با دفع استون ویلا-نیوکاسل ، لیگ برتر اولین تعویق فصل COVID را دارد


گتی ایماژ

بازی روز جمعه بین استون ویلا و نیوکاسل به دلیل افزایش قابل توجه موارد مثبت COVID-19 در نیوکاسل ، توسط لیگ برتر به تعویق افتاد. این اولین تعویق به دلیل COVID-19 در لیگ برتر در این فصل است و لیگ هنوز تاریخ آرایش را اعلام نکرده است. استون ویلا در حال حاضر در جایگاه 10 قرار دارد ، در حالی که نیوکاسل یونایتد در رتبه سیزدهم است.

بعد از شیوع اخیر پرونده های COVID-19 در باشگاه ، لیگ روز سه شنبه این خبر را اعلام کرد. درخواست برای لغو بازی به دلیل بهداشت عمومی ، پس از اینکه تیم تحت تأثیر تعدادی آزمایش مثبت قرار گرفت ، با عدم اطمینان در مورد چگونگی پیشرفت آنها ، ارائه شد.

در نتیجه این درخواست ، سرویس بهداشت عمومی انگلستان (PHE) توصیه کرد که امکانات آموزشی نیوکاسل بسته شود. نیوکاسل به درستی PHE را از تعدادی از نتایج مثبت آزمایش COVID-19 آگاه کرد ، که این یک روش استاندارد تحت قوانین دولت و لیگ برتر است. شورای لیگ برتر موافقت کرد و در نتیجه عدم توانایی در آماده سازی یا تمرین برای مسابقات آینده ، این مسابقه به تعویق افتاد.

PHE ، مشاوران پزشکی لیگ برتر ، استون ویلا و نیوکاسل یونایتد درگیر شدند زیرا تصمیم با سلامتی بازیکنان و کارکنان به عنوان یک اولویت گرفته شد.

استون ویلا در این فصل شروع خوبی داشته است ، اما این تیم در دو بازی اخیر خود شکست خورده است و به دنبال بازیابی حرکت چشمگیر هافبک جک گریلیش است. در همین حال ، نیوکاسل در آخرین بازی خود پیروز شد ، جمعه گذشته کریستال پالاس را شکست داد.

حتما بخوانید:
Buccaneers vs Rams odds، line، spread: انتخابات فوتبال دوشنبه شب ، پیش بینی های مدل رول 114-74
منبع: pencil-news.ir