بدترین تیم های پلی آف NFL در تاریخ: قهرمان NFC East 2020 به لیست پیوست


در فصل پر جنب و جوش 2020 تاکنون ، یک چیز وجود دارد که با گذشت 5 هفته از فصل عادی اجتناب ناپذیر به نظر می رسد: تیمی با سابقه بدون شکست میزبان یک بازی پلی آف است. محبوب فعلی برای کسب این جایزه مشکوک ، غول ها هستند که رکورد 4-7 آنها باعث می شود در جایگاه اول NFC East قرار بگیرند. واشنگتن ، تیم 4-7 دیگر ، درست پشت پا است ، در حالی که فیلادلفیا (3-7-1) و دالاس (3-8) خیلی عقب نیستند.

در حالی که برنده شرق مطمئناً در دور اول مقابل هر یک از حریفان خود خارج خواهد بود ، تیم های قبلی از مرحله پلی آف با یک رکورد از دست رفته سهم موفقیت خود را دارند. در حقیقت ، نیمی از 12 تیمی که با رکورد 8-8 یا بدتر پلی آف بازی کردند (به استثنای زمین پلی آف طولانی در فصل قابل توجه 1982) قبل از اینکه موفق به کسب یک بازی پلی آف شوند ، از فصل بعد دور انداخته شده است.

در اینجا نگاهی به تیم های قبلی است که NFL را برنده نشدند و به پلی آف راه یافتند ، لیستی که مطمئناً به استقبال تیم سیزدهم می رود که در ژانویه خواهد آمد.

تیم براونز 5-11 در سال 1984 ، براون ها با رکورد 8-8 در سال 1985 ، اولین فصل مارتی شوه تیمر در کلیولند ، AFC Central را به دست آوردند. کلیولند با هدایت دو عقب 1000 یاردی ، Earnest Byner و Kevin Mack ، در 5 بازی گذشته خود سه پیروزی کسب کرده است تا بتواند در پلی آف صعود کند. در اولین دور که با دفاع از قهرمان AFC دلفینز روبرو شد ، براون ها در واقع پس از دو لمس Byner و لمس تالار مشاهیر توسط Ozzy Newsham ، با نتیجه 21-3 به برتری رسیدند. کلیولند اما نتوانست برتری خود را حفظ کند زیرا دلفین ها با هدایت دن مارینو 21 امتیاز آخر بازی را که با نتیجه 24-21 بدست آوردند به ثمر رساندند. فصل 85 آغاز یک سریال موفق برای براون ها بود که طی چهار فصل آینده در سه بازی برای عنوان AFC ظاهر می شود.

مقدسین با هدایت سه پیروزمندانه با استعداد خود سام میلز ، واگن جانسون و پت سوئیلینگ ، در NFC West با نتیجه 8-8 در جایگاه دوم ایستادند. و در حالی که خط دفاعی تنها یک ضربه نزولی از خرس ها را در دور اول پلی آف مجاز می دانست ، تخلف مقدسین تنها با دو گل در زمین با نتیجه 16 بر 6 شکست خورد.

باخت خرس ها اولین بار از سه باخت متوالی در پلی آف در بسیاری از فصول برای مقدسین بود که باید قبل از پیروزی در اولین بازی پلی آف خود تا فصل 2000 صبر کنند. مقدسین با کسب اولین عنوان Super Bowl خود دهه را می بستند.

1991 جت (8-8)

جت های ’91 تنها تیم منتخب هستند که به پلی آف 1987-97 راه یافتند. جت ها با هدایت كن اوبراین ، مهاجم پرو بول (عضو غالباً نادیده گرفته شده در كلاس پیش نویس دفاعی افسانه ای 1983) و دریافت كنندگان راب مور و آل تون ، در مرحله پلی آف حضور یافتند ، اگرچه در چهار بازی گذشته خود سه باخت داشته اند. اما پس از باخت یک بازی دلخراش به پاتریوت ها در هفته شانزدهم ، جت ها موفق شدند در ادامه هفته 17 پیروزی را نسبت به دلفین ها به دست آورند تا در مرحله پلی آف جای بگیرند. و در حالی که دفاع آنها به اندازه کافی خوب بازی کرد تا پیروز شود ، سه انتخاب اوبراین جت ها را به باخت 17-10 مقابل وارن مون و اویلرز در پلی آف محکوم کرد.

