این فوتبالیست اسپانیایی پس از امتناع از احترام به دیگو مارادونا ، تهدید به مرگ شد


پائولا داپنا که در تیم Viajes InterRias FF ، باشگاه فوتبال دسته سوم اسپانیا بازی می کند ، به دلیل بی احترامی به افسانه فوتبال آرژانتین ، دیگو مارادونا ، قبل از بازی روز شنبه تهدید به مرگ شده است. قبل از بازی با دپورتیوو لاکرونیا ، هر بازیکن – به استثنای داپنا – به صف می ایستاد ، ایستاد و برای لحظه ای سکوت کرد مارادونا ، که در 25 نوامبر در سن 60 سالگی درگذشت. داپنا حاضر به شرکت نشد و در عوض پشت کرد و نشست.

داپنا به ESPN گفت: “نه تنها در شبکه های اجتماعی مورد آزار و اذیت قرار گرفتم ، بلکه هم تیمی هایم نیز مورد آزار و اذیت قرار گرفته اند.” “ما همچنین تهدید به مرگ و پیام هایی مانند” آدرس خانه شما را پیدا می کنم و به آنجا می روم و پاهای شما را می شکنم “دریافت کردیم.

داپنا نسبت به این لحظه معترض است ، زیرا مارادونا در سال 2014 به خشونت خانگی متهم شد. طبق گفته یاهو ، مارادونا در ویدئو گرفتار شد که با یک دوست در حال مشاجره بود و به نظر می رسد او را کتک زده است. مارادونا گفت که او را مورد اصابت قرار نداده است و هرگز در ارتباط با این ویدئو به او اتهاماتی وارد نشده است.

داپنا خاطرنشان کرد که مارادونا در روز جهانی منع خشونت علیه زنان درگذشت.

“رعایت ریاكنی به نظر می رسد كه رعایت یك دقیقه سكوت برای مارادونا ، كه به عنوان یك قلدر شناخته می شود ، نه [observe] این برای قربانیان خشونت علیه زنان است. ” که [Maradona’s death] کاملا آن روز را تحت الشعاع قرار داد. ما از قرار دادن کانون توجه مرگ زنان به همین دلیل ، فقط به صحبت در مورد مارادونا پرداختیم و اینکه او برای همه چه بت است.

“از نظر فوتبالی ، مارادونا از نظر فوتبالی ، مهارت ها و ویژگی های چشمگیری داشت. اما به عنوان یک فرد ، چیزهای زیادی را برای آرزو گذاشت.”

داپنا تنها بازیکن تیمش بود که ترجیح داد مارادونا را در زمان سکوت تکریم نکند. وی گفت تکریم او برخلاف ارزشهای من خواهد بود.

داپنا گفت: “اگر یک دقیقه سکوت را رعایت می کردم و به آن احترام می گذاشتم ، خلاف ارزش های من بود.” “من قادر به انجام آن نبودم.”

به گفته ، مرگ مارادونا به دلیل یک مشکل قلبی تنفسی بود کلارین. به تازگی ، مارادونا سهم مناسبی از مشکلات بهداشتی داشته است. او اوایل ماه نوامبر در بیمارستان بستری شد و سرانجام تحت عمل جراحی فوری مغز قرار گرفت تا لخته خون را درمان کند. این عمل موفقیت آمیز بود و مارادونا از بیمارستان مرخص شد.
منبع: pencil-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>