ایچیرو مربی تیم بیس بال در دبیرستان ژاپن است


USATSI

برخی از بازیکنان بیس بال ژاپنی در دبیرستان توسط یکی از بزرگترین بازیکنان آموزش می بینند. طبق گزارش Asahi Shimbun ، ایچیرو در یک دبیرستان ژاپنی مربی موقت خواهد شد.

در حالی که دبیرستان خاص مشخص نیست ، گزارش ها می گویند ایچیرو مربی تیمی خواهد شد که حداقل یک بار قهرمان مسابقات بیس بال ملی دبیرستان شده باشد.

بر اساس این گزارش ، ایچیرو در ماه نوامبر به کنوانسیون سالانه کنوانسیون ملی گفت: “بیس بال دبیرستان” بیس بال “است ، اما بیس بال لیگ برتر یک رقابت است.” “این بیشتر در مورد این است که چقدر می توانید توپ را بزنید ، و این به سختی بیس بال است. بیس بال دبیرستان بسیار هیجان انگیز است. من واقعاً به بیس بال آماتور علاقه مند هستم.”

ایچیرو در حال حاضر برای ملوان در دو سمت کار می کند: او دستیار ویژه رئیس تیم و همچنین یک مربی است. معمولاً انجمن بیس بال دانشجویی ژاپن مدیران و بازیکنانی را که می خواهند تمرین کنند ملزم می کند تا تیم های حرفه ای خود را ترک کنند – حتی اگر تیم حرفه ای خارج از ژاپن باشد. با این حال ، یک استثنا برای هفت بار All-Star ساخته شده است.

اسطوره MLB در دسامبر 2019 به عنوان مربی آماتور در ژاپن درخواست صدور گواهینامه کرد و در فوریه 2020 گواهینامه دریافت کرد. اکنون ایچیرو این فرصت را خواهد داشت که تأثیر زیادی روی بازیکنان جوان بیس بال در ژاپن بگذارد. مطمئناً بازیکنان بهتری برای نوجوانان برای یادگیری این بازی وجود ندارند تا بازیکنی که 3،089 گل در حرفه بیس بال خود در لیگ برتر به ثمر رسانده است.

حتما بخوانید:
طراحی فروشگاه اینترنتی اختصاصی
منبع: pencil-news.ir