[ad_1]

dest.jpg

بارسلونا با حضور ستارگان جوان آمریکایی در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا به مرحله یک هشتم نهایی صعود کرد. بارسا بدون لیونل مسی که استراحت کرده بود ، سه شنبه با نتیجه 4-0 دینامو کی روش را شکست داد و در دیداری که سرگینو دست آمریکایی برنده گل و کنراد د لا فوئنته متولد میامی بود و در تیم اصلی ظاهر شد ، در مرحله یک هشتم نهایی جایگاه خود را بدست آورد.

Dest شروع به گلزنی کرد و در دقیقه 52 به برتری رسید ، توپ را از هم تیمی خود مارتین برایتوایت گرفت و با حیله گری به تیرک دروازه رسید.

سپس د لا فوئنته اولین بازی حرفه ای خود را برای بارسا انجام داد و در دقیقه 83 به جای فرانسیسکو ترینچائو به عنوان بازیکن تعویضی وارد زمین شد. درست خواندید – دو آمریکایی به طور همزمان برای بارسا در زمین حضور داشتند ، حتی تقریباً روی یک گل دیرهنگام متصل بودند. آخرین باری که دو آمریکایی در یک مسابقه UCL در سال 2004 با تیم هوارد و جاناتان اسپکتور در منچستر یونایتد برای یک تیم در میدان بودند.

در اینجا هدف Dest است ، که از یک زاویه بسیار باریک آمده است:

و در اینجا لحظه ورود د لا فوئنت به زمین است ، نکته مهم دیگر:

این را به این واقعیت اضافه کنید که وستون مک کنی در یوونتوس و جو رینا در بوروسیا دورتموند شروع به کار کردند و این یک روز خارق العاده برای فوتبال و استعدادهای آمریکایی بود که همچنان سر و صدای زیادی ایجاد می کند. در حقیقت ، سر و صدای زیادی وجود دارد ، در واقع ، میکا ریچاردز فکر می کند پتانسیل طولانی مدت ایالات متحده برای حضور در مسابقات جهانی وجود دارد. این لحظه را از نمایش ما پس از بازی بررسی کنید.

واکنش جیمی کاراگر دقیقاً تأیید قاطع سخنان ریچاردز نیست ، اما این واقعیت که برخی در خارج از ایالات متحده شروع به باور داشتن استعدادهای آمریکایی می کنند ، نشانه خوبی از آنچه در پیش است است.

بعد از مسابقه ، Dest در مورد احساس گل زدن برای بارسا برای اولین بار خصوصاً در UCL صحبت کرد.[ad_2]

منبع: pencil-news.ir

ایندکسر