[ad_1]

sergino-dest-barcelona.png
گتی ایماژ

در چهارمین روز لیگ قهرمانان اروپا ، سران گروه G بارسلونا به منظور دیدار با دینامو کیف در یک سناریوی حذفی بالقوه توسط رونالد کومان ، به اوکراین سفر می کنند. بارسا برای شروع مسابقات 3-0-0 است و یک پیروزی آنها را شاهد خواهد بود ، در حالی که تساوی به تنهایی برای کسب یک مکان کافی است ، به شرطی که فرنسواروس یوونتوس را شکست ندهد. در اینجا نحوه تماشای مسابقه و آنچه می دانید وجود دارد:

مشاهده اطلاعات

  • تاریخ: سه شنبه ، 24 نوامبر
  • زمان15:00 ET
  • محل: مجموعه ورزشی ملی “المپیک” – کیف ، اوکراین
  • تلویزیون و پخش زنده: دسترسی کامل CBS
  • شانس: بارسا -300؛ برداشت +450؛ دینامو +600 (از طریق کتاب ورزشی ویلیام هیل)

خطوط داستانی

بارسلونا: اگرچه چندان چشمگیر نبود ، اما بارسا به منچستر سیتی و بایرن مونیخ پیوست و تنها تیم هایی بودند که جام را با یک کارنامه عالی شروع کردند. اما همانطور که پیروزی 2-1 برابر دینامو در 4 نوامبر نشان داد ، این کشور از بلوگرانا است که فاصله زیادی با آن ندارد. آنها با 22 شوت و 14 شوت در هر بازی ، در طول بازی فقط دو گل و فقط یک گل به ثمر رساندند. عدم اعتقاد به یک سوم پایانی پاشنه آشیل در طول فصل است و این ناهماهنگی بدان معنی است که افت امتیاز در اینجا چندان تعجب آور نخواهد بود. کومان همچنین تصمیم گرفت روز سه شنبه به برخی از بازیکنان اصلی از جمله لیونل مسی و فرانکی دی یونگ استراحت دهد.

دینامو: در این مرحله ، همه چیز درمورد تلاش برای سوم شدن در گروه و صعود به لیگ اروپا است. بنابراین در یک بازی مثل این ، گرفتن فقط یک امتیاز یک پیروزی است. اما س questionال این است که دریابیم اهداف از کجا می آیند ، زیرا این تیم می تواند یکی از بدترین عملکردها را در لیگ قهرمانان داشته باشد. از بین 32 تیم ، دینامو از نظر گل در رتبه 19 قرار دارد و به طور متوسط ​​در هر بازی در این رقابت ها زیر گل است.

پیش بینی

حمله دینامو دوباره در حال جنگ است ، بارسا یک گل زودهنگام دریافت کرد و در نیمه دوم آن را به خانه برد. انتخاب کنید: بارسا 2 ، دینامو 0[ad_2]

منبع: pencil-news.ir