بررسی گیرنده گسترده Fantastic Football Week 12: اعتماد به کلاغها ، بنگالی ها یا Jaguars با QB اضافی سخت است


روش های مختلفی وجود دارد که 2020 می تواند بر فوتبال فانتزی تأثیر منفی بگذارد ، اما هفته 12 یک چرخش وحشیانه با تعداد کمی از خط حمله های پشتیبان فراهم می کند.

رابرت گریفین III با فرض حتی بازی راونز و استیلرز برای لامار جکسون شروع خواهد کرد. براندون آلن ، نه رایان فینلی ، اولین بازی بنگالی ها را پس از مصدومیت وحشتناک جو بارو آغاز کرد. و شاید در عجیب ترین تصمیم همه ، مایک گلنون از گاردنر مینشو و جیک لوتون برای جگوارها شروع کند. همه اینها یعنی چه؟ این بدان معنی است که من ترجیح می دهم گیرنده های گسترده این تیم ها را شروع نکنم.

دی جی چارک بیشترین صدای گروه را داشت اما او تمرین روز پنجشنبه را با دنده آسیب دیده از دست داد. به طور کامل PPR ، تایلر بوید احتمالاً طبقه آخر را دارد ، اما ما واقعاً نمی دانیم که آلن چگونه فوتبال را گسترش می دهد. به همین دلیل است که حداقل (و نه شروع آن) تی هیگینز را حداقل برای یک هفته دیگر حفظ می کنم. AJ Green ، Marquis Brown و Willie Snead نه تنها نشسته اند ، اما من بد نیستم که آنها را رها کنم.

چه کسی را با این گیرنده ها شروع می کنم؟ در لیگ های کم عمق ، به دنبال کول بیسلی و کوری دیویس باشید. آنها در حدود 70٪ از لیگ ها ثبت شده اند. در غیر این صورت ، کابل رها سازی و برجستگی های زیر را بررسی کنید.

حتما بخوانید:
کلاس های NFL Week 13: Saints "A" را برای پیروزی مجدد بدون درو بریز دریافت می کنند ، تیتان ها "D +" را از دست می دهند توسط Browns

هفته دیگر 12: Em & Sit ‘Em را راه اندازی کنید | شروع می کند و می نشیند ، خواب و نیم تنه ورق تقلب PPR | ورق تقلب بدون PPR | بررسی QB بررسی RB پیش نمایش WR بررسی TE یادداشت های منطبق Em & Sit ‘Em را راه اندازی کنید: QB | Em & Sit ‘Em را راه اندازی کنید: RB | ستاره “Em & Sit ‘Em: WR | طبقه بندی سیم امتناع نمودار ارزشهای تجاری لیست برش هفته 11 برندگان و بازندگان باور کنی یا نه

هفته 12 بررسی WR

بازیکنان زیر قرار است برای هفته 12 بیرون بروند:

تجسم WR

اعدادی که باید بدانید

تجسم WR

مسابقات مهم است

تجسم WR

اهداف منصرف شدن از طریق تلفن

پیش بینی های طراحی شده توسط

تجسم WR

پیش بینی های هیت
منبع: pencil-news.ir