بازیکن فوتبال دبیرستان تگزاس که به داوری متهم به حمله برخورد کرد ، از مرحله پلی آف حذف شد


یک بازی فوتبال دبیرستان در تگزاس روز پنجشنبه ناگهان چرخید که یک بازیکن دور انداخته وارد زمین شد و با داور برخورد کرد. در جریان بازی Edinburgh Tall Bocce و Tall Bears of Far-San Juan-Alamo ، امانوئل دورون از ادینبورگ به بیرون پرتاب شد.

پس از پرتاب شدن ، او به زمین بازگشت که گویی می خواهد قاضی را تحویل بگیرد. او با تهاجمی به داخل زمین دوید و به قاضی فرد گارسیا که مشکوک نبود و به زمین افتاد برخورد کرد. به دنبال این حادثه ، داور در آمبولانس خارج از ورزشگاه از نظر آسیب احتمالی شانه و همچنین علائم مغز مانند ارزیابی شد. او به بازی برنگشت.

طبق گزارش مانیتور ، دورون صبح روز جمعه پس از دستگیری در دادگاه شهر ادینبورگ به حمله کلاس A متهم شد. برای دورون وثیقه 10 هزار دلاری تعیین شده است.

علاوه بر این ، CISD ادینبورگ روز جمعه اعلام کرد که ادینبورگ پس از فصل دیگر به دلیل حادثه دیگر واجد شرایط بازی نیست.

در این بیانیه آمده است: “این منطقه تصمیم گرفته است تیم فوتبال دبیرستان ادینبورگ را به دلیل حادثه غیرمنتظره با دانش آموز در جریان یک مسابقه فوتبال در 3 دسامبر 2020 از مرحله پلی آف حذف کند.” “ما صمیمانه از قاضی و خانواده اش عذرخواهی می کنیم. از طرف هیئت امنای CISD و اداره در ادینبورگ ، ما از ورزشکاران ، کارکنان و جامعه مدارس خود عذرخواهی می کنیم.

“هنگامی که واقعیت ها و شرایطی را نشان می دهیم که این واقعه را برجسته می کند ، اقدامات انضباطی مناسبی را انجام خواهیم داد. منطقه این موضوعات را بسیار جدی می گیرد ؛ اما نمی توانیم در مورد تحقیقات پیش رو بیشتر توضیح دهیم.”

حتما بخوانید:
خانه، اولین و مهم­ترین زیستگاه آدمی­است

دورون توسط چهار افسر پلیس ادینبورگ که در زمینه امنیت بازی کار می کردند از ورزشگاه خارج شد.

ادینبورگ بدون دورون در این مسابقه با نتیجه 35 بر 21 پیروز شد. طبق گزارش مانیتور ، دورون ، “ستاره مدافع تیم” ، در طول فوتبال 2019-20-20 به دلیل حادثه ای مشابه آنچه در روز پنجشنبه رخ داد ، متوقف شد. او همچنین یک کشتی گیر عالی است و The Monitor فصل گذشته او را برای همه شرکت کنندگان کشتی فرنگی سال معرفی کرد.

اندرو مک کالوچ از RVG Sports در توییتر توضیحاتی را درباره آنچه که دیده مشاهده کرد و آن را “یک لحظه واقعا زشت در ادینبورگ” خواند.

چه اتفاقی افتاد ، اما امانوئل دورون از بازی اخراج شد … لحظاتی بعد ، او به داخل زمین دوید و بدن به داوری که او را بیرون انداخت برخورد کرد … Ref هنوز روی چمن است # RGVFootball #txhsfb“، مک کالو را نوشت.

به دلیل این حادثه تاخیر زیادی رخ داد.

مک كلاخ در ادامه نوشت: “داور برخاست و خودش راه افتاد … سخت است كه ببینیم دورون پدر بعد از این حادثه بازی دیگری را برای بابكاتس انجام می دهد – برنده یا باخت.”
منبع: pencil-news.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme NakitMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme