سوسیداد 0
  • تاتنهام 4 ، لودوگرتس 0




منبع: pencil-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>