[ad_1]

oklahoma-nik-bonitto.jpg
گتی ایماژ

بازی برای مسابقات قهرمانی Big 12 بین شماره 9 در آیووا و شماره 11 در اوکلاهما برگزار می شود. گرچه کراوات شکن ها می توانستند این روند را در هفته های اخیر بیشتر سردرد کنند – پایان مناسب یک سال دشوار – توربوها ، سوغاتی ها و حتی ایالت پانزدهم اوکلاهما روز شنبه کار را بسیار راحت تر کرد.

این کار با انتشار کابوی ها در بازی TCU با نتیجه 29-22 آغاز شد. این یک بازی کلاسیک بوک ساز بود که در آن ایالت اوکلاهما با 2.5 امتیاز در جاده به عنوان مورد علاقه قرار گرفت. این یک پیروزی باورنکردنی برای قورباغه های گری پترسون بود. در بالای فاصله با 13: 0 ، آنها پنج چرخش انجام دادند. این دستورالعمل موفقیت نبود ، اما پیروزی بر اوکلاهما ، آیووا پس از آن تضمین می کرد که آرلینگتون فارغ از نتیجه وی مقابل ویرجینیا غربی ، جایگاهی برای آرلینگتون داشته باشد.

اما پسر بچه ، آیا این طوفان ها آنطور بازی می کردند ، انگار هنوز چیزی دارند که می توانند با شکست دادن کوهنوردان 42-6 ثابت کنند. ویرجینیای غربی وارد آمس شد و بهترین دفاع را روی Big 12 قرار داد و کاملاً از رده خارج شد. بروک پوردی با تلاش 20 تا 23 برای پوشش 247 یاردی و در مجموع چهار تاچ داون ، بهترین فوتبال فصل خود را ادامه می دهد. سرانجام ، Breece Hall دارای 153 یارد کل تخلف و دو لمس بود. شش بازیکن مختلف پاس برای حیاط های مثبت را بدست آوردند. این مسئله به اندازه اختلال سیکلون در سال 2020 متعادل است.

آنها در مقابل تیم Sooners که به تازگی ششمین پیروزی متوالی خود را بدست آورده است ، با شکست دادن Baylor با نتیجه 27-14 تلافی خواهند کرد. برای اولین بار پس از دو ماه ، اوکلاهما در حمله تیز عمل نکرد. در واقع ، هیچ تیمی در مجموع 300 یارد را شکست. خط حمله اوکلاهما تردمیل های مورد نیاز بازی را ارائه نداد ، یا دفاع عالی اسپنسر راتلر با چهار کیسه مجاز دفاع عالی را ارائه داد. دفاع بایلور سانرها را گیج کرد. تیم دیو آراندا امسال فقط دو پیروزی دارد ، اما آنها الهام گرفته تر بازی کرده اند.

هنوز هم این تیم اوکلاهما و همچنین ایالت آیووا بهترین فوتبال خود را انجام می دهند. بازی برگشت از ابتدای مسابقه اکتبر در ایمز بدون شک دو تیم برتر بزرگ 12 را دو برابر می کند. اولین مسابقه نشان داد که طوفان ها بیش از ساندز 37-30 بوده اند.[ad_2]

منبع: pencil-news.ir