دو سال پس از کسب سومین سوپر بول در چهار سال گذشته ، کابوی ها پس از آنکه دالاس در سال 1997 به رکورد 6-10 رسید ، بری سویزر را اخراج کردند ، این بدترین امتیاز از زمان خرید تیم جری جونز در 1989 است. و در حالی که جدید مربی گاوچران ، چان گیل ، کابوی ها را به پلی آف در سال 1998 بازگرداند ، این فصل با باخت تحقیرآمیز در پلی آف به جیک پلامر و کاردینالز پایان یافت.

99 گاوچران هنگامی که مایکل ایروین ، جانشین آینده تالار مشاهیر ، در پایان دوران حرفه ای خود چهار بازی آسیب دید ، ضربه بزرگی را متحمل شد. توهین به مصدومیت این واقعیت بود که رندی ماس ، جانشینی که بسیاری تصور می کردند دالاس برای جانشینی اروین در پیش نویس 98 استخدام می شود ، در پیروزی 27-10 10 دالاس در مینه سوتا با یک انتقام 58 یاردی روبرو شد. گاوچران ها تا سال 2003 ، فصل اول بیل پورسلز در دالاس ، به پلی آف بر نمی گردند. Cowboys 14 سال قبل از پیروزی در مرحله پلی آف پیش از تونی رومو ، جیسون ویتن و شرکت به خشکسالی در سال 2009 پایان خواهند داد.

حتما بخوانید:
بهترین مدل کفش زنانه کدام است؟

1999 شیرها (8-8)

شیرهای ’99 ممکن است جالبترین تیمی باشد که در پلی آف پیروز نمی شود. در طی اردوی آموزشی ، باری سندرز ، عضو NFL در حال بازگشت به کوه راشمور ، چند روز قبل از آغاز اردوی آموزشی ، با اعلام بازنشستگی همه را شوکه کرد. علیرغم غیبت سندرز ، شیرها که فصل گذشته با سندرز 5 بر 11 پیش افتادند ، در فصل عادی 8-8 رفتند. اگرچه شیرها بیش از حد انتظار بودند ، اما این نباید لزوماً یک داستان موفقیت آمیز تلقی شود ، زیرا دیترویت در 5 بازی اخیر خود (از جمله باخت 27-13 در پلی آف واشنگتن) پس از شروع 8-4 شکست خورد.

فصل شگفت انگیز پلی آف در دیترویت بیشتر به دلیل بازی دفاعی روبرت پورچر (15 کیسه) ، گیرنده های آلمانی کرول (1338 یارد ، هفت تاچ تاون) و جانی مورتون (1129 یارد ، پنج تاچ داون) و خط حمله چارلی بوچ است که رفت 6-4 به عنوان یک شروع کننده برای شیرها.

وایکینگ ها که یک تیم پلی آف دائمی در دهه 90 هستند ، از سال 07-2001 تاکنون فقط یک بار در مرحله پلی آف حضور داشتند. تنها مرحله پلی آف مینه سوتا در این دوره در سال 2004 بود ، که 8-8 وایکینگ ها یک سال پس از حذف از فصل بعد ، علی رغم ثبت رکورد 9-7 ، به پلی آف راه یافتند.

’04 وایکینگ ها پس از شکست دادن Packers در Green Bay ، اولین تیم پلی آف شکست ناپذیر بودند که پس از فصل یک بازی را بردند. این بازی را تا حد زیادی به خاطر جشن جنجالی تاچ داون رندی ماس در اواخر پیروزی 31-17 وایکینگ ها به یاد می آورند. ماس آخرین بازی خود را به عنوان یک وایکینگ (بدون در نظر گرفتن فنجان قهوه با مینه سوتا در سال 2010) هفته آینده در باخت 27-14 مینه سوتا به قهرمان نهایی NFC Eagles انجام خواهد داد.

2004 برج حمل (8-8)

این پایان واقعی دوره “بزرگترین نمایش چمن” در سنت لوئیس بود. دو سال پس از باخت ناراحت کننده تکان دهنده خود به میهن پرستان در Super Bowl XXXVI ، Aries در سال 2003 پس از اینکه استیو اسمیت فصل سنت لوئیس را با پایان دادن به 69 حیاط در وقت اضافه به پایان رساند ، یک باخت دلخراش دیگر در پلی آف تجربه کرد.

