[ad_1]

MLB: All Star Game
USATSI

فیلادلفیا فیلیس به تازگی یک طرفدار فوق العاده دیگر را به دست آورده است. جناح راست ، برایس هارپر و همسرش کایلا اخیراً از دختر اولشان استقبال کردند. این زوج روز یکشنبه این خبر را از طریق توییتر اعلام کردند و همه را به دیدن بروکلین الیزابت هارپر برای اولین بار دعوت کردند.

برایس همچنین یک عکس زیبا از او در کنار پیام و همسر و دخترش را به اشتراک گذاشت. در اینجا نگاهی می اندازیم به پست جذاب:

کایلا همین عکس را با همان عنوان در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد.

برایس این خبر را منتشر کرد که در ماه ژوئن پدر دختر خواهد شد. او و همسرش با سونو گرامی احاطه شده توسط بالن های صورتی ژست گرفتند. بازیکن MLB این پست را “دختر بابا” با شکلک های قلب شکل نوشت.

از زمان اعلام اولیه ، این دو نفر خانواده خود را به روز می کنند ، عکس هایی از حمام کودک و سایر تصاویر را منتشر می کنند که بیانگر میزان هیجان آنها برای دیدار با آخرین بسته شادی آنها است. برایس و کایلا فرزند دیگری دارند ، پسری به نام کرو آرون هارپر. او در 22 آگوست 2019 متولد شد. کرو اغلب دیده می شود که از روی جایگاه ها به استقبال پدرش می آید و بدون شک وقتی انجام این کار امن باشد ، بروکلین به همراه برادرش در آنجا خواهد بود.

هارپر پس از انعقاد یک رکورد 330 میلیون دلاری معامله نماینده رایگان ، در سال 2019 به فیلیس پیوست. او پس از انتخاب توسط نفر اول در سال 2010 ، از سال 2012 تا 2018 با تیم ملی واشنگتن بازی کرد.[ad_2]

منبع: pencil-news.ir

ایندکسر