براون ها پس از یک آزمایش مثبت دیگر برای COVID-19 که قرار است در هفته سیزدهم بازی تایتان ها را انجام دهد ، تاسیسات را بازگشایی کردند


گتی ایماژ

ساعاتی قبل از اینکه یک تیم AFC North به دلیل یکی از معروف ترین شیوع COVID-19 در این فصل ، یک بازی زمانبندی مجدد را برای سه بار آغاز کند ، دیگری پس از دریافت نتیجه مثبت آزمون COVID در روز چهارشنبه ، امکانات خود را تعطیل کرد. اما Cleveland Browns پس از آنکه ظاهراً یک کارمند به ویروس آلوده شد ، در حال برنامه ریزی برای تمرین بعد از ظهر کامل است. قرار است روز یکشنبه از تیتان های تنسی دیدن کنند.

پیگیری تماس ها برای شناسایی تماس های احتمالی نزدیک با خطر بالا در اوایل چهارشنبه در حال انجام است ، Browns گفت ، این تیم “در مورد مراحل بعدی مناسب” با کارشناسان پزشکی NFL و لیگ مشورت خواهد کرد. به نظر نمی رسد بازی این تیم در هفته سیزدهم به خطر بیفتد ، اگرچه آزمایش های مثبت اضافی در روزهای آینده به وضوح ممکن است دست NFL را فشار دهد.

این اولین بار نیست که براون ها به دلیل نگرانی در مورد COVID-19 در سال 2020 مجبور به بستن امکانات خود می شوند. در واقع ، کلیولند از نوبت احتیاط ، اولین بار قبل از بازی 15 نوامبر با تگزاس های هوستون ، مجتمع Berea ، اوهایو را دو بار تعطیل کرد. و سپس دوباره قبل از پیروزی یکشنبه برابر جکسونویل جگوارز.

NFL تعیین کرده است که همه تیم ها برای کاهش شیوع ویروس تا پایان فصل در پروتکل COVID-19 باقی می مانند.
منبع: pencil-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>