برایس هارپر ، همسر کایل ، از تولد دختر اول آنها خبر می دهد


USATSI

فیلادلفیا فیلیس به تازگی یک طرفدار فوق العاده دیگر را به دست آورده است. جناح راست ، برایس هارپر و همسرش کایلا اخیراً از دختر اولشان استقبال کردند. این زوج روز یکشنبه این خبر را از طریق توییتر اعلام کردند و همه را به دیدن بروکلین الیزابت هارپر برای اولین بار دعوت کردند.

برایس همچنین یک عکس زیبا از او در کنار پیام و همسر و دخترش را به اشتراک گذاشت. در اینجا نگاهی می اندازیم به پست جذاب:

کایلا همین عکس را با همان عنوان در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد.

برایس این خبر را منتشر کرد که در ماه ژوئن پدر دختر خواهد شد. او و همسرش با سونو گرامی احاطه شده توسط بالن های صورتی ژست گرفتند. بازیکن MLB این پست را “دختر بابا” با شکلک های قلب شکل نوشت.

از زمان اعلام اولیه ، این دو نفر خانواده خود را به روز می کنند ، عکس هایی از حمام کودک و سایر تصاویر را منتشر می کنند که بیانگر میزان هیجان آنها برای دیدار با آخرین بسته شادی آنها است. برایس و کایلا فرزند دیگری دارند ، پسری به نام کرو آرون هارپر. او در 22 آگوست 2019 متولد شد. کرو اغلب دیده می شود که از روی جایگاه ها به استقبال پدرش می آید و بدون شک وقتی انجام این کار امن باشد ، بروکلین به همراه برادرش در آنجا خواهد بود.

هارپر پس از انعقاد یک رکورد 330 میلیون دلاری معامله نماینده رایگان ، در سال 2019 به فیلیس پیوست. او پس از انتخاب توسط نفر اول در سال 2010 ، از سال 2012 تا 2018 با تیم ملی واشنگتن بازی کرد.

حتما بخوانید:
چگونه Falcons Vs. مقدسین: کانال تلویزیونی ، اطلاعات زنده NFL ، زمان شروع
منبع: pencil-news.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme NakitMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme