[ad_1]

هرچه به سمت پایان سال تقویمی حرکت می کنیم ، به طور فزاینده ای در مورد رای گیری در تالار مشاهیر بیس بال بحث خواهیم کرد. برگه های رای گیری BBWAA باید قبل از شروع سال ارسال شود ، و این باعث می شود که زمان بین شکرگذاری و شب سال نو زمان ایده آل برای لابی کردن برای رای گیری 2021 باشد.

صبح دوشنبه ، فیلیس با بیانیه مطبوعاتی تحت عنوان “بابی آبرو ، شایسته اسکان در کوپراستاون” کمپین خود را برای بابی آبرو آغاز کرد. در زیر لیستی از دستاوردهای آماری وی در مقایسه با سایر بازیکنان سمت راست در تالار مشاهیر وجود دارد. این یک کار کاملا عمیق بود ، پس چرا از این فرصت برای بحث در مورد Abreu و نامزدی وی در اتاق استفاده نمی کنید؟

اولاً ، کار با لابی مشکلی ندارد و گاهی اوقات به افزایش آگاهی در مورد بازیکنانی که به هر دلیلی ممکن است دست کم گرفته شوند کمک می کند. تیم رینز با 24.3 درصد آرا started را آغاز کرد. پایین ترین نقطه لری واکر 10.2 درصد بود. ادگار مارتینز یک بار 25.2٪ بود. هر سه در حال حاضر تالار مشاهیر هستند.

Abreu با یک صعود حتی تندتر روبرو می شود. سال گذشته او تنها 5.5 درصد آرا را به دست آورد. وقتی 69.5٪ دیگر از رای دهندگان نیاز به تغییر عقیده دارند ، می توان لابی زیادی انجام داد. اما آیا آبرو شایسته این آرا است؟ بیا یک نگاهی بیندازیم.

در قسمت های فصل 18 ، Abreu به میزان 0.291 / .395 / .475 (128 OPS +) رسید. او 2470 بازدید ، 574 دونفره ، 59 سه برابر ، 288 هومر ، 1،363 RBI ، 1453 دوش و 400 سرقت جمع کرد. او از نظر شغلی رتبه 76 ، 82 در دویدن ، 107 در بازدید ، 88 در کل پایگاه ها ، 25 در دوضرب ، 89 در RBI ، در رتبه 20 در پیاده روی ، 74 ام در پایگاه های سرقت شده ، 61 ام در بازدید خارج از پایگاه و 49 ام در بار در پایگاه.

با توجه به اینکه چه تعداد بازیکن در طول تاریخ در رشته های تخصصی ظاهر شده اند ، نشستن در یک صد بازیکن برتر در تمام این دسته ها بسیار چشمگیر است ، خصوصاً توانایی او در صعود به پایه و زدن میانگین در حالی که پایه های اضافی جمع می کند.

در آزادی فیلیس ، او در مقایسه Abreu با فیلدرهای مناسب در تالار مشاهیر ، که 26 سال دارند ، باقی ماند. او در OBP هفتم ، در پیاده روی سوم ، در سرقت سوم ، در خارج از پایگاه دهم و در دو برابر سوم است. . مسئله جالب دیگر این است که Abreu تنها بازیکنی است که در طول 9 فصل با حداقل 60 بار بازدید خارج از پایگاه و 20 بار سرقت داشته است (باری باندز با هشت فصل از این نوع دوم است).

با نگاهی به JAWS ، Abreu در بین بازیکنان راستگرا 20 ام است. او زیر شکارچی تالار مشاهیر راست میانه نشسته است ، هرچند که به سختی از دیو وینفیلد عقب است و از ولادیمیر گویرو ، انوس اسلاتر ، ویلی کیلر و چندین تالار معروف دیگر جلوتر است (او همچنین از گری شفیلد جلوتر است ، که ممکن است شک نداشته باشد). برای اتصالات PED).

Abreu با گذر از جنگ ، در میان فیلد های درست ، نوزدهمین مقام است. باز هم ، او در تالار مشاهیر فیلدر راست میانی را از دست می دهد. او همچنین از ایچیرو سوزوکی ، گوئررو ، سامی سوسا و میزبان تالار مشاهیر مانند چاک کلاین ، سام رایس ، هری هوپر و هارولد باینس پیشی گرفت. البته او همچنین دویت ایوانز و رجی اسمیت را که تالار مشاهیر نیستند نیز تعقیب می کند.

با نگاهی به شباهت های Baseball-Reference (بازیکنانی که از نظر آماری بیشترین مشاغل را دارند) ، پنج نفر برتر لوئیس گونزالس ، برنی ویلیامز ، دویت ایوانز ، گرت اندرسون و توری هانتر هستند. همه برای بازیکنان عالی بسیار خوب است ، اما هیچ یک از تالار مشاهیر (حدس می زنم هانتر امسال با اولین تلاش خود کنار رفت).

استفاده از All-Star Games به عنوان یک قضاوت سخت و سریع می تواند گمراه کننده باشد ، زیرا این تنها بعد از نیم فصل اتفاق می افتد و روند کار می تواند به نتایج سوال برانگیزی منجر شود. کلوچه ها و انتخاب های بد وجود دارد. هنوز هم ، من تعجب می کنم که آیا Abreu ، فقط به عنوان یک ستاره ، برای برخی افراد دو بار سوزن را حرکت می دهد؟ من برخی ادعا کرده ام که این حتی دلیل بیشتری بر این است که او چند کاره بودن خود را دست کم گرفته است – به ویژه که او در یک دوره دشوار برای هومر میزبان شگفت انگیزی نبود. از طرف دیگر ، اگر او واقعاً بازیکن تالار مشاهیر بود ، چطور او بیشتر انتخاب نمی شد؟

نکات مشابه: Abreu دارای یک دستکش طلایی و یک Slugger نقره ای است. او در هفت فصل مختلف در آرا M MVP حضور داشت ، اگرچه بالاترین امتیاز وی 12 و دو بار فقط در 15 رتبه برتر بود. این فقط ممکن است برای رای دهندگان ، به ویژه افراد در سالن کوچک کافی نباشد. که به یک قله در سطح نخبگان نیاز دارند.

ما با بازیکنی همراه هستیم که ضمن جمع آوری تعداد زیادی بازدید خارج از زمین ، یک جمع آوری بسیار چشمگیر به همراه میانگین بسیار خوب و OBP عالی انجام داده است. چیزی که مردم در اینجا باید به صف آن بپردازند کاملاً ساده است: آیا ابرئو آنقدر جمع آوری کرده است که بتواند با این عقیده مبارزه کند که هرگز به عنوان یکی از بهترین بازیکنان بیس بال در نظر گرفته نشده است؟

من گمان می کنم که هنگام بررسی پرونده وی ، بسیاری از مردم در اینجا با من موافقت خواهند کرد که اگرچه ما احتمالاً از آبرو به اندازه کافی خوب قدردانی نکردیم در حالی که بازیکن بود ، او هنوز از استاندارد تالار مشاهیر شرمنده است.

هنوز هم ، مطمئناً می توان مواردی را مطرح كرد و این بولتن فضای كافی را برای کسانی كه مایلند حمایت خود را از اهداف ابرئو اضافه كنند فراهم می كند.[ad_2]

منبع: pencil-news.ir

ایندکسر