[ad_1]

پلیرهای ایلینوی شرقی از ساعت 3:00 بعد از ظهر روز پنجشنبه در ورزشگاه لانتز آرنا به مصاف Cougars State Chicago می روند. EIU 0-3 است و اولین بازی خانگی خود را انجام می دهد ، در حالی که ایالت شیکاگو 0-3 و 0-1 در بازی است. ایالت شیکاگو فصل گذشته 4-25 بود و بدون پیروزی در WAC. ایلینوی شرقی در مجموع 15-17 با 9-9 در OVC پیش رفت.

تیم پلنگان در آخرین شانس ایلینوی شرقی مقابل ایالت شیکاگو از ویلیام هیل اسپورت بوک 24 امتیاز کسب کرده اند. پیش بینی می شود که برای کل امتیازات 134 امتیاز باشد. قبل از ورود به هر انتخاب ایالت شیکاگو برابر ایلینوی شرقی ، می خواهید پیش بینی های بسکتبال دانشگاه را از مدل SportsLine مشاهده کنید.

مدل پیش بینی SportsLine هر بازی بسکتبال FBS را 10 هزار بار شبیه سازی می کند. طی چهار سال یا بیشتر ، مدل رایانه ای خود سود قابل توجهی نزدیک به 2،600 دلار در هر 100 بازیکن را برای همتایان بسکتبال در رتبه بندی بالا در برابر گسترش سلاح بدست آورده است. او همچنین در فصل 21-2020 سریع شروع کرد و 4-1 در بالاترین امتیاز خود رفت و بیش از 300 دلار درآمد کسب کرد. همه کسانی که او را دنبال می کردند بازگشت عظیمی را دیدند.

حالا این مدل توجه خود را به ایلینوی شرقی در برابر ایالت شیکاگو معطوف کرد. برای دیدن موارد دلخواه خود می توانید به SportsLine سر بزنید. در اینجا چند شانس بسکتبال کالج برای ایالت شیکاگو و ایلینوی شرقی وجود دارد:

  • ایلینوی شرقی و ایالت شیکاگو: ایلینوی شرقی -24
  • ایلینوی شرقی و شیکاگو Over-under: 134 امتیاز
  • ایلینوی شرقی و خط پولی شیکاگو: ایلینوی شرقی -10000 ، شیکاگو 2000

آخرین شانس:

پلنگ -25.5

آنچه باید در مورد ایلینوی شرقی بدانید

Panthers روز سه شنبه با نتیجه 66-63 در برابر Dayton Flyers سقوط کرد. یکی از مواردی که EIU را عقب نگه داشته بود ، بازی محافظ Josiah Wallace بود که از زمین بازی خارج می شد. او 29 دقیقه بازی کرد ، اما در یک شوت 3 بر 14 فقط شش امتیاز کسب کرد.

اگرچه EIU بدون شکست بود ، اما او برنامه سختی را بازی کرد و موفق شد دو بازی را از سه بازی تحت پوشش قرار دهد. پلنگ ها به راحتی در بازه 14.5 امتیازی مقابل دیتون و 20.5 امتیاز در برابر ویسکانسین با از دست دادن 77-67 باقی ماندند.

آنچه شما باید در مورد ایالت شیکاگو بدانید

در همین حال ، ایالت شیکاگو تاکنون در تلاش برای رقابت پذیری است. Cougars برابر 0-3 در برابر گسترش است و 74-44 به کارولینای شمالی A&T می بازد.

شما باید هر دو انتهای زمین را بهبود بخشید و با تیراندازی دقیق تر شروع کنید. کوگرها فقط 31.2٪ از عکسهای میدانی خود و فقط 19.7٪ از دامنه 3 امتیاز را به دست می آورند. Jordan Polinice (10.7 ppg) تنها بازیکنی است که بیش از 7.0 ppg به ثمر رسانده است.

چگونه می توان از شرق ایلینوی در برابر شیکاگو انتخاب کرد

این مدل 10،000 بار شرقی ایلینوی شرقی را در برابر ایالت شیکاگو شبیه سازی کرده و نتایج اینچ است. این بر اساس مقدار کل است و همچنین یک انتخاب پراکندگی نقطه ایجاد می کند که بیش از 70 درصد شبیه سازی ها را تجربه می کند. فقط در SportsLine می توانید انتخاب کنید.

بنابراین چه کسی ایلینوی شرقی را در برابر ایالت شیکاگو برنده می کند؟ و کدام طرف توزیع بیش از 70 درصد شبیه سازی را تجربه می کند؟ از SportsLine همین حالا دیدن کنید تا ببینید به کدام سمت گسترش می روید ، از مدل رایانه ای که انواع بسکتبال دانشگاهی آن را خرد می کند.[ad_2]

منبع: pencil-news.ir

ایندکسر