سنت لوئیس در فصل ’04 متحمل این باخت شد زیرا Aries در 14 بازی اول خود 8 باخت را تجربه کردند. قوچها با پشتوانه پشتیبان مارشال فولک و استیون جکسون و دریافت کنندگان ایزاک بروس و توری هولت پس از شکست Eagles and Jets (وقت اضافه) توانستند فصل خود را حفظ کنند تا فصل عادی بسته شود. در دور اول پلی آف ، دو نتیجه دیرهنگام باعث شد که Aries به پیروزی ناامیدکننده ای برابر Seahawks برسد ، که یک سال بعد نماینده NFC در Super Bowl خواهد بود. قوچ ها در مرحله تقسیم مسابقه مایکل ویک و فلکونز نبودند ، زیرا شاهین ها با پیروزی 47-17 به 327 یارد رسیدند. برج حمل تا سال 2017 که اولین فصل شان مک وی به عنوان مربی است ، به پلی آف بر نمی گردد.

یک سال پس از گذراندن دوره 11-5 زیر دبیرستان الی منینگ ، غول ها 6-2 را در فصل 2006 آغاز کردند. نیویورک ، به دلیل عمده دفاعی که در 28 سالگی در NFL به 28 ام رسید ، انتقال و 32 در بهره وری در منطقه قرمز ، در نیمه دوم فصل 2-6 عبور کرد. فصل غول ها با رحمتی با شکست 23 بر 20 مقابل جف گارسیا و عقاب ها در یک دور کارت وحشی به پایان رسید. باخت آخرین بازی غول پیکرها بود ، که برگشت ، تیکی باربر ، که پس از عجله برای 1666 یارد در سن 31 سالگی انبردست خود را بست.

در حالی که غول ها باربر را از دست دادند ، با استخدام کوین گیلبرید و استیو اسپاگنولو هماهنگ کننده های چند فصل ، چندین تغییر اساسی انجام دادند. هر دو مربی در فصل 10-6 غول پیکر در سال 2007 نقش مهمی داشتند ، که در پایان با باخت 38-35 مقابل پاتریوتهای 16-0 به پایان رسید. غول ها پس از دویدن باورنکردنی در پلی آف ، نیو انگلیس را در Super Bowl XLII با نتیجه 17-14 ناراحت خواهند کرد.

از 2009 تا 2009 ، Chargers پنج فصل برنده را به ثبت رسانده است که میانگین آنها بیش از 11 برد در هر فصل است. تنها فصلی که شارژرها نتوانستند رکورد پیروزی را در این دوره به دست آورند ، در سال 2008 بود ، زمانی که شارژرها چهار بازی عادی گذشته خود را پس از شروع 4-8 برنده شدند. دویدن 22 متری دارن اسپرولز در وقت های اضافه باعث شد Chargers در یک دور کارت وحشی بر کلت های بازدید کننده پیروز شود. علیرغم عبور 308 یاردی و سه بار برخورد به فیلیپ ریورز ، شارژرها نتوانستند در مرحله نهایی با Super Bowl Steelers کنار بیایند زیرا پیتسبورگ برای سه نتیجه دوید در حالی که شارژرها را فقط در 15 یارد در 35-24 برد داشت.

حتما بخوانید:
انجین آرتز

فصل 080 آخرین دور در سن دیگو بود که از لادینیان تاملینسون که کار خود را در تالار مشاهیر با جت ها به پایان رساند ، اجتناب کرد.

2010 Seahawks (7-9)

Seahawks 2010 را می توان با یک بازی خلاصه کرد: Beast Quake. با آرواره 7-9 Seahawks که در پایان بازی کارت وحشی خود مقابل Saints ، مدافع عنوان قهرمانی ، چهار امتیاز پیش افتاده بود ، فک دافع 67 متری مارشون لینچ اولین پیروزی در پلی آف سیاتل را در دوران پیت کارول به پایان رساند. این بازی همچنین به عنوان آخرین پیروزی در مرحله پلی آف برای مت هاسلبک ، مهاجم خط حمله ، که پنج سال قبل سیاتل را به اولین سوپربول خود هدایت کرد ، عمل کرد.

