[ad_1]

sane-bayern-munich.png
گتی ایماژ

بایرن مونیخ و RB لایپزیگ این هفته آخر هفته در بوندسلیگا به مصاف هم می روند زیرا میزبان دوم در موقعیت دوم قرار دارد و ضربه مهمی را در رقابت برای کسب عنوان قهرمانی وارد می کند. پیروزی بایرن باعث برتری 5 امتیازی این دو تیم می شود و بایر لورکوزن و بوروسیا دورتموند در صف پر کردن آن قرار دارند ، در حالی که پیروزی در لایپزیگ آنها را به یک امتیاز نسبت به مردان هانس فلیک منتقل می کند و به دو نفر دیگر فرصت صعود می دهد. .

در اینجا نحوه تماشای مسابقه و آنچه می دانید وجود دارد:

مشاهده اطلاعات

تاریخ: شنبه 5 دسامبر زمان: 12:30 بعد از ظهر ET

محل: آلیانز آرنا – مونیخ ، آلمان

تلویزیون و پخش مستقیم: ESPN +

شانس: بایرن -225؛ برداشت +400؛ لایپزیگ +550 (از طریق کتاب ورزشی William Hill)

خطوط داستانی

بایرن: در آن زمان در 14 مسابقه با تنها دو تساوی بدون شکست ، هیچ خطایی وجود دارد که بایرن تیم قاره است. وردربرمن و اتلتیکو مادرید دو تیمی هستند که مانع از این می شوند که ژانوت آلمانی بر روی بخار آنها حکمرانی کند و لایپزیگ – مانند اتلتیکو – در سطح لیگ قهرمانان در تقابل است. شاید از همه مهمتر ، بایرن هفته آینده در اروپا چیزی برای بازی با لوکوموتیو مسکو در اروپا نداشته باشد و سرنوشت قاره لایپزیگ به نتیجه آنها مقابل منچستر یونایتد بستگی دارد.

لایپزیگ: لایپزیگ پس از یک پیروزی نفسگیر 4-3 در خارج از شهر استامبول باشاک شهیر برای ادامه فشار در گروه جذاب لیگ قهرمانان اروپا ، مجبور است همه چیز را دوباره به بایرن واگذار کند و سپس به یونایتد بازگردد. س askال کردن دشوار است ، اما این واقعیت که آنها در 5 بازی اخیر خارج از خانه خود در همه مسابقات یک پیروزی و 3 شکست کسب کرده اند ، نشان می دهد که آنها در اینجا می جنگند و در خانه در اروپا قدرتمندتر هستند.

پیش بینی

به نظر می رسد بایرن بیشتر کارت ها را قبل از این بازی در اختیار دارد و مطمئناً یک مسابقه داخلی عالی بدون نگرانی از لیگ قهرمانان در بهترین زمان برای آنها رقم می خورد. رابرت لواندوفسکی با دو گل از دنی اولمو دوباره تجارت خواهد کرد. انتخاب کنید: بایرن 2 ، RB 1[ad_2]

منبع: pencil-news.ir