ایالت لانگ بیچ در مقابل شانس UCLA ، خط: انتخابات بسکتبال کالج 2020 ، پیش بینی های 30 نوامبر از یک مدل اثبات شده


ایالت Long Beach 49ers ساعت 21:30 بعد از ظهر روز دوشنبه در غرفه Pauley به شماره 22 UCLA Bruins خواهد رسید. UCLA برای فصل 1-1 است ، در حالی که ایالت لانگ بیچ اولین بار در فصل خود دوشنبه شب ظاهر خواهد شد. طی سالهای گذشته ، Bruins بر 49 سلطه داشته اند و در هر 9 بازی اخیر خود مقابل Long Beach State پیروز شده اند.

Bruins در آخرین شانس UCLA در برابر لانگ بیچ ایالت توسط William Hill Sportsbook از 17.5 امتیاز بهره گرفت و میزان افزایش 142.5 تعیین شد. قبل از ورود به هر انتخاب Long Beach در برابر UCLA ، می خواهید پیش بینی های کالج بسکتبال را از مدل پیشرفته رایانه ای در SportsLine مشاهده کنید.

مدل پیش بینی SportsLine هر بازی بسکتبال Division I را 10 هزار بار شبیه سازی می کند. در طول چهار سال گذشته ، مدل رایانه ای شخصی آن سود چشمگیر 2400 دلاری را برای 100 بازیکن از همتایان بسکتبال با بالاترین امتیاز در برابر گسترش سلاح بدست آورده است. هرکسی که پیروی کرده است بازگشت عظیمی را دیده است.

اکنون این مدل توجه خود را به UCLA در برابر ایالت لانگ بیچ معطوف کرده است. برای دیدن موارد دلخواه خود می توانید به SportsLine سر بزنید. در اینجا برخی از شانس های بسکتبال کالج UCLA در برابر لانگ بیچ آورده شده است:

  • UCLA در مقابل ایالت لانگ بیچ: UCLA -17.5
  • UCLA و Over-State لانگ بیچ: 142.5 امتیاز
  • خط ارزی ایالت UCLA و لانگ بیچ: UCLA -2800 ، ایالت لانگ بیچ +1200
حتما بخوانید:
انکار اولیه اوایل هفته 14 فوتبال خارق العاده: آیا جالن هرتس می تواند برای پلی آف مسابقات کارسون ونتز که یک مرتبه بالاست ، قهرمان شود؟

آخرین شانس:

کبودی ها -17.5

آنچه باید درباره UCLA بدانید

Bruins فصل گذشته 19-12 بود و جمعه گذشته مقابل Pepperdine Waves با نتیجه 107-98 به پیروزی رسید. ممکن است اضافه کاری طول بکشد ، اما سرانجام UCLA کار را در برابر Pepperdine انجام داد. هدایت تیم بروین توسط گارد کریس اسمیت بود که با 26 امتیاز ، 12 ریباند و شش پاس گل کار را به پایان رساند. اسمیت در دو بازی ابتدایی فصل خود 18.0 امتیاز ، 6 ریباند و 4.5 پاس گل در هر بازی کسب کرده است.

UCLA با اطمینان از اینکه می توانند یک پیروزی بزرگ را بدست آورند روز دوشنبه وارد مسابقه می شود. این به این دلیل است که بروین ها در هفت بازی خانگی گذشته خود 7-0 هستند. علاوه بر این ، UCLA در 9 بازی اخیر خود مقابل حریفی از کنفرانس Big West برابر 6-3 است.

آنچه باید درباره ایالت لانگ بیچ بدانید

ایالت لانگ بیچ سال گذشته تلاش کرد و 11-21 به پایان رسید. با این حال ، 49ers امسال استعدادهای زیادی را به ارمغان می آورند ، از جمله دو نفره پویا Chance Hunter و Michael Carter III.

هانتر فصل 20-2020 را با میانگین 13.9 امتیاز و 5.0 ریباند در هر بازی به پایان برد. اسمیت فصل گذشته نیز از رنگین کمان کشنده بود و بیش از 41 درصد تلاش های سه امتیازی خود را ناک اوت کرد. در همین حال ، کارتر در فصل گذشته به طور متوسط ​​بیش از 12 امتیاز در هر بازی کسب کرد و 81.2 درصد از بازدیدهای خود را از طریق خیریه انجام داد.

حتما بخوانید:
بزرگترین گل دیگو مارادونا: تماشا کنید که فوق ستاره آرژانتینی دفاع انگلیس را در طول جام جهانی 1986 قطع می کند

نحوه ساخت UCLA در برابر ایالت لانگ بیچ

این مدل 10،000 بار UCLA را در برابر Long Beach شبیه سازی کرده و نتایج موجود است. می توانیم به شما بگوییم که مدل کج شده است و همچنین یک انتخاب توزیع نقطه ایجاد کرده است که بیش از 60 درصد شبیه سازی ها را تجربه می کند. فقط در SportsLine می توانید انتخاب کنید.

پس چه کسی UCLA را در برابر ایالت لانگ بیچ برنده می کند؟ و کدام طرف توزیع بیش از 60 درصد شبیه سازی را تجربه می کند؟ از SportsLine همین حالا دیدن کنید تا ببینید به کدام سمت گسترش می روید ، از مدل رایانه ای که انواع بسکتبال دانشگاهی آن را خرد می کند.
منبع: pencil-news.ir