در حالی که 7-9 به اندازه کافی خوب بود تا در سال 2010 قهرمان شود ، همان رکورد منجر به کسب مقام سوم برای Seahawks در سال 2011 شد. در سال 2012 ، یک تازه کار دفاعی به نام راسل ویلسون سیاتل را به بخش پلی آف رساند. در سال 2013 ، دفاع “لژیون بوم” کارول ، ویلسون ، لینچ و سیاتل اولین جایزه لومباردی را به دست آوردند.

وقتی بیشتر طرفداران به Broncos در سال 2010 فکر می کنند ، سوابق پیتون منینگ برای فصل 2013 و قهرمانی دفاعی انتخاب شده در سال 2015 ، دو مورد اول هستند که به ذهن خطور می کنند. اما Broncos 2010 یکی از بازارهای فصلی در خاطرات اخیر را نیز در خود جای داده است. پس از اینکه کایل اورتن تنها یکی از پنج شروع خود را به دست آورد ، جان فاکس ، مربی دنور تصمیم گرفت که “زمان Tebow” باشد زیرا او به تیم باز خط سال دوم تیم Tebow برای معکوس کردن فصل Denver روی آورد.

Tebow کمک کرد تا Broncos به شش پیروزی متوالی برسد ، که شامل تلاش خارق العاده از پشت سر بود. یکی از این پیروزی ها در سال 2011 برابر رکس رایان جتز رقم خورد ، زیرا 20 یارد حیاط تیبو با یک دقیقه ثبت نام باعث پیروزی 17-13 دنور شد. اما پس از اینکه دنور را به رکورد 8-5 رساند ، پاس Thebow در Broncos سهم بزرگی داشت و در سه بازی منظم آخر خود شکست خورد. انتظار نمی رفت که دنور در دفاع از AFC Steelers در مرحله کارت وحشی کار زیادی انجام دهد.

پس از اینکه فولادی ها را مجبور به رضایت دادن به دو گل زودهنگام در زمین کردند ، دو گل به خودی در زمین و دو تاچ تاون از تیبو به برونکوس برتری 20 بر 6 رسید. اما پس از پیوستن مجدد پیتزبورگ به زور برای وقت اضافه ، Thebow ناگهان بازی را متوقف کرد که با Demaris Thomas برای یک برخورد 80 حیاط تماس گرفت. این پیروزی نه تنها به وسواس Tebow افزود ، بلکه پایان دوره خاصی را نیز برای فولادی ها رقم زد ، که آنها یک سری 8-8 فصل را قبل از بازگشت به فصل بعد در سال 2014 تحمل خواهند کرد. بعداً در نیوانگلند ، رئیس جمهور برونكوس ، جان الوی ، با فهمیدن اینكه حق رای دادن او یك چهارم از رقابت های قهرمانی است ، پیتون منینگ را ترغیب كرد كه در خارج از فصل به دنور بیاید. چهار سال طول کشید اما در نهایت منینگ به الوی کمک کرد تا حلقه سوم خود را بدست آورد.

مانند Rams از ’04 ، Panthers تلاش کرد تا یک باخت ناامیدکننده را در پلی آف فصل قبل از بین ببرد. اما پس از یک شروع 3-8-1 ، کارولینا در چهار بازی آخر خود پیروز شد تا به تیم Seahawks 2010 به عنوان تنها تیم تاریخ NFL پیوست که با شکست با رکورد در بخش خود پیروز شد. کارولینا پس از جابجایی کاردینال ها در دور کارت وحشی ، با نتیجه 27-16 ، به پنجمین تیم پیروز در پلی آف تبدیل شد و در خارج از فصل پیروز شد. پانترزها در سه چهارم اول سیاتل محکم آویزان شدند قبل از اینکه سه تساوی ناموفق را در کوارتر چهارم در باخت 31 بر 17 در دور تقسیم انجام دهند.

کم نیوتن که در فصل 2014 دچار آسیب دیدگی شد ، در سال 2015 از زندگی حرفه ای لذت برد و با کسب مدال های لیگ MVP در حالی که تیم Panthers را به رکورد 15-1 رساند و در Super Bowl 50 شرکت کرد.




منبع: pencil-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themesKamagrailaclarim.com.trkürtçe aşk sözleriMobil Ödeme Bozdurmarekorbetgenco bahisdeneme bonusu veren sitelerBağlama büyüsü