[ad_1]

NASHVILLE ، تنسی. – یکشنبه برای کلیولند براونز بسیار عظیم بود. آنها اولین فصل پیروزی خود را از سال 2007 به دست آوردند ، بیکر میفیلد با نیمه اول هیولا تاریخچه حق رای دادن را به نام خود ثبت کرد و سرانجام براون ها اولین پیروزی واقعی خود را در سال 2020 با پیروزی 41-35 برابر تیتان ها در تنسی به ثبت رساندند.

در نیمه اول کاملاً همه چیز برای کلیولند درست پیش رفت. براون ها با نتیجه 38-7 از تایتان ها پیش افتادند و میفیلد 20 پاس 25 پاس گل را برای 290 یارد و چهار تاچ دون انجام داد و این اولین مدافع خط حمله براونز توسط اوتو گراهام در سال 1951 بود که در نیمه اول 4 تاچ داون به زمین زد. چیزی که میفیلد به آن افتخار می کرد ، با این حال ، پذیرش شش حیاط بود که او در جایگاه سوم قرار گرفت تا دومین روند Browns در بازی را افزایش دهد.

میفیلد در پاسخ به این س askedال که چقدر کار می کند در شکارهای جانبی گفت: “هر روز صبح که بیدار می شوم ، دست می زنم و از رختخوابم قبل از رفتن به دستشویی بلند می شوم.” “قبل از اینکه مسواک بزنم ، انگشتانم را می کوبم.”

میفیلد 25 بازی از 33 پاس گل را برای 334 یارد و 4 بار زدن در بازی انجام داد ، اما علی رغم عملکرد خارق العاده اش و اینکه او با پیروزی مسلط بر دیگر مدعی AFC ، براون ها را به 9-3 رسانده بود ، به خبرنگاران نگفت که ” از خواب بیدار شدم و خطرناک بود ، “یا رسانه ها را به دلیل اشتباه معرفی تیمش مجازات کرد. در واقع ، او حتی نمی گفت که براون هنوز هم یکی از تیم های نخبه در AFC است.

میفیلد گفت: “من دیگران ندیده ام که کل تیم چگونه باشد.” “ما فقط سعی می کنیم هفته به هفته پیشرفت کنیم. این همه نگرانی ما است.”

براون ها وارد بازی شدند و اولین تخلف لیگ را به رخ کشیدند ، اما نیک چوب و کریم هانت فقط 113 یارد و یک توپ پایین را ترکیب کردند. این یکشنبه برای میفیلد و توانایی پاس دادن او بود. در حالی که عملکرد او در این فصل تحت الشعاع ناسازگاری قرار گرفت ، هفته سیزدهم متفاوت بود. جعلیات بازی او از طریق دوربین پخش می شد و خبرنگاران حاضر در جایی که توپ اشتباه است ، گیج بودند و او در جیب خود صبور بود و در تصمیم گیری هوشیار بود. هر چهار پاس تاچ داون او به بازیکنان مختلف رسید و یک خطای ناخواسته تحت هدایت او عملاً می توانست به دلخواه گل بزند.

عملکرد امروز میفیلد ، همراه با آنچه در مورد Chub و Hunt می دانیم ، احتمالاً هواداران را نسبت به آنچه این تیم بالقوه می تواند در پلی آف امسال بدست آورد ، هیجان زده کرده است. اما میفیلد در پاسخ به این س askedال که آیا پس از این پیروزی عظیم احساسی نسبت به هواداران براونز دارد یا خیر ، گفت امیدوار است که آنها هنوز خوشحال نباشند.

میفیلد گفت: “امیدوارم که آنها دقیقاً احساسی را که من احساس می کنم ، داشته باشند. ما از این پیروزی خوشحال خواهیم شد تا اینکه فردا از خواب بیدار شویم و سپس در نفر بعدی باشیم.” “این پایان فصل نیست. ما قصد چنین کاری را نداشتیم. ما قصد نداشتیم 9-3 باشیم. توپ های زیادی باقی مانده است و امیدواریم از این طریق کار به پایان نرسد.”

پیروزی کلیولند بر تنسی بیانیه پیروزی بود به این معنا که براون ها توانایی انفجارهای تهاجمی را داشتند که علاوه بر بازی در زمین ، به روش های مختلفی نیز در می آیند. جارویس لندری در این چند هفته موفقیت دوم خود را به دست آورد ، تازه کار Donovan People-Jones با توانایی بالقوه خود به عنوان یک مهاجم خانگی درخشید و راشارد هیگینز به عنوان یک هدف ثابت و قابل اعتماد برای میفیلد خدمت کرد. بله ، هنوز فوتبال برای بازی وجود دارد ، اما قهوه ای ها در روز یکشنبه ثابت کردند که شاید ما باید آنها را کمی جدی تر بگیریم.[ad_2]

منبع: pencil-news.ir

ایندکسر