[ad_1]

aiyuk.jpg
Brian Fluharty-USA TODAY Sports

سانفرانسیسکو 49ers یک دو نفره جوان درخشان با گیرنده های گسترده در Deebo Samuel و Brandon Aiyuk دارد و در حالی که George Keatle در این بازی نیست ، شما احتمالاً هر دو را در تیم Fantasy Football خود به عنوان گیرنده یا فلکس با شماره 3 شروع خواهید کرد. اما ما هنوز چیزهای زیادی برای یادگیری داریم برای هر دو ، از جمله اینکه آیا هر کدام از آنها در زمان بازگشت کیتل مهم خواهد بود یا خیر. بیایید با آنچه می دانیم شروع کنیم.

ساموئل کمی تک شاخ است. او به عنوان تازه کار در سال 2019 ، 81 گل را به 802 یارد و سه لمس تبدیل کرد و 159 یارد دیگر و سه نتیجه سریع را به آن اضافه کرد. او به دلیل آسیب دیدگی شروع این فصل را از دست داد و به آرامی شروع کرد ، اما در هفته 12 با 11 گرفتن برای 133 یارد منفجر شد. این سومین بازی بزرگ ساموئل در دو سال گذشته بود و همه آنها بدون کیتل حضور داشتند.

ایوک در واقع شجره نامه بهتری به عنوان انتخاب دور اول دارد و در هشت بازی در این فصل او 507 یارد و پنج تاچ داون جمع کرده است. مانند ساموئل در سال 2019 ، برخی از این بازیها در چند بازی فعلی انجام شد ، اما او همچنین در سه بازی اخیر خود قبل از ورود به فهرست رزرو / COVID-19 ، 21-281-2 با 31 گل داشت. بزرگترین بازی های او البته بیشتر بدون کیتل بود.

در هفته سیزدهم ساموئل و آیوک را برای اولین بار در زمین و بدون کیتل خواهیم دید. من 20٪ از سهم هدف را برای همه پیش بینی می کنم ، این زمانی که کیتل بازی نمی کند امکان پذیر است. اما اگر کیتل سالم باشد و به نظر می رسد قبل از پایان پلی آف فانتزی امیدوار است کیتل برگردد ، یکی از آنها مجبور است به وضوح کنترل را به عنوان گیرنده شماره 1 بدست آورد. هنوز هم باید درک کنید ، اما اگر هر یک از این گیرنده ها روی کابل رد لیگ شما هستند ، باید آنها را تهیه کنید. هیچ تضمینی برای بازگشت کیتل در سال 2020 وجود ندارد.

راهنمایی بیشتر برای هفته سیزدهم: Em & Sit ‘Em را راه اندازی کنید | شروع می شود و می نشیند ، خواب و نیم تنه Em & Sit ‘Em را راه اندازی کنید: QB | Em & Sit ‘Em را راه اندازی کنید: RB | Em & Sit ‘Em را راه اندازی کنید: WR | نمودار ارزشهای تجاری خبرنامه FFT بررسی RB بررسی QB پیش نمایش WR بررسی TE سیم امتناع وحشت در مورد جنگ با ستارگان؟ | برندگان و بازندگان باور کنی یا نه

هفته سیزدهم بررسی WR

بازیکنان زیر قرار است برای هفته سیزدهم بیرون بروند:

تجسم WR

اعدادی که باید بدانید

تجسم WR

مسابقات مهم است

تجسم WR

اهداف منصرف شدن از طریق تلفن

پیش بینی های طراحی شده توسط

تجسم WR

پیش بینی های هیت[ad_2]

منبع: pencil-news.ir