[ad_1]

روز دوشنبه ، وایکینگ ها آدام تایلن را در ذخیره / COVID-19 قرار دادند. امیدوارم که این فقط یک اقدام احتیاطی بوده و تایلن خوب باشد – ما حتی در مورد مثبت بودن او هنوز چیزی نشنیده ایم ، بنابراین اگر فقط مکانی برای پیگیری تماس ها باشد ، او فرصت بازی در هفته 12 را دارد. اما در حال حاضر ، ما Thielen را طراحی می کنیم ، که به معنای افزایش سهم (و توجه) هدف برای جاستین جفرسون است.

در سالی که استخدام کنندگان تسلط دارند ، جفرسون شاید بهترین گروه باشد. حیوانات دریافت کننده 848 وی نه تنها تازه واردان را هدایت می کنند ، بلکه در مسابقات NFL نیز ششم هستند. اینکه او با فقط 59 گل در این فصل کارهای بسیار خوبی انجام داده است ، حتی چشمگیرتر است. 14.4 متری وی در هدف به همان اندازه ناپایدار و ناپایدار هستند.

اما این قهقرا نیست که این هفته به شما برای جفرسون استراحت می دهد ، بلکه توجه دفاعی شماست. ما در دو سال گذشته او را با JuJu Smith-Schuster و Calvin Ridley دیده ایم. هنگامی که آلفای شماره 1 تیم شما از بین می رود ، حفظ همان کارایی دشوار است.

با این حساب ، من کارآیی برآورد شده جفرسون را 10٪ کاهش دادم ، و حتی این برای محافظت از او در برابر 15 گیرنده وسیع در هفته 12 کافی نیست. Panthers نوع بازی شما نیست که رها کنید و صادقانه بگویم ، شاید جفرسون به آلفای شماره یک مینه سوتا تبدیل شده است.

راهنمایی بیشتر برای هفته 12: ترجمه را لغو کنید نمودار ارزشهای تجاری بررسی QB بررسی RB هفته 11 برندگان و بازندگان باور کنی یا نه

هفته 12 بررسی WR

بازیکنان زیر قرار است برای هفته 12 بیرون بروند:

تجسم WR

اعدادی که باید بدانید

بررسی WR

مسابقات مهم است

تجسم WR

اهداف منصرف شدن از طریق تلفن

پیش بینی های طراحی شده توسط

تجسم WR

پیش بینی های هیت

پس چه کسی باید این هفته را شروع کند و بنشیند؟ و چه بازیکن خط حمله تعجب آور می تواند شما را به پیروزی برساند؟ اکنون به SportsLine مراجعه کنید و یک رتبه 12 در هفته را برای هر موقعیت کسب کنید ، به علاوه ببینید کدام QB برای شکستن 10 رتبه برتر از همه جا بیرون می آید ، همه اینها مدلی است که فصل گذشته از متخصصان پیشی گرفته است.[ad_2]

منبع: pencil-news.ir

ایندکسر