ایندیانا QB مایکل پنیکس جونیور پس از تحمل پارگی ACL در پیروزی مقابل مریلند برای فصل به میدان رفت


گتی ایماژ

ایندیانا در میانه رقابت برای کسب عنوان بزرگ ده در شرق قرار دارد و یکی از بهترین داستان ها برای فصل فوتبال در سال 2020 است. تام آلن ، مربی روز دوشنبه ، تأکید کرد: مایکل پنیکس جونیور ، مهاجم خط دفاع چهارم ، پس از متحمل شکستگی ACL در پیروزی هفته گذشته مقابل مریلند ، دیگر فصل را از دست خواهد داد.

پنیکس در اواسط سه ماهه سوم با پرواز 21 متری ، در حال دویدن به خط 3 حیاط در مریلند ، دچار آسیب دیدگی شد. کارکنان ایندیانا در رختکن به او کمک کردند. مربی تام آلن وقتی بعد از بازی با خبرنگاران صحبت کرد ، هیچ اطلاعی از او نداشت.

پنیکس یکی از ستارگان این ورزش در سال 2020 است. او برای 1،645 یارد ، 14 تاچ داون پرتاب کرد ، در حالی که 25 یارد را به زمین اضافه کرد و در شش بازی دو هوای سریع را برای Hoosiers اضافه کرد.

دانشجوی سال دوم جک تاتل جای پنیکس را گرفت و هر پنج پاس 31 متری را تکمیل کرد. تاتل یک چشم انداز چهار ستاره و یک چشم انداز کلی برای شماره 167 در کلاس 2018 بود. 6 فوت ، 215 پوند ، با یوتا امضا کرد اما قبل از فصل 2019 به ایندیانا منتقل شد. فصل گذشته ، او در پنج بازی 34 یارد پرتاب کرد.

تاتل و حسین ها که در بزرگ ده در شرق پشت اوهایو 5-1 و دوم می نشینند ، شنبه در یک نبرد حساس از ده بزرگ در مدیسون به ویسکانسین سفر می کنند.
منبع: pencil